FIRSAT
  • Otobüsle Gap Turu: 6 Gece Konaklamalı ve Kapadokya Dahil!!
  • Otobüsle Gap Turu: 6 Gece Konaklamalı ve Kapadokya Dahil!!
  • Otobüsle Gap Turu: 6 Gece Konaklamalı ve Kapadokya Dahil!!
  • Halfetide tekne turu!
  • Urfa'da sıra gecesi!
  • Nemrutta gün batımı!
  • Güneydoğu tarihini rehberimizden dinleyin!
  • Farklı kültürler ile tanışın!
  • Yöresel yemekler yiyin!
6 Gece Konaklamalı ve Kapadokya Dahil!!

Gizemli tarihi ve eşsiz kültürüyle...

 G A P TURU 

Antakya – Harbiye – Gaziantep – Halfeti – Göbeklitepe – Harran – Urfa – Mardin – Midyat
Hasankeyf – Diyarbakır – Kahta – Nemrut – Adıyaman – Kahramanmaraş - Kapadokya

NEMRUT'TA GÜN BATIMI - URFA'DA SIRA GECESİ - HALFETİ'DE TEKNE TURU - KAPADOKYA'DA TÜRK GECESİ

GENİŞ VE RAHAT PROGRAM | DETAYLI TUR | UYGUN FİYAT
6 GECE KONAKLAMA

 KAPADOKYA GEZİSİ FARKIYLA! 


BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!


ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

18:00 Bostanlı İskele
18:10 Karşıyaka Anıt
18:15 Bayraklı Üst Geçit
18:30 Konak İBB Binası Karşısı
18:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
19:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
19:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
19:15 Manisa Eski Garaj

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. 
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.


ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Tur süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 6 Gece 7 Gün olup, 4 gece otel konaklamalıdır. 2 gece yolculuk sürmektedir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir. Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
ANTAKYA 1 gün programını görmek için tıklayınız

İZMİR – ANTAKYA

Akşamüzeri belirlenen saatler de, belirlenen noktalardan sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kula – Afyon – Konya istikametini takip ederek Adana’ya doğru devam ediyoruz.

2.

Gün
ANTAKYA-GAZİANTEP 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde kahvaltı (ekstra) molamızı verdikten sonra yolumuza devam ederek ANTAKYA’ya ulaşıyoruz. Antakya’da ilk olarak zengin Anadolu medeniyetlerinin yaşanmış ihtişamının sergilendiği HATAY ARKEOLOJİ ve MOZAİK MÜZESİ’ni geziyoruz. Künefesi ile ünlü Antakya’da künefenin tadına bakıyor, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra tüm dillerin ve dinlerin yaşadığı mistik Antakya sokaklarını fotoğraflıyoruz. HABİBİ NECCAR CAMİ’ni gördükten sonra NETCAR DAĞI eteklerinde ki ST.PIERRE KİLİSESİ’ni ziyareti ve HARBİYE ŞELALELERİ’ni (Opsiyonel) ziyaret ediyoruz. Yöresel lezzetlerden oluşan öğle yemeğimizi (ekstra) alıyoruz Gaziantep’e gidiyoruz. Gaziantep merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 
Konaklama: Grand Boğaziçi Otel veya vb.

3.

Gün
GAZİANTEP – HALFETİ – HARRAN – ŞANLIURFA 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından GAZİANTEP’te Dünya’nın en büyük mozaik müzesi olan zeugmadan çıkarılan mozaikleri görmek için ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden meşhur Tarihi Tahmis Kahvesi, Bakırcılar Çarşısı, Zincirli Bedesten görülecek yerler arasındadır. Daha sonra yöresel alışveriş ve Dünyaca ünlü baklavanın tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra güneydoğunun saklı cenneti HALFETİ’ye Birecik üzerinden gidiyoruz. Birecik Baraj suları altında kalan medeniyeti, arzu edenler ile göl üzerindeki tekne turumuz (ekstra) ile keşfediyoruz. Bu gezimizin ardından medeniyetler beşiği HARRAN’a gidiyor ve kentin meşhur konik kubbeli evlerinden olan HARRAN KÜLTÜR EVİ’ni geziyoruz. Bu güzel günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Bugün sıra gecesi etkinliği(ekstra) olmasından dolayı otel konaklamamızda akşam yemeği bulunmamaktadır. Sıra gecemiz akşam yemeklidir. Dileyen misafirlerimiz ile lobide buluşup güneydoğu bölgesinin simgesi olan SIRA GECESİ‘ne gidiyoruz.Konaklama: Dedeman Otel,El Ruha Otel,Harran Otel veya vb. oteller

4.

Gün
ŞANLIURFA – GÖBEKLİTEPE – MARDİN 4 gün programını görmek için tıklayınız

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından peygamberler şehri ŞANLIURFA’yı gezmeye başlıyoruz. HALİL-ÜR RAHMAN CAMİİ – BALIKLI GÖL – RIZVANİYE CAMİİ ve Hz.İbrahim’in doğduğu mağarayı geziyoruz. Daha sonra insanlığın tarihini değiştiren, bilinen tüm tarihi tapınaklardan bile eski yaklaşık 12.000 yıllık bir geçmişi olan tarihin en eski tapınağı GÖBEKLİTEPE ziyaret edeceğimiz ilk nokta oluyor. Viranşehir – Kızıltepe üzerinden taşın dile geldiği birçok medeniyete ev sahipliği yapan MARDİN’e gidiyoruz. UNESCO tarafından Dünya kültür mirası olarak kabul edilen Mardin’de MARDİN MÜZESİ – LATİFİYE CAMİİ – KIRKLAR KİLİSESİ – ZİNCİRİYE MEDRESESİ – TARİHİ POSTANE – ŞEHİDİYE CAMİİ – DEYRÜLZAFERAN MANASTIRI gezip göreceğimiz yerler arasında. Konaklama ve akşam yemeği (yemek ekstra) otelimizde.

