Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel

  • Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel:
  • Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel:
  • Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel:
  • Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel:
  • Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel:
  • Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel:
  • Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel:
  • Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram Özel:

 FETHİYE LİKYA TURU 

Gökova, Dalyan, İztuzu Plajı, Çalış, Yakapark, Saklıkent, Ölüdeniz, Belcekız Plajı, Kaş, Kaputaş Plajı,
Üçağız, Kekova Tekne Turu, Fethiye Merkez, Akyaka Tekne Turu
9-12 TEMMUZ | 3 GECE 4 GÜN
12-15 TEMMUZ | 3 GECE 4 GÜN

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR - DALYAN (TEKNE TURU) - CAUNOS KRAL MEZARLARI - İZTUZU PLAJI 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen duraklardan karşıladıktan sonra Sabah kahvaltımızı alıp, (extra) AYDIN otobanından, ÇİNE baraj gölünü görerek DALYAN a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molası sonrasında, isteyen konuklarımızla DALYAN TEKNE TURU’na çıkıyoruz. TEKNE TURU’nda, Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta -Caretta Kaplumbağlarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını geziyor ve konuklarımız için yüzme molaları veriyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz.Konaklama: Destina Hotel

2.

Gün
YAKAPARK - TLOS ANTİK KENTİ - SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ - BELCEKIZ PLAJ 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Yaka Köyü‘ne (Yakapark) geçiyoruz. Ağaç kökleri ve taşların altından akan buz gibi soğuk suyun şırıltısı ve serin atmosferi sizi modern hayatın tüm stresinden ve dertlerinden uzaklaştıracağı bu harika ortamda, çay kahve keyfimizi yapıyoruz. Tlos Antik Kentini panaromik bir şekilde görüp rehberimizden tarihi bilgilendirmelerinin ardından, bir sonraki gezi noktamız olan SAKLIKENT’e hareket ediyoruz. Burada esrarengiz kanyonların ve deli çağlayanın seyrine doyum olmayacak… Kanyon içinde suyun serinliğinde yürüyüşlerimizi tamamlayıp, öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Turumuzun devamında, tekrar otobüste yerlerimizi alıyor ve dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ’e gidiyoruz. Uzun kumsalı, turkuaz renginde denizi ve havası ile Ölüdeniz’in en gözde tatil merkezi olan BELCEKIZ plajında yüzme molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimizde kafelerde oturarak, güzel zaman geçirebilirler. Akşamüzeri otelimize geri dönüyor ve kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama: Destina Hotel

3.

Gün
KAŞ - KALKAN - KAPUTAJ PLAJI - KEKOVA - ÜÇAĞIZ - BATIK ŞEHİR - SAK 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltıdan sonra,KAŞ’a doğru hareket ediyoruz.Yol güzergahımız üstündeki KALKAN’ı panoramik seyrederek,KAPUTAŞ PLAJI’nın eşsiz manzarasını görebileceğimiz bir noktada, fotoğraf molası ve kısa bir mola veriyoruz. Bu cennet bölgeden ayrılıyoruz,KAŞ’a ulaştığımızda,sokaklarında,çarşısında,sahilinde serbest zaman veriyoruz.Daha sonra bu cennet bölgeleri görüyoruz ve KEKOVA’da,Tekne Turu'na çıkmak üzere yolumuza devam ediyoruz.ÜÇAĞIZ’a ulaştığımızda,bizi bekleyen teknelere biniyor ve Batık Şehri görüyoruz.Öğle yemeğimizi Tekne’de alarak,yüzme molaları veriyoruz.Geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından,tekrar otelimize geri dönüyoruz.Konaklama: Destina Hotel

4.

Gün
KÖYCEĞİZ - AKYAKA - AZMAKBAŞI (TEKNE TURU) - İZMİR 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, valizlerimizi toplayıp otelimizden ayrılıyoruz ve KÖYCEĞİZ’e doğru hareket ediyoruz. Mis gibi kokan narenciye bahçeleri, köy evleri, yeşilin gölgesindeki durgun gölü, gölün çevresindeki sazlıklar, mordan maviye doğru renk değiştiren dağları ile göz kamaştıran KÖYCEĞİZ’de yürüyüşlerimizi tamamlayarak, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya doğru yol alıyoruz. Akyaka’da vereceğimiz serbest zaman esnasında, isteyen konuklarımızla Tekne Turuna katılıyoruz. Ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek, Azmakbaşı Deresi’nin, denizle buluştuğu noktayı görüyoruz. Güzel bir bayram turunun ardından, uygun molalarla, İZMİR’e varıyor bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle...

DAHİL OLANLAR:
Otel Konaklaması (3 Gece)
3 Sabah Kahvaltısı
3 Akşam Yemeği
Tüm Ulaşım ve Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik
Zorunlu Seyahat Sigortası
Araç içi su ikramı

HARİÇ OLANLAR:
Müze Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
Öğle Yemekleri
Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
Tüm Tekne Turları
Otelde belirlenen ekstralar ve Otel dışındaki yapılan harcamalar

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#likya2
LOKASYON:
Fethiye (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:30 Bostanlı İskele 06:45 Karşıyaka Anıt 07:00 Bayraklı Üst Geçit 07:15 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü 07:25 Konak İBB Binası Karşısı 07:35 Üçyol Pamukkale Ofis Önü 07:50 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
BİTİŞ:
Aktivite bitiminde aynı duraklara bırakılmaktadır.
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

3.099TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Likya Kaş Kalkan Kekova Turu Bayram... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.