• Datça Badem Çiçeği Festivali: Datça’nın en harika zamanlarıdır, badem çiçekleriyle papatyaların buluştuğu zamanlar.
  • Datça Badem Çiçeği Festivali: Datça’nın en harika zamanlarıdır, badem çiçekleriyle papatyaların buluştuğu zamanlar.
  • Datça Badem Çiçeği Festivali: Datça’nın en harika zamanlarıdır, badem çiçekleriyle papatyaların buluştuğu zamanlar.
  • Datça Badem Çiçeği Festivali: Datça’nın en harika zamanlarıdır, badem çiçekleriyle papatyaların buluştuğu zamanlar.
  • Datça Badem Çiçeği Festivali: Datça’nın en harika zamanlarıdır, badem çiçekleriyle papatyaların buluştuğu zamanlar.
  • Datça Badem Çiçeği Festivali: Datça’nın en harika zamanlarıdır, badem çiçekleriyle papatyaların buluştuğu zamanlar.
  • Badem Çiçeği Festivali
  • Can Yücel Sokağı ve Evi
  • Kızlan Tarihi Yel Değirmenleri
  • Hızırşah Köyü
  • Eski Datça
Datça’nın en harika zamanlarıdır, badem çiçekleriyle papatyaların buluştuğu zamanlar.

 GÜNÜBİRLİK DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ 


Dağlar, ovalar, bağlar, tarlalar ve badem ağaçları bembeyaz çiçeklerle süslenir  öyle beyaz olur ki her yer kar yağmış gibidir!
Datça yarımadası geneline yayılacak panayır alanlarında stantlar kurulacak, yöreye has etkinlikler düzenlenecek.
Festivalde, badem ürünleri satışından, yöresel yemeklere, doğal üretim workshoplarından.
Datça’da üretilen el işi takı ve hediyelik ürünlere, yöreye has dans gösterilerine pek çok etkinlik sizleri bekliyor.

 Eski Datça - Can Yücel Sokağı - Hızırşah Köyü 
ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ
06:00 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
06:10 Bostanlı İskele
06:20 Karşıyaka Anıt
06:30 Bayraklı Üst Geçit
06:45 Konak İskele
07:00 F.Altay Ziraat Bankası Önü
07:15 Üçyol Meydan (Pamukkale Yazıhanesi Önü)
07:30 Gaziemir Migros

Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar ile düzenlenmektedir.

 ÖNEMLİ NOTLAR 
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 24 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.

Hizmet ve İptal İade Sözleşmesini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Datça 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizi belirtlen duraklardan alarak İzmir Gezi Fırsatları'nın konforlu otobüsleri ile seyahatimize başlıyoruz. Uygun bir tesiste verefceğimiz kahvaltı (ekstra) molamızın ardından Akdeniz ile Ege Denizinin birleştiği nokta olan Datça’ya hareket ediyoruz. Datça’nın girişinde yer alan Kızlan mevkiindeki Tarihi Yel Değirmenleri (Panoramik) gördükten sonra kültürel değerlerini yitirmemiş olan Hızırşah Köyüne hareket edeceğiz. Köyün girişinde bulunan, Beylikler Döneminden kalmış olan Tarihi Camii ziyaret ettikten sonra eski okul binasında kurulan İPEK DOKUMA ATÖLYESİ ziyaret ederek dokumalar hakkında bilgi alacağız. Köylü kadınlarımızın dokuduğu ve başka yerde bulamayacağınız ipek dokuma ve el işi ürünlerini incelemeniz ve alışveriş yapabilmeniz  için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra adı Can YÜCEL ile özleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasında yürürken Can YÜCEL’in evini de görüyoruz. Köy kahvesinde kahve molamızın ardından Badem Çiçeği Festivali'nin düzenlendiği Yeni Datça’ya gidiyoruz . Festival alanında etkinliklere katılmak, Datça’nın yöresel yemeklerinin tadına bakmak ve dünyaca ünlü Datça bademinden yapılmış ürünlerin alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Festival programını tamamladıktan sonra donüs yoluna geçiyoruz. Gece 23:00 - 24:00 saatleri arasında sizleri almış olduğumuz duraklara bırakarak bir sonraki  İZMİR GEZİ FIRSATLARI  programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik HizmetleriHARİÇ OLANLAR:
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalarınız

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

8-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

9-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

10-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

11-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#290
LOKASYON:
Datça
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 06:10 Bostanlı İskele 06:20 Karşıyaka Anıt 06:30 Bayraklı Üst Geçit 06:45 Konak İskele 07:00 F.Altay Ziraat Bankası Önü 07:15 Üçyol Meydan (Pamukkale Yazıhanesi Önü) 07:30 Gaziemir Migros
BİTİŞ:
Katılımcılar araca biniş yaptıkları duraklarda bırakılırlar.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.
EKSTRALAR
50 TL
İptal İade Güvence Paketi G (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

550TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Datça Badem Çiçeği Festivali ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.