Önemli : Şanlıurfa otel konaklamamız oda kahvaltıdır. Akşam yemeği için dileyen misafirlerimiz yemekli sıra gecesi programına dahil olabilirler. Dileyen misafirlerimiz otelde yiyebilir. (Ekstra)Konaklama: Matiat Otel,Mesopatamia Hotel veya vb.

5.

Gün
MİDYAT – HASANKEYF – DİYARBAKIR 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah Kahvaltı sonrası tarihi sokaklarında büyüleneceğimiz MİDYAT’a gidiyor ve MOR GABRIEL MANASTIRI’nı geziyoruz. , ‘’Sıla’’ ve ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi‘ni geziyoruz. Süryani – Müslüman ortak mahallelerinde gezip vereceğimiz serbest zamanda telkâri gümüş alış verişi yaptıktan Dicle Nehri’nin hayat verdiği, Ilısu Barajı’nın yapımı ile birlikte sular altında kalacak olan tarihi HASANKEYF’e gidiyoruz. Burada yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından EL RIZK CAMİİ’yi ziyaret ediyoruz. Büyük – Küçük Saray ve Eski Köprü kalıntılarını panoramik gördükten sonra vereceğimiz kısa bir serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz.

6.

Gün
DİYARBAKIR – KÂHTA – NEMRUT – ADIYAMAN 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası Diyarbakır’da ULU CAMİ, CAHİT SITKI TARANCI’nın dünyaya geldiği ve günümüzde müze olan evini ziyaret ediyoruz. Hasan Paşa Hanı ve On Gözlü Köprü ziyaret edildikten sonra KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ ve CENDERE KÖPRÜSÜ’nü görüp KAHTA’da dolmuşlarla (ekstra 50tl) NEMRUT DAĞI’na doğru yola çıkıyoruz. 2150 metre yükseklikte Dünyanın sekizinci harikası “KRALLAR DAĞI” olarak da anılan Nemrut’ta güneşin batışının seyredeceğiz. Daha sonra Kâhta’ya geri dönüp Adıyaman merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.Konaklama: Grand İsias Otel veya vb.

7.

Gün
KAHRAMANMARAŞ – ADANA – KAPADOKYA - İZMİR 7 gün programını görmek için tıklayınız

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Kahramanmaraş’a gidiyoruz. KAHRAMANMARAŞ’a doğru yola çıkıyoruz. Kahramanmaraş merkezde BAKIRCILAR ÇARŞISI ve SÜTÇÜ İMAM HEYKELİ, TARİHİ ULU CAMİİ göreceğimiz yerler arasında.Daha sonra siz değerli misafirlerimizi ünü yurtdışına taşmış olan Maraş’ın dövme dondurmasını yiyoruz. Daha sonra ADANA’ya geçerek SABANCI CAMİ’ni görüyor,Adanayı panoramik olarak geziyoruz ve Kapadokya'ya doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Kapadokya'da ki otelimize yerleşiyoruz ve dönüş yoluna geçmeden önce dinleniyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz Kapadokya'da ünlü Türk Gecesi Eğlencesine (ekstra) katılabilir.Konaklama: Avrasya Otel

8.

Gün
İzmir 8 gün programını görmek için tıklayınız
Gün doğumuyla gökyüzünde ki balonların eşsiz manzarasına uyanarak, otelimizde kahvaltımızı yapıyor ve Peri Bacaları,Uçhisar,Güvercinlik Vadisi,Çanak ve Çömlek Yapımı Atölyesini gezdikten sonra dönüş yolculuğuna geçiyoruz.Harika geçen bir haftayı, bol anılar, bol fotoğraflarla geride bırakarak saat 23:00-00:00 arası İzmir'e varıyoruz ve bir başka turumuzda görüşmek ümidiyle sizlerle vedalaşıyoruz.
DAHİL OLANLAR:
Yeni Model Otobüs İle Ulaşım
Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar
6 Gece 3* veya 4* Otel Konaklaması
Otellerde 6 Sabah Kahvaltısı
Otellerde 5 Akşam Yemeği
Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri
Araç İçi İkramlar
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Otelde Yapılan Ekstra Harcamalar
Tüm Öğlen Yemekleri
Halfeti Tekne Turu
Yöresel Eğlence – Sıra Gecesi
Nemrut Minibüs Transferi
Kapadokya - Türk Gecesi
Müze ve Ören Yeri Girişleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ


ÖN ÖDEME 

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir. 


ONLİNE ÖDEME 


Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir. 

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME


Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Gap
LOKASYON:
Güneydoğu (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
6 Sabah Kahvaltısı, 5 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
18:00 Bostanlı İskele 18:10 Karşıyaka Anıt 18:15 Bayraklı Üst Geçit 18:30 Konak İBB Binası Karşısı 18:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 19:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 19:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 19:15 Manisa Eski Garaj
BİTİŞ:
Aldığımız noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.
EKSTRALAR
50 TL
HALFETİ TEKNE TURU
150 TL
SIRA GECESİ
50 TL
NEMRUT MİNİBÜS
150 TL
KAPADOKYA TÜRK GECESİ

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

1.800TL

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Otobüsle Gap Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.