• ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
 • ANTİK ROTALAR TURU: 1 Gece Konaklamalı
1 Gece Konaklamalı

  ANTİK ROTALAR TURU


  EFES ANTİK KENTİ - EFES HARABELERİ - AGORA - ANTİK TİYATRO - YAMAÇ EVLERİ - ODEİON

  HERAKLES KAPISI - TRAİANUS ÇEŞMESİ - CELCUS KÜTÜPHANESİ - AFRODİSİAS ANTİK KENTİ

  HİERAPOLİS ANTİK KENTİ - TRAVERTENLER  Profesyonel rehber kadromuz eşliğinde, kaliteli ve eşsiz rotalarla...

  Otel'de Kahvaltı ve Akşam Yemeği dahil...  ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ


  05:50 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)

  06:00 Bostanlı İskele

  06:10 Karşıyaka Anıt

  06:20 Bayraklı Üst Geçit

  06:30 Bornova Metro Opet Benzinlik

  06:45 Konak İBB Binası Karşısı

  06:55 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)

  07:10 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü


  BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

  TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI !


  NASIL SATIN ALIRIM ?


  * Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.


  * Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.


  * Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.


  ÖNEMLİ NOTLAR !


  İZMİR GEZİ FIRSATLARI, programlarında tur esnasında ekstra sürpirz ödemelerle karşılaşmazsınız. Detaylı bir şekilde tüm bilgiler açıkça ifade edilmektedir.

  Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

  Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.

  Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

  Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

  Özel dönem tarihlerinde balon fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Balon firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

  Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir. Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

  Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

  Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

  TUR PROGRAMI

  Yazdır  

  1.

  Gün
  Efes - Pamukkale 1 gün programını görmek için tıklayınız

  Siz değerli müşterilerimizi belirli duraklardan aldıktan sonra saat 7 gibi efes antik kenti için yola çıkıyoruz.Yolda kahvaltı molamızın ardından Selçuk’a varıyor 85000 yıllık amazon kenti UNESCO miras listesinde bulunan Efes’e gidiyoruz. Ardından ilkçağların tümüyle mermerden yapılmış ilk kent olan en ünlü ve ihtişamlı, dünyaca ünlü şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti ile gezimize başlıyoruz. Efes Harabeleri, Agora, Antik tiyatro, yamaç evleri, Odeion, Herakles Kapısı, Traianus Çeşmesi, Hamam, Celcus Kütüphanesi yapılarını geziyoruz. Baştan sona Rehberimizden gerekli bilgilerimizi aldıktan sonra öğle yemeği için selçuk’ta bulunan restorantımıza gidiyoruz.
  Öğle yemeği ardından AFRODİSİAS ANTİK KENTİNE doğru hareket ediyoruz. M.Ö 5. Yüzyıl’da kurulmuş olan ve ihtişamlı giriş kapısıyla bizleri karşılayan Afrodisias Antik kentine hareket. Antik dönemin heykeltraş okulu olarak bilinen Kent girişinde Tetrapylon olarak'da bilinen giriş kapısının ve tüm kariyerini bu kente adamış olan Arkeolog olan Kenan Erim’in mezarının görülmesinin ardından kent gezimize başlıyoruz. Aphrodite Tapınağı, Stadyum, Anadolu’nun en büyük Anfi tiyatrolarından ve dünyanın en iyi korunmuş antik stadyumuna'da sahiptir.
  Tiyatro binası ve Odeon gezilerinin ardından şehirde çıkarılan eserlerin sergilendiği müzeyi ziyaret ediyor ve sonrasında konaklama ve akşam yemeği için Pamukkale’de bulunan termal otelimize geçiyoruz. 

  2.

  Gün
  Pamukkale - İzmir 2 gün programını görmek için tıklayınız

  Siz değerli misafirlerimizle sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra otelin şifalı termal havuzlarında vakit geçiyoruz. Saat öğlen 12 de otelden çıkış yapıyoruz Pamukkale’ye ulaşıyoruz. İlk Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Frontinus Caddesi, Latrina, Karbondioksit Havuzu, Çin Deliği, Tiyatro ve Müze) rehber eşliğinde detaylı bilgiler alarak geziyoruz. Travertenler de serbest zaman veriyoruz, Pamukkalenin bembeyaz sularının tadını çıkardıktan İzmire dönüşe geçiyoruz. Akşam 22:00 gibi İzmire varıyoruz

  DAHİL OLANLAR:
  Gidiş - Dönüş Ulaşım
  1 Gece Otel Konaklama
  1 Akşam Yemeği (Otelde)
  1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Otelde)
  Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  Çevre Gezileri
  Zorunlu Seyahat Sigortası

  HARİÇ OLANLAR:
  Kişisel Harcamalar
  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müzekart önerilir)
  İsteğe bağlı aktiviteler
  Öğle Yemekleri

  EK BİLGİLER

  Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

  1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

  2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

  3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

  5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

  6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

  7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

  8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

  10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

  11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

  12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

  13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

  14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

  15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

  16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

  17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


  AKTİVİTE DETAYLARI
  AKTİVİTE KODU:
  #Antik1
  LOKASYON:
  Efes - Pamukkale
  YEMEK:
  1 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
  ULAŞIM
  Otobüs   
  BULUŞMA:
  05:50 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 06:00 Bostanlı İskele 06:10 Karşıyaka Anıt 06:20 Bayraklı Üst Geçit 06:30 Bornova Metro Opet Benzinlik 06:45 Konak İBB Binası Karşısı 06:55 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 07:10 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
  BİTİŞ:
  Tur bitiminde aynı noktalara bırakıyoruz
  İPTAL POLİTİKASI:
  Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 20 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

  TARİH VE FİYATLAR

  1.199TL

  2 Gün

  en düşük kişi başı

  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  ANTİK ROTALAR TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.