COVİD-19 ÖNLEMLERİ


COVİD-19 KAPSAMINDA TURLARIMIZ İÇİN ALDIĞIMIZ ÖNLEMLER

İzmir kalkışlı turlarımız ile gün geçtikçe adından sıkça söz ettiren firmamız,herzaman olduğu gibi bugünde çalışma prensibini bozmadan; tamamen müşteriye dayalı ve çözüm odaklı anlayışıyla en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.

Yaşanılan bu zorlu süreçte hiçbir müşterimizin yaptığı rezervasyonlarda ki ücret iadesiyle mağdur etmemiş ve tüm isteklere 3 saat gibi kısa bir süre içinde yanıt vererek çözüme ulaştırmanın gururunu yaşamaktayız.


Pandemi sonrasında ki süreçtede misafirlerimizin sağlığını en üst düzeyde tutarak önlemlerimizi almış bulunmaktayız.Değişen ülke şartları, normalleşme adımları doğrultusunda alınan önlemler sonucunda ortaya çıkan fiyat farkını en minimum düzeyde sizlere yansıtmaya çalıştık.Bu doğrultuda tüm turlarımızdan vade farkını kaldırdık ve taksit sayısını 9'a çıkardık.

Turlarımızda alınan önlemler ;

- Araçlarımız yarı kapasite ile çalıştırılacaktır. 2 ve 3 kişilik koltuklarda 1 kişi seyahat edebilmektedir.

- Tüm araçlarımız 48 saat aralıklarla çalıştırılmaktadır.Yani pazartesi çalıştırdığımız aracımız tekrar perşembe günü çalışabilir.Bu aralıkta ise araçların detaylı temizlik ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.

- Turlarımızda görevli personellerimiz 14 günde 1 gün çalışabilmektedir.

- Turlarımızda maske kullanımı zorunludur.Tüm misafirlerimize maske verilecektir ve araç giriş çıkışlarında sıvı el dezenfektanı verilecektir.

- Araç iniş/biniş esnasında dezenfektan verilecektir.

- Tüm duraklama tesisleri, restoranlar, konaklama tesisleri, özenle ve şartlara uygun seçilmektedir.

- Katılımcı misafirlerimizin hastalık geçmişleri sorgulanacaktır.


tüm misafirlerimize anlayışları için şimdiden teşekkür ederiz.










İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.