Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale...

  • Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale Turu: 1 Gece Konaklamalı
1 Gece Konaklamalı

Kuzey Ege'nin İncileri

 KAZDAĞLARI - CUNDA ADASI - BERHAMKALE
 AKÇAY - ALTINOLUK - AYVALIK TURU

2 GÜN 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Denize Sıfır Grand Milano Otel

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

06:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
07:00 Üçyol Meydan Pamukkale Ofis Önü
07:15 Bornova Metro Opet Benzinlik
07:45 Karşıyaka Anıt
08:00 Bostanlı İskele

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI !

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.,
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR - ALTINOLUK - ZEYTİNYAĞ MÜZESİ - ASSOS ANTİK KENTİ - BERHAMK 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli konuklarımızı belirtilen duraklardan alarak hareket ediyoruz. Sabah kahvaltısı sonrası Kuzey Ege'nin en şirin kasabalarından bazılarını ziyaret edeceğiz. İlk olarak Akçay'a sabah kahvelerimizi yudumlamak için geliyoruz. Burada Sarıkız Heykeli'nin önünde fotoğraf çekilip, rehberimizden Sarıkız'ın hikayesini dinliyoruz. Daha sonra Altınoluk'a doğru devam ediyoruz. Altınoluk'ta “Zeytin Dalı” dizisinin çekildiği, Eski adı Papazlık olan Altınoluk’un makus talihini değiştiren bir ailenin konağı olan Abdullah Bey Konağını görüyoruz. Burada Altınoluk'un talihini değiştiren aileyi ve konağın hikayesini rehberimizden dinleme fırsatı buluyoruz. Eşsiz lezzetteki zeytin yağları ile ünlü olan bu bölgede bazı faydalı otlar gibi yöresel alışveriş yapabileceğiniz serbest zaman sonrası Zeytin Yağı Müzesi'ni ziyaret edeceğiz. Bu güzel bir gezinin ardından, eşsiz manzarası ve arnavut kaldırımları ile meşhur Assos Antik kentinin bulunduğu Behramkale Köyü'ne geliyoruz. Akropole çıkıp Athena Tapınağının kalıntıları arasında Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını görüyoruz. Rehberimizden Assos Antik Kenti hakkında bilgilendirme alıyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Behramkale Köyü'nün o güzel sokaklarında gezmeye başlıyoruz. Yerel halkın kurmuş olduğu pazardan yöresel lezzet ve el işi alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Bol bol fotoğraf çekilmek için evlerin ve sokakların olduğu Behramkale köyünden ayrılıyor ve kazdağlarının eteklerinde sık bitki örtüsü ile hem deniz hem dağ turizminin birlikte yaşandığı Yeşilyurt Köyüne doğru ilerliyoruz. Bu şirin köyde bol bol fotoğraflar çekip rehberimizin bilgileri dahilinde gezimizi tamamlıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.

Gün
KAZDAĞLARI - SÜTÜVEN ŞELALESİ - CUNDA ADASI - İZMİR 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacak olduğumuz kahvaltının ardından Kazdağları'na doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Hasanboğuldu ve Sütüven Şelalesi turumuz için bizleri bekleyen minibüslere binerek turumuza başlıyoruz. Sütüven Şelalesi'ni görerek yörük kızına aşık olan ve yörük kızı ile evlenmek için girdiği imtihanı kaybedip boğulan ve buraya adını veren Hasan'ın hikayesini rehberimizden dinliyoruz. Daha sonra tekrar aracımızla buluşarak Tahtakuşlar Köyü'ne gelerek, burada emekli ilkokul öğretmeni Alibey Kudar tarafından kurulan Etnografya Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Ayvalık'a doğru devam ederek şeytanın ayak izinin olduğu rivayet edilen Şeytan Sofrası'na çıkarak şeytanın ayak izini görüyoruz ve bu tepede muhteşem bir manzara eşliğinde çay kahve molası veriyoruz. Daha sonra gerçek adı Alibey Adası olan ve Türkiye'nin Ege Denizi'nde bulunan 4. büyük adası olan Cunda Adası'na geliyoruz. Rehberimiz eşliğinde adanın sokaklarında yürüyüşle turumuzu gerçekleştiriyoruz. İskele mevkiinde meşhur damla sakızlı Türk kahvesi ve meşhur damla sakızlı dondurmanın tadına bakacağız. Bu ziyaretlerimiz sonrasında geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle ayrılıyoruzKonaklama: Grand Milano Otel
DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği (Otelde)
1 Gece Konaklama
Seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Öğle ve akşam yemekleri
Kazdağları Transfer ve Giriş (40TL)
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Kişisel Harcamalarınız

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ayvalık3
LOKASYON:
Ayvalık (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 07:00 Üçyol Meydan Pamukkale Ofis Önü 07:15 Bornova Metro Opet Benzinlik 07:45 Karşıyaka Anıt 08:00 Bostanlı İskele
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 20 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

799TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Assos Cunda Adası Kazdağları Behramkale... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.