• İSKEÇE FESTİVALİ TURU: HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!
 • İSKEÇE FESTİVALİ TURU: HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!
 • İSKEÇE FESTİVALİ TURU: HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!
 • İSKEÇE FESTİVALİ TURU: HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!
 • İSKEÇE FESTİVALİ TURU: HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!
 • İSKEÇE FESTİVALİ TURU: HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!
 • İSKEÇE FESTİVALİ TURU: HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!
 • İSKEÇE FESTİVALİ TURU: HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!
 • Selanik
 • İpsala
 • İskeçe
 • Drama
 • Kavala
HAYATINIZIN EN RENKLİ ANLARINDAN BİRİNİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN ! İZMİR GEZİ FIRSATLARI İSKEÇE KARNAVALINDA !!

 İSKEÇE FESTİVALİ 2023 

Drama, Selanik, Kavala, İskeçe Turları Dahil!

1 Gece Selanik'te Konaklama

1 Gece Drama'da Konaklama

Selanik'te Yemekli İçkili Taverna İmkanı !

RENGARENK BİR ŞEHİR BİRBİRİNDEN FARKLI KOSTÜMLER

ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİNİ KAÇIRMAYIN !

 Yeşil Pasaport ve AB Vatandaşlarına Vize Gerekmemektedir.


 Vize Bilgileri: 

İzmir Gezi Fırsatları katılımcıların pasaportlarını tetkik hakkı ve zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda katılımcının beyanı esas alınır. İzmir Gezi Fırsatları tarafından vize takip hizmeti almayan, vizesi olduğunu ve/veya yeşil pasaport sahibi olduğunu veya vize gerektirmeyen pasaportu olduğunu beyan eden, ya da vizesiz bir ülkeye tur satın alan katılımcıların pasaportlarının ilgili seyahatin vize-pasaport koşullarına uygunluğu katılımcının kendi sorumluluğundadır. İzmir Gezi Fırsatları’ndan vize takip hizmeti almayan, vizesiz bir ülkeye tur satın alan ya da vize gerektirmeyen nitelikte pasaportu olduğunu düşünen kişilerin vize ya da pasaport eksiklikleri vb. pasaportlarından ve vizelerinden kaynaklanan sair nedenlerle seyahate katılmamalarından İzmir Gezi Fırsatları sorumlu tutulamaz. Bu durumda ki yolcularımız eğer yeşil pasaport sahibi ya da vizesiz bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az altı aylık geçerlilik suresinin bulunduğunun, yeni düzenlemeye uygun cipli ve 10 yıldan eski olmadığının, yırtık, sökük vs. bir deformasyon bulunmadığının, vize geçerlik tarihlerinin Seyahat tarihlerini kapsadığını, vizelerinin oturum surelerinin bitmemiş olduğunu, giriş çıkış sayılarının adedini (tek giriş - çift giriş - çok giriş) ve vizelerini yanlış kullanmadıklarının kontrolunu sağlamalıdırlar. Tüm yolcularımız seyahatleri için vize ile ilgili tüm bilgilendirmelere istenirse referans numarası verilerek online takip adreslerinden ulaşıp, kontrol edebilirler.


Önemli Notlar:
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR - İPSALA 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimiz ile akşam saat 18:00-20:00 arası belirtilen durak ve saatlerde karşılayarak İzmir Gezi Fırsatları'nın lüks ve konforlu araçları ile seyahatimize başlıyoruz. Yolda verilecek uygun molalarla, Ayvalık, Edremit üzerinden, Çanakkale’ye ve oradan 1915 Çanakkale köprüsünden geçerek, sabahın erken saatlerinde İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayarak Yunanistan’a geçiyoruz.

Turumuza Foça, Aliağa, Dikili, Salihleraltı, Ayvalık, Gömeç, Ören, Burhaniye, Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu, Ezine, Çanakkale, Keşan ve İpsala Yol Ayrımlarından Katılabilirsiniz.

2.

