AZERBAYCAN BAKÜ TURU

 AZERBAYCAN BAKÜ TURU  AZERBAYCAN BAKÜ TURU  AZERBAYCAN BAKÜ TURU  AZERBAYCAN BAKÜ TURU  AZERBAYCAN BAKÜ TURU


2 GECE 3 GÜN

AZERBEYCAN BAKÜ TURU 

HAZAR DENİZİ'NİN İNCİSİ

VİZESİZ

AJET HAVA YOLLARI ile İZMİR-BAKÜ / BAKÜ-İZMİR DİREKT UÇUŞ

Şehitler Hiyabanı - Dağ Üstü Park - Funicular - Azerbaycan Sahil
Halı Müzesi - AVM - Haydar Aliyev Kültür Merkezi
Ateşgah - Hayvanat Bahçesi - Hazar Denizinde Tekne Turu
Eski Şehir - Kız Kalesi - Şirvanşahlar Sarayı

Tüm Kültür ve Şehir Turları + Vergiler + Şehir Giriş Ücretleri + Ulaşım ve Transferler Dahil!!!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BAKÜ

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:55’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki AJET Havayolları kontuarı önünde buluşarak, gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi takiben, saat 08:55’de AJET Havayolları ile Azerbaycan – Bakü Haydar Aliyev Havaalanına aktarmasız uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel Saat ile 12:50’deki varışımızın ardından, gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra, bizi bekleyen aracımıza yerleşiyoruz. İlk noktamız Şehitler Hiyabanı'nda başlayacak turumuzda, Azerbaycan'ın bağımsızlık mücadelesinde hayatını kaybedenler için yapılan anıta ve parka ziyaret yapacağız. Ardından dağların eteklerine kurulu olan Dağ Üstü Park'a gideceğiz ve şehri kuşbakışı olarak seyredeceğiz. Öğle saatlerinde Funicular ile Bakü'nün tarihi eski şehir bölgesine ineceğiz ve sahil boyunca yürüyüş yaparak öğle yemeğimizi deniz kenarında alacağız. Öğleden sonra Halı Müzesi'ni ziyaret edeceğiz ve Azerbaycan'ın zengin halı dokuma geleneğini yakından göreceğiz. Ardından serbest zamanımızı kullanarak AVM'ye gidebilir, alışveriş yapabilir veya dinlenmek için çay molası verebiliriz. Akşam ise canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir akşam yemeği(ekstra) için rezervasyonumuzun olduğu restorana geçeceğiz. Azerbaycan'ın leziz yerel yemeklerini deneyerek turumuzu sonlandıracağız.Konaklama Bakü'deki otelimizde.
Konaklama: Premium Park Hotel vb.
2. Gün: BAKÜ

Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra, Azerbaycan turumuzda ilk durağımız Haydar Aliyev Kültür Merkezi olacak. Modern mimarisi ve etkileyici tasarımı ile dikkat çeken bu kültür merkezini gezip fotoğraflar çekebilirsiniz. Sonrasında sırasıyla Gemi Müzesi ve Zafer Parkı'nı ziyaret edeceğiz. Gemi Müzesi'nde Azerbaycan'ın denizcilik tarihine dair ilginç eserleri görebilir, Zafer Parkı'nda ise Azerbaycan'ın bağımsızlık mücadelesine adanmış anıtları ziyaret edebilirsiniz. Öğle arasından sonra Ateşgah'ı ziyaret edeceğiz. Bu antik dini kompleks, ateş kültürünü keşfetmek ve Azerbaycan'ın tarihini daha yakından tanımak için harika bir fırsat sunuyor. Daha sonra Hayvanat Bahçesi'ni ve Hazar Denizi'nde gerçekleştireceğimiz tekne turunu ekleyeceğiz. Hayvanat Bahçesi'nde egzotik hayvanları ve doğal yaşamlarını gözlemleyebilir, Hazar Denizi'nde ise muhteşem manzaralar eşliğinde keyifli bir tekne turu (ekstra) yapabilirsiniz. Bu yoğun ve keyifli tur sonrasında akşam saatlerinde otelinize dönerek Azerbaycan serüveninizin tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama Bakü'deki otelimizde.Konaklama: Premium Park Hotel vb.
3. Gün: BAKÜ

Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra, Eski şehir'i görmek üzere yola çıkıyoruz. Şehrin kalbinde yer alan tarihi bir bölge olan bu nokta UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Burada eski yapıları, dar sokakları ve tarihi anıtları keşfetme imkanımız olacak. Sonrasında Kız Kalesi'ni ziyaret edeceğiz. Kız Kalesi, Bakü Körfezi'nde yer alan bir ada üzerinde bulunan tarihi bir yapıdır. Kale, 12. yüzyılda inşa edilmiş olup Azerbaycan'ın en önemli tarihi simgelerinden biridir. Kaleyi ziyaret ederek tarihi ve kültürel bilgiler edindikten sonra Şirvanşahlar Sarayı'nı ziyaret edeceğiz. Saray, 15. yüzyılda inşa edilmiş olup Azerbaycan'ın önemli bir tarihi yapısıdır. Sarayın mimarisi, süslemeleri ve detayları oldukça etkileyicidir. Sarayı gezip tarihi hakkında bilgi edindikten sonra 13:40’da gerçekleşecek olan uçuşumuz için Haydar Aliyev Hava Limanı’na Limanına transfer oluyoruz. AJET Hava Yolları ile gerçekleştireceğimiz aktarmasız direkt uçuşumuzun ardından, yerel saat ile 16:00‘da İzmir Adnan Menderes Hava Limanına varıyor ve güzel anılarımızla birlikte bir başka İzmir Gezi Fırsatları organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Not: Türk vatandaşlarının sadece fotoğraflı olan biometrik kimlik kartıları ile Türkiye'den Azerbaycan’a çıkışlarına izin verilmektedir.
Kimliklerin yeni Tip Çipli ve fotoğraflı Kimlik olmak zorundadır.(Bebekler, Çocuklar dahil!)

EK BİLGİLER

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları, Yeni Tip Çipli ve Fotoğraflı Kimlikle Azerbaycan'ı ziyaret edebilirler. Çipli Kimliklerde BEBEK dahil, tüm misafirlerimizin fotoğrafları olmak zorundadır.

1- İzmir Gezi Fırsatları  hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- AZERBAYCAN için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize uygulaması yapılmamaktadır. 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren Azerbaycan’a Yeni çipli Kimlikler ile seyahat serbestisi gelmiş olup , giriş-çıkışlarda kullanılmak üzere verilen iki dilde hazırlanmış ve doldurulmuş formları yanlarında bulundurma zorunluluğu esas alınmıştır. Yeni tip çipli kimlik kartlarının seyahat belgesi olarak kullanılabilmesi için bebek ve çocuk dahil olmak üzere, kimlik üzeri fotoğraf zorunluluğu bulunmaktadır.

3- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri, rötar veya uçuş iptallerinden İzmir Gezi Fırsatları  sorumlu tutulamaz.

4- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 55 cm x 40 cm x 20 cm boyutlarını ve 8 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Bazı uçuşlarda bu 15 kg ile sınırlandırılabilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden İzmir Gezi Fırsatları  ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

5- Kayıt esnasında, kimlikte geçen isim, doğum tarihi, ve kimlik numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

6- Gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

7- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8- Tur programı İzmir Farle Tour Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

9- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından İzmir Gezi Fırsatları  sorumlu tutulamaz.

10- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan İzmir Gezi Fırsatları  sorumlu değildir. Kimliğinizin kaybolması ya da çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede geçici kimlik işlemleri, geri dönüş ya da tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

11- Seyahatiniz süresince konakladığınız oteli terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülke ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

12- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

13- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior, suit, kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. İzmir Gezi Fırsatları  bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

14- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

15- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

17- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

18- Pandemi Koşulları ile ilgili herhangi bir kısıt ve kontrol bulunmamaktadır. Önlem olması adına son doz aşı pasaportunuzu yanınızda bulundurmanız önerilmektedir.

19- Tura katılan misafirlerimiz, Sağlık Bakanlığı ve/veya DSÖ (Dünya Sağlık Örgütü) uyarınca belirlenen hijyen kurallarına uymayı, seyahat öncesinde talep edilmesi halinde sağlık raporunu sunmayı, ülke yerel otoritelerce talep edilmesi halinde teste tabi olmayı ve bundan dolayı doğacak maddi yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

20- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 Yaş arası yolcularımız için “araç bebek koltuğu” getirilmesi zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde İzmir Gezi Fırsatları uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

21- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Dolar bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

22- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir.

23- Azerbaycan Turumuz ‘’ Uçakla / Özel Ürün’’ kapsamındadır.

24- İptal-İade ve değişiklik şartları; İzmir Gezi Fırsatları , Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, Özel Seyahat, Sağlık, ve Güvence Sigortası yaptıran misafirlerimiz, MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Ani gelişen rahatsızlıklar, birince derece vefat veya ani hastalıklar bu güvence paketine dahildir. Gerekçesiz iptaller, kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. İptal ve iadeler, acentemiz nezdinde yapılmayıp, sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

25- Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.

26- Oteller de, aynı kategoride olması koşulu ile İzmir Gezi Fırsatları değişiklik yapma hakkına sahiptir.

27- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılırlar.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:

Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#495
LOKASYON:
AZERBAYCAN BAKÜ
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI 05:55
BİTİŞ:
İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI 16:00
İPTAL POLİTİKASI:
2- İPTAL – DEVİR - İADE 2.1 Acenta, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi 24 saat önceden bilgilendirmek şartı ile iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. 2.2 Tüketici, yurtiçi turlarda ulaşım aracı olarak otobüs ile yapılacak 1 – 2- 3 gece konaklamalı turlarda hizmetin başlamasına 5 gün öncesine kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine ödeme yaptığı biçimde iade edilir. Hizmetin başlamasına 4-0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.3 Tüketici, yurtiçi turlarda ulaşım aracı olarak otobüs ile yapılacak 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda hizmetin başlamasına 7 gün öncesine kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Hizmetin başlamasına 6 - 0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.4 Tüketici, ulaşım aracı olarak otobüs ile yapılacak Günübirlik turlarda hizmetin başlamasına 3 Gün öncesine kadar iptal talep etmesi durumunda ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Hizmetin başlamasına 2-0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.5 Promosyonlu, İndirimli, Özel Tarihler (Bayramlar, Yılbaşı, Festivaller vb.) tüm yurtiçi ve yurtdışı ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal, devir, değişiklik hakkına sahip değildir. 2.6 Tüketici, yurtiçi turlarda ulaşım aracı olarak uçak ile yapılacak turlarda hizmetin başlamasına 15 gün öncesine kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine ödeme yaptığı biçimde iade edilir. Hizmetin başlamasına 14-0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.7 Tüketici, yurtdışı turlarda ulaşım aracı olarak uçak ile yapılacak turlarda hizmetin başlamasına 30 gün öncesine kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine ödeme yaptığı biçimde iade edilir. Hizmetin başlamasına 30-0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.8 Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 7 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce yazılı olarak ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acentaya belgesiyle birlikte sunulmalıdır. 2.9 Rezervasyon tarihinden itibaren en fazla 24 saat sonrasına kadar, alınan tur hizmeti Tüketici tarafından iptal edebilir veya aynı rezervasyon tipine uygun olmak koşuluyla istediği kişi veya kişilere devredebilir. Ancak erken rezervasyon, promosyon, özel ürün ve indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak Acenta’sına sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 24 saatten daha fazla bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir. 2.10 Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acenta, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 6 saat içerisinde iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 3 - İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ 3.1 Tüketici satın aldığı hizmetin tamamını ödemesi durumunda sistemde belirtilen tutarda iptal iade bedelini ödeyerek aşağıda yazılı olan şartlar sağlandığı durumlarda tamamını ödeme yaptığı şekilde iade alabilir. Ön ödemeli rezervasyon yaptıran tüketici(ler) bu ödenekten faydalanamaz. 3.2 İptal iade güvence paketi satın alan tüketici araç ilk hareket saatinden 48 saat öncesine kadar iptal talebinde bulunabilir. Acenta tüketiciye iptal iade bedeli dışında kalan tutarı ödeme yaptığı şekilde iade eder. 3. İptal iade güvence paketi satın almayan tüketici(ler) yurtiçi konaklamalı ve günübirlik turlarda hizmet sözleşmesinin 2. maddesindeki koşullar uygulanır. 3.4 İptal iade güvence paketi özel ürün ve yurtdışı turlarında geçerli değildir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
15 EUR
Yurtdışı Sağlık Sigortası Kişi başı ()

3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

549

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


AJET Hava Yolları ile Aktarmasız İzmir – Bakü / Bakü – İzmir gidiş-dönüş Uçak Bileti
Programda Belirtilen değerindeki Tüm Şehir ve Kültür Turları
Transfer ve Ulaşımlar
Bakü Eski Şehir Turu
Ateşgah Turu
Alan/Otel/Alan transferleri
Havalimanı Vergileri ve Hizmetleri Bedeli
4 veya 5 Yıldız Otelde 2 Gece Konaklama
4 veye 5 Yıldız Otelde 2 Sabah Kahvaltısı
Tüm Konaklama Turist Vergileri, Gümrük vergileri ve Şehir giriş ücretleri
Tüm Otoyol ve Otopark Ücretleri
Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası
Türkçe Rehberlik ve Yerel Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


Yurtdışı çıkış harcı bedeli 150 TL ( Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılır yada havalimanında ödenir.)
Öğle ve Akşam Yemekleri
Müze ve Ören yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Kervansaray Art’da Yemekli Azerbaycan Gecesi
Yurtdışı Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 0-64 Yaş: 15 €
Yurtdışı Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 65 Yaş Üzeri 30 €