EN İYİ FİYAT
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu: Gala yemeği dahil!
 • Abant
 • Gölcük
 • İznik Gölü
 • Amasra
 • Safranbolu
 • Bursa'da İskender
Gala yemeği dahil!

 YILBAŞI ÖZEL 

 BATI KARADENİZ TURU 

YILBAŞI GALASI DAHİL!

30 ARALIK-1 OCAK (1 GECE KONAKLAMALI)

GRAND KÖROĞLU OTEL

GÖLCÜK - AMASRA - SAFRANBOLU - İZNİK GÖLÜ - ABANT

 ABANT'ın DOĞASI ve SAFRANBOLU'nun TARİH DOLU ROMANTİK SOKAKLARI


 ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

19:50 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
20:10 Konak İBB Binası Önü
20:15 Bayraklı Üst Geçit
20:30 Karşıyaka Anıt 
20:45 Bostanlı İskele
21:00 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
21:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:15 Manisa Eski Garaj

GALA DETAYLARI 

Başlangıç
Ordöv Tabağı, Mevsim Salata
Ara Sıcaklar
Paçanga Böreği
Ana Yemek
Dana Rosto, Pilav, Püre eşliğinde
Tatlı
Meyve Tabağı, Yılbaşı Pastası
İçecek
Limitli Yerli Alkollü İçecek (2 Adet)
Limitsiz Meşrubat

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Safranbolu - Amasra 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizi Cuma akşamı karşıladıktan sonra yola çıkıyoruz. Sabah uygun bir tesiste kahvaltımızı serbest olarak aldıktan sonra, ilk durağımız Karadeniz'in olmazsa olmaz ziyaret yerlerinden Amasra oluyor. Kemere Köprüsü, Tarihi Kale Surları, Çekiciler Çarşısını geziyoruz. Rehberimizin anlatımlarıyla hep beraber ve bireysel olarak Amasra gezimizi tamamladıktan sonra vakit kaybetmeden Safranbolu'ya geçiyoruz. Tarihi Safranbolu evlerini görünce kendinizi zaman makinesi ile geçmişe gitmiş gibi hissedeceksiniz. Bu esnada CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU gezilerimizi gerçekleştirerek, YEMENİCİLER ARASTA’ da kahve molası veriyoruz ve sonrasında Meşhur Safranbolu lokumlarımızı alıyor ve otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimize yerleşip dinlendikten sonra YENİ YILA MERHABA demek üzere restoranımızda buluşuyoruz. Gece geç saatlere kadar eğleniyoruz.Konaklama: Grand Köroğlu Otel

2.

Gün
Abant - Gölcük - İznik Gölü - Bursa 2 gün programını görmek için tıklayınız

Geç sabah kahvaltısı ile otelimizden ayrılıyoruz. Doğa harikası Abant Gölüne varıyoruz. Kısa bir yürüyüş ,bol bol fotoğraf çekimleri yapıyor ve tertemiz doğasında vakit geçiriyoruz. Sonrasında meşhur evin bulunduğu Gölcük gölüne gidiyoruz. Yine çevresi çam ormanları ile kaplı olan bu doğa cennetinin güzelliği bizleri çok etkileyecektir. Sonrasında Bursa istikametinden İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde İZNİK GÖLÜ çevresinde kısa bir yürüyüs yapıyoruz. İznik gezimizin sonrasında  buradan BURSA'ya doğru hareket ediyoruz, BURSA'da panaromik gezinti yaparak meşhur İskender'inden ve Kestane şekerinden tadımlıyoruz ve geri dönüşe devam ediyoruz. Pazar gecesi saat gece 23:30-00:30 arası İzmir'e ulaşmış oluyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.Konaklama: Dönüş yolculuğu
DAHİL OLANLAR:
Yeni model araçlar ile ulaşım
1 Gece Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
1 Akşam Yemeği (Otelde)
Yılbaşı Gala Eğlencesi
Seyahat Sigortaları
Rehberlik Hzimetleri
Türsab Güvencesi

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Kişisel Harcamalarınız
Öğle Yemekleri
Otelde ekstra içecekler

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Yedigöller1
LOKASYON:
Karadeniz (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19:50 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 20:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 20:10 Konak İBB Binası Önü 20:15 Bayraklı Üst Geçit 20:30 Karşıyaka Anıt 20:45 Bostanlı İskele 21:00 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 21:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 22:15 Manisa Eski Garaj
BİTİŞ:
Aynı noktalarda bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
urun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

2.500TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Batı Karadeniz Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.