Gün
Selanik 2 gün programını görmek için tıklayınız

Pasaport işlemleri sonrası Yunanistan'a girerek Dedeağaç'a doğru devam ediyoruz. Yol üzerinde alacak olduğumuz ekstra kahvaltı sonrası Selanik' doğru yola çıkıyoruz. Koronia Gölleri, Halkidiki yarım adasının eşsiz manzaralarını izleyerek Selanik’e varıyoruz. Selanik şehir turumuzda "Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, E.Venezelo - P.Konstantin heykelleri, Aristoteles, Elefterios meydanları" görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelimize giderek odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimizle Yemekli Limitli İçkili Taverna Gecesi'ne gidiyoruz (Ekstra). Konaklama 4* Selanik Merkez Otellerindedir.Konaklama: 4* Selanik Otelleri

3.

Gün
İskeçe - Drama 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, İskece Karnavalı için İskece’ye hareket ediyoruz. İskeçe için “Binbir rengin şehri” diyor burada yaşayanlar. Çünkü yüzyıllar boyu yaşanan savaşların, yıkımların, yağmaların izlerini görebiliyorsunuz şehrin sokaklarında, evlerinde. Avrupa Birliği fonlarıyla restore edilince, her sokakta dış cephesi dantel gibi işlenmiş binalar ortaya çıkmış. Bu nedenle elinizden fotoğraf makinenizi düşürmemeniz gerekiyor. Eğlence kültürü günlük yaşamda önemli yer tutuyor. Çok sayıda bar, restoran, taverna var. Varışımız sonrası İskeçe karnavalına katılıyoruz. İskeçe Şehir Merkezinde, tam bir renk cümbüşünü andıran, çeşitli renklerde ve kostümlerle şehir merkezinde düzenlenecek İskeçe Karnavalı geçit törenlerini izliyoruz. İskeçe Karnavalı festival etkinliklerinde çılgın eğlence ve müzik dolu yürüyenleri izliyoruz. Dans edip zıplayan kadınlar, yüzlerini boyayan yaşlı teyzeler amcalar, aile boyu karnavala katılan ve kostüm giyen dansçılar, apartmanlarını, dükkanlarını rengarenk balonlarla ve bayraklarla süsleyen İskeçeliler... Karnaval Geçit Töreni'nin ardından bu keyifli ve renkli turumuzu tamamlayıp akşam yemeğimizi almak ve konaklamak üzere Drama'ya varıyoruz.Konaklama: Drama Merkez Otelleri

4.

Gün
Drama - Kavala - İzmir 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, tarihi dokusuyla bizleri geçmişe sürükleyen, türkülerimize konu olmuş DRAMA şehir merkezine geçiyoruz. Yapacağımız kısa yürüyüş turumuzda Drama şehrinin koruyucusu kabul edilen Azize Barbara’nın adını taşıyan Su Kaynaklarından hareketle kent merkezinde Osmanlı dönemi yapılarından olan ve mübadele sonrasında kiliseye çevrilen ve halen de kilise olarak faaliyet gösteren Beyazıt Camii ziyaret ediyoruz. Modern mağazalar ve cafelerle süslü kent merkezinde gezinti ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Drama’dan ayrılıyor ve kısa bir yolculuk ile KAVALA’ya ulaşıyoruz. Osmanlı döneminde Balkanların en önemli ticaret merkezlerinden ve liman kentlerinden biri olan Kavala’ya Kanuni Sultan Süleyman döneminde inşa edilen Su Kemerleri'ni görerek giriyor ve şehrin en eski yerleşim bölgesinde keyifli bir yürüyüş turuna çıkıyoruz. Eski kent bölgesinde mübadele sonrası kiliseye çevrilmiş olan Pargalı İbrahim Paşa Camii görerek başlıyoruz. Türklerin ilk yerleştiği mahallede inşa edilmiş Halil Bey Camii, kentin en görkemli anıtsal yapısı olan Kavalalı Mehmet Ali Paşa tarafından yaptırılan İmaret Külliyesini, doğduğu ev ve heykelini, kahvelerimizi yudumlayarak, kenti panoramik olarak seyredebileceğimiz tepede bulunan Meryem Ana Kilisesi'ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizi takiben fotoğraf, alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Kavala’dan ayrılıyor ve kurabiyeleri ile ünlü Nea Karvali’de vereceğimiz kısa bir molanın ardından Lozan Anlaşması çerçevesinde gerçekleştirilen Mübadeleye sınır teşkil eden Karasu (Nestos) Nehri'ni görerek, Kipi Sınır Kapısına varıyor ve pasaport ve gümrük işlemlerini takiben freeshopta serbest zaman veriyoruz. İpsala Sınır Kapısından hareketle gerekli ihtiyaç ve yemek molaları verilerek, gelirken izlediğimiz güzergâh üzerinden, gece yarısından sonra İzmir’e ulaşıyor ve siz değerli misafirlerimizle bir sonraki İzmir Gezi Fırsatları programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz

