İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı)

  • İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı):
  • İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı):
  • İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı):
  • İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı):
  • İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı):
  • İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı):
  • İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı):
  • İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece Konaklamalı):

 İSKEÇE KARNAVALI TURU 

Selanik FİLİPPOS HOTEL‘de 1 Gece Konaklama

Selanik - Kavala - İskeçe

 SELANİK'TE TAVERNA DAHİL…

24-26 Şubat 2023

 Yeşil Pasaport ve AB Vatandaşlarına Vize Gerekmemektedir.

 Araç Hareket Saatleri : 
18:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
18:20 Konak İBB Binası Önü
18:35 Bayraklı Üst Geçit
18:45 Karşıyaka Anıt
18:55 Bostanlı İskele
19:10 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
19:20 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
18:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)

 Vize Bilgileri : 
İzmir Gezi Fırsatları katılımcıların pasaportlarını tetkik hakkı ve zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda katılımcının beyanı esas alınır. İzmir Gezi Fırsatları tarafından vize takip hizmeti almayan, vizesi olduğunu ve/veya yeşil pasaport sahibi olduğunu veya vize gerektirmeyen pasaportu olduğunu beyan eden, ya da vizesiz bir ülkeye tur satın alan katılımcıların pasaportlarının ilgili seyahatin vize-pasaport koşullarına uygunluğu katılımcının kendi sorumluluğundadır. İzmir Gezi Fırsatları’ndan vize takip hizmeti almayan, vizesiz bir ülkeye tur satın alan ya da vize gerektirmeyen nitelikte pasaportu olduğunu düşünen kişilerin vize ya da pasaport eksiklikleri vb. pasaportlarından ve vizelerinden kaynaklanan sair nedenlerle seyahate katılmamalarından İzmir Gezi Fırsatları sorumlu tutulamaz. Bu durumda ki yolcularımız eğer yeşil pasaport sahibi ya da vizesiz bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az altı aylık geçerlilik suresinin bulunduğunun, yeni düzenlemeye uygun cipli ve 10 yıldan eski olmadığının, yırtık, sökük vs. bir deformasyon bulunmadığının, vize geçerlik tarihlerinin Seyahat tarihlerini kapsadığını, vizelerinin oturum surelerinin bitmemiş olduğunu, giriş çıkış sayılarının adedini (tek giriş - çift giriş - çok giriş) ve vizelerini yanlış kullanmadıklarının kontrolunu sağlamalıdırlar. Tüm yolcularımız seyahatleri için vize ile ilgili tüm bilgilendirmelere istenirse referans numarası verilerek online takip adreslerinden ulaşıp, kontrol edebilirler.


 Önemli Notlar: 

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
Hizmet ve İptal İade Sözleşmesini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İzmir'den Hareket 1 gün programını görmek için tıklayınız
Siz değerli konuklarımız ile belirtilen durak ve saatlerde buluşarak İzmir Gezi Fırsatları'nın lüks ve konforlu araçları ile seyahatimize başlıyoruz. Yolda verilecek uygun molalarla, Ayvalık - Edremit
üzerinden, Lâpseki’ye ulaşıyoruz. Feribot ile Gelibolu’ya geçerek, sabahın erken saatlerinde Kapıkule Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayarak Yunanistan‘a geçiyoruz.
Programa; Foça, Aliağa, Bergama, Dikili, yvalık, Gömeç, Burhaniye, Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Ezine, Çanakkale ,Keşan ve İpsala yol ayrımından katılabilirsiniz.

2.

Gün
Kavala - Selanik 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kavala'ya gelmeden alacağımız kahvaltı molamızın ardından , Kavala şehir merkezine hareket ediyoruz. Kavala , deniz kenarında Yunanistan'nın kurabiyesi ile ünlü yerleşim yerlerinden biri. Tarihi M.Ö. 600’lü yıllara dayanan, Yunanistan’ın Thassos (Taşoz) Adası’ndan gelen göçmenler tarafından Neapolis yani “Yeni Şehir” adıyla kurulan Kavala’nın tarihteki hikayesi başlamış. 1391-1912 yılları arası yani yaklaşık 500 sene Osmanlı toprağı olan Kavala, Türkler’in eline geçtikten sonra Sultan Süleyman eski şehrin tepesinde konumlanan kaleyi tamir ettirmiş. O dönemde sadece yarım adada toplanan yerleşim yeri Panagia olarak anılan bölgeden ibaret iken Sultan’ın izni ile yarım adadan yayılmaya başlıyor. 1800’lerin sonu 1900’lerin başında Kavala’da tütün ticareti başlıyor ve şehir zenginleşiyor. O dönemin en zengin tütün ihraç eden limanı oluyor ve dünyada Türk tütünü önemli bir noktaya geliyor.Kavala, yaklaşık 80 bin nüfusa sahip küçük bir şehir. Burada , Aziz Nikola Kilisesi - Kavalalı Mehmet Heykeli ve Evi - Kavala Kalesi - Kanuni Sultan Süleyman Su Kemerleri - Eski Osmanlı Evleri gezeceğimiz yerler arasında. Dileyen misafirlerimizle sahilinde de kahvelerimizi içtikden sonra Selanik'e doğru devam ediyoruz. Selanik de ilk durağımız Aziz Dimitros Kilisesi. Aziz Dimitrios kilisesi çok büyük ve yüksektir (43.58m boy, 33m en). Beş kubbeli ahşap tavanlı bazilikadır. Doğu kısmında ayrı bir kubbe oluşturulmuştur. Kiliseyi gezikten sonra , Atamızın Selanik deki evine doğru hareket ediyoruz. Atatürk Evi Müzesi, Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 1881 yılında dünyaya geldiği yer olan ve bugün müze olarak kullanılan Selânik'teki evidir. Selanik Belediyesi, Türkiye’nin kuruluş yıldönümü vesilesiyle 1933’te evi satın alıp Mustafa Kemal Paşa’ya hediye etmeye karar vermiş; satın alma işlemleri tamamlanıp hediye edilmesi 1937’de gerçekleşebilen ev 1953’te müze olarak açılmıştır. Evin bahçesindeki Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi tarafından dikildiği rivayet olunan tarihi nar ağacı, tarihi ve kültürel değeri nedeniyle müzenin en çok ilgi çeken noktalarındandır. Hep beraber heyecanla gezeceğimiz Atamızın evinden sonra Beyaz Kule 'ye hareket ediyoruz. Aracımızdan ayrılarak sahilde yürüyerek Aristatelous Meydanı'na geliyoruz ve burada alacağımız serbest zamanda , dileyen misafirlerimiz alışverişlerini yapıyor , öğle yemeği alıyor . Bu serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Selanik’teki otelimizde. Akşam konuklarımızla Taverna Gecesi yaşamaya gidiyoruz.Konaklama: Selanik FİLİPPOS HOTEL

