Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı)

 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal Otel Konaklamalı): 1 Gece Termal Otel Konaklamalı
 • Eskişehir
 • Bursa
 • Porsuk Çayı
 • Masal Şatosu
 • Ulu Camii
 • Sazova Parkı
1 Gece Termal Otel Konaklamalı

 BURSA & ESKİŞEHİR TURU


Tarihi Odun Pazarı Evleri - Balmumu Heykeli Müzesi - Porsuk Çayı - Gondol Gezisi
Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı - Hacıvat Karagöz Müzesi
Emir Sultan Cami - Zeki Müren Mezarı - Panorama 1326 Fetih Müzesi - Ulucamii - Kozahan
Tophane - Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbesi - Uluabat ve Gölyazı Ayrıcalığı ile birlikte !
TERMAL OTEL KONAKLAMA FARKIYLA KİŞİ BAŞI 2749 ₺ !

 Kapalı Isıtmalı Termal Havuz & Hamam & Sauna
ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

 23:20 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
23:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
23:40 Konak İBB Binası Önü
23:45 Bayraklı Üst Geçit
00:00 Karşıyaka Anıt
00:15 Bostanlı İskele
00:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
01:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
01:45 Manisa Eski Garaj
 Programımız tur tarihlerinden 1 gece önceden çıkışlıdır.
 Yol güzergahı üzerinde Manisa,Salihli,Turgutlu,Kula bölgelerinden turumuza katılabilirsiniz.

Önemli Not:
Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir.


REZERVASYON SEÇENEKLERİ


Websitemiz üzerinden kredi kartınız ile VADE FARKSIZ 3 TAKSİT veya 6 - 9 - 12 TAKSİT taksit seçeneklerini inceleyebilir, Banka kartınız ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme (kapora) ile kalan ödemenizi araçta nakit tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartınız ile ön ödeme yapabilir ve indirimli fiyatı sabitleyebilirsiniz.
Elden taksit ve ödeme seçenekleri için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.


ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 48 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.
İptal İade Güvence Paketini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR - ESKİŞEHİR 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimizi belirtilen saatlerde duraklarından aldıktan sonra İZMİR GEZİ FIRSATLARI'nın konforlu otobüsleri eşliğinde sabah erken saatlerde uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz ve kahvaltı sonrası gezimize başlıyoruz. Eskişehir’in kalbi olan, Kent Park’a gidiyoruz. Oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekanları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan Kent Park’ ı geziyoruz. Ardından, Tarihi Odun Pazarı Evleri’ne geçiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Rehberimizin anlatımları ve fotoğraf çekimlerimizi tamamlayarak burada birçok sanatçının eserlerini görme şansına sahip olacaksınız. Daha sonra Atlıhan’da Eskişehir el sanatlarının en önemli örneklerinden olan Lületaşı çeşitlerini görmeye gidiyoruz. El sanatları çarşısında alışveriş için serbest zaman ardından Balmumu Heykelleri Müzesi’ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, Eskişehir’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, Porsuk Çayı’ nda isteyenlerle, (Ekstra) Gondol Gezisi yapıyoruz. Daha sonra, tekrar otobüsümüze binerek, Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan, Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’ nı ziyaret ediyoruz. Verilecek serbest zamanda, Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk Oyun Alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Uzay Merkezi, Amfitiyatro’ yu, yeni açılan Sualtı Dünyası, Masal Şatosu’nu görme şansına sahip olacaksınız . Geçireceğimiz güzel bir gezinin ardından Bursa 'ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşmektedir.

Akşam yemeği sonrasında otelin termal sularından aktivitelerinden faydalanabilirsiniz.


 İsteyen misafirlerimiz otelimiz şehir merkezine yakın olduğu için şehri gezmeye çıkabilir dileyen misafirlerimizde
Arap Şükrü sokağında eğlenebilirlerKonaklama: Bursa Otelleri

2.

Gün
ESKİŞEHİR - BURSA - İZMİR 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Bursa'da ilk durağımız Bursa ile özleşmiş olan ve orta oyun meddahlık denince akla gelen Hacivat ve Karagöz Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze gezimiz sonrasında dileklerin dilendiği Emir Sultan semtine çeviriyor ve Emir Sultan Camii' si külliyesini gezdikten sonra Sanat Güneşimiz Zeki Müren 'in mezarını da ziyaret etme fırsatı buluyoruz. Sonraki durağımız Dünya'nın en büyük tam panoramik müzesi olan Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi 'ni ziyaret ediyoruz. Bursa'nın kalbinin attığı merkezindeki hem mimarisiyle hem de İslami açıdan önemli bir yere sahip olan ünlü Ulu Cami’ni ziyaret ettikten sonra Kozahan’da alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Öğle yemeği için meşhur Bursa İskender'i yemeğe gidiyoruz ve Bursa'nın vazgeçilmezi kestane şekeri alışverişimizi yapıyoruz. Ardından şehri kuşbakışı izleyebileceğimiz Tophane’ye çıkıyor ve Saat Kulesi’ni, Saray Kalıntıları'nı, İstiklal Savaşı Şehitleri Anıtı’nı, anıt ağaçları görüyor ve Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Osman Gazi ve oğlu Orhan Gazi’nin Türbelerini ziyaret ediyoruz ve yolculuğumuz Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan Gölyazı Köyü’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık çınar ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaretimiz sonrasında İzmir'e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri İzmir'de aldığımız noktalara geri bırakarak bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra, SUSURLUK-BALIKESİR-AKHİSAR üzerinden, akşam saatlerinde İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
1 Gece Konaklaması
Termal Alan Kullanımı
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
Profesyonel Rehberlik

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tekne Turu

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#392
LOKASYON:
Eskişehir Bursa (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:20 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 23:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 23:40 Konak İBB Binası Önü 23:45 Bayraklı Üst Geçit 00:00 Karşıyaka Anıt 00:15 Bostanlı İskele 00:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 01:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 01:45 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.
EKSTRALAR
250 TL
İptal İade Güvence Paketi 1 (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 48 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

2.699TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Eskişehir ve Bursa Turu ( Termal... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.