DAHİL OLANLAR:
Yeni Model Otobüs ile Ulaşım
4* Selanik 1 Gece Otel Konaklaması ve 1 Sabah Kahvaltısı
4* Drama 1 Gece Otel Konaklaması 1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği
Programdaki Tüm Şehir Turları
Turist Vergileri, Tüm Otoban, Otopark - Check-Point Ücretleri ve Şehir Giriş Ücretleri
Profesyonel Türkçe Rehberlik ve Lokal Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Yunanistan Schengen Vizesi ve Servis Hizmeti Ücreti (160 €)
Yurtdışı Çıkış Harç Bedeli (150 TL) - Misafirler Tarafından Turdan Önce İlgili Bankalara Pasaport Numarası ile Yatırılır.
Öğle Yemekleri - Molalarda Alınan Yiyecek, İçecekler, her Türlü Otel Ekstraları ve Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze, Ören Yeri Girişleri
İsteğe bağlı, Yemekli – Limitli İçkili Geleneksel Yunan Taverna Eğlencesi
Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 10€
65 Yaş Üzeri Sigorta Prim Farkı 15€ (Zorunlu)

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#iskece
LOKASYON:
Yunanistan (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
18:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 18:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 18:20 Konak İBB Binası Önü 18:35 Bayraklı Üst Geçit 18:45 Karşıyaka Anıt 18:55 Bostanlı İskele 19:10 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 19:20 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
BİTİŞ:
Katılımcılar araca biniş yaptıkları duraklarda bırakılırlar.
İPTAL POLİTİKASI:
2- İPTAL – DEVİR - İADE 2.1 - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi 24 saat önceden haber vermek şartı ile iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. 2.2 - Tüketici, hizmetin başlamasına 7 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 7-5 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 5 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 2.3 - Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir. 2.3.1 (Özel Madde): Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik ve iade hakkı yoktur. 2.4 - Özel ürün, Uçaklı Turlar ve yurtdışı programlarda, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25'ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 2.5 - Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce yazılı olarak ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır. 2.6 - Rezervasyon tarihinden itibaren en fazla 7 gün sonrasına kadar, alınan tur hizmeti Tüketici tarafından iptal edebilir veya aynı rezervasyon tipine uygun olmak koşuluyla istediği kişi veya kişilere devredebilir. Ancak erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir. 2.7 – Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 12 saat içerisinde iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 2.8 - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. 2.A- İPTAL İADE GARANTİ ÖDENEĞİ 2.A.1 – Tüketici satın aldığı hizmetin tamamını ödemesi durumunda sistemde belirtilen tutarda iptal iade bedelini ödeyerek aşağıda yazılı olan şartlar sağlandığı durumlarda tamamını ödeme yaptığı şekilde iade alabilir. %25 Ön ödemeli rezervasyon yaptıran tüketici(ler) bu ödenekten faydalanamaz. 2.A.2 – İptal iade garantisi satın alan tüketici araç ilk hareket saatinden 48 saat öncesine kadar iptal talebinde bulunabilir. Acente tüketiciye iptal iade bedeli dışında kalan tutarı ödeme yaptığı şekilde iade eder. 2.A.3 – İptal İade Garanti Ödeneği yapılmayan yurtiçi konaklamalı ve günübirlik turlarda 2.2 maddesindeki koşullar uygulanır. 2.A.4 – İptal İade Garanti Ödeneği yapılmayan özel ürün, uçaklı turlar ve yurtdışı turlarında 2.4 maddesindeki koşullar uygulanır.
EKSTRALAR
15 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Ve Güvence Sigortası (65 Yaş Üstü Katılımcılar İçin)
10 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Ve Güvence Sigortası ()
160 EUR
Schengen Vizesi ()

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

229

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İSKEÇE FESTİVALİ TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.