3.

Gün
İskaçe Karnavalı - İpsala Sınır Kapısı - Keşan - Lapseki - İzmir 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından İskeçe ( Xsanthi ) ye doğru hareket ediyoruz. Bugün rengarenk bir gün olacak... İskeçe Karnavalı’nda şehir bildiğiniz açık hava maskeli baloya dönüyor. Sokaklar yüzleri maskeli veya boyalı çeşit çeşit kostümler giymiş insanlar ile dolu oluyor. Şehir kostüm giymeyenlerin kendini garip hissettiği, tüm sokaklarda müzik sistemlerinin kurulduğu bir açık hava eğlence merkezine dönüyor. İskeçe Karnavalı Yunancası Apokries olan dönem Ortodoksların 45 gün süren oruç başlangıcıdır. Pazar günü yemekler yenilir-eğlenilir ve pazartesi günü oruca başlanır. Bu festivalin çıkış noktası ise rivayetlere göre Hz. İsa dönemine kadar dayanıyor. Hz. İsa’nın çocukluğu zamanında peygamber olacağının duyulması üzerine halk onun mevcut yönetim tarafından öldürülmesinden korkar ve onu korumak için tüm şehirdeki çocukların suratları boyanarak Hz. İsa’da onlar arasında kamufle edilir. Bir pazar günü halk yönetimin bu niyetinden vazgeçtiğine inanarak bir kutlama gerçekleştirir. Tüm çocuklar yıkanarak pazartesi günü yeni tertemiz bir hayata sayfa açılır. Bizde alacağımız rengarenk peruklar , gözlükler ile bol bol eğlendikten sonra öğleden sonra İskeçe'den ayrılarak İpsala Sınır Kapısına doğru ilerliyoruz. İpsala da gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Keşan taraflarında alacağımız akşam yemek molamızın ardından , Lapseki - Çanakkale - Edremit yol güzergahını takip ederek ve yolda gerekli molalarımızı alarak İzmir‘e ulaşıyoruz. Ve bu harika kısa tatilimizin ardından bir sonraki İzmir Gezi Fırsatları programında görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Yeni Model Otobüs ile Ulaşım
Selanik 1 Gece Otel Konaklaması ve 1 Sabah Kahvaltısı
Selanik Taverna Gecesi
Programdaki Tüm Şehir Turları
Turist Vergileri, Tüm Otoban, Otopark - Check-Point Ücretleri ve Şehir Giriş Ücretleri
Profesyonel Türkçe Rehberlik ve Lokal Rehberlik Hizmetleri
Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler acenteye10 € fark öderler)

HARİÇ OLANLAR:
Extra ve Program dışı geziler , kişisel harcamalar.
Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( Misafirler Tarafından Turdan Önce İlgili Bankalara Pasaport Numarası ile Yatırılır.)
Schengen vize ve hizmet bedeli 160 € dur
Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 10€
65 Yaş Üzeri Sigorta Prim Farkı 15€ (Zorunlu)

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#313
LOKASYON:
Yunanistan
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
18:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 18:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 18:20 Konak İBB Binası Önü 18:35 Bayraklı Üst Geçit 18:45 Karşıyaka Anıt 18:55 Bostanlı İskele 19:10 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 19:20 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
BİTİŞ:
Tüm katılımcılar araca biniş yaptıkları duraklarda bırakılır.
İPTAL POLİTİKASI:
2- İPTAL – DEVİR - İADE 2.1 - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi 24 saat önceden haber vermek şartı ile iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. 2.2 - Tüketici, hizmetin başlamasına 7 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 7-5 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 5 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 2.3 - Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir. 2.3.1 (Özel Madde): Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik ve iade hakkı yoktur. 2.4 - Özel ürün, Uçaklı Turlar ve yurtdışı programlarda, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25'ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 2.5 - Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce yazılı olarak ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır. 2.6 - Rezervasyon tarihinden itibaren en fazla 7 gün sonrasına kadar, alınan tur hizmeti Tüketici tarafından iptal edebilir veya aynı rezervasyon tipine uygun olmak koşuluyla istediği kişi veya kişilere devredebilir. Ancak erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir. 2.7 – Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 12 saat içerisinde iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 2.8 - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. 2.A- İPTAL İADE GARANTİ ÖDENEĞİ 2.A.1 – Tüketici satın aldığı hizmetin tamamını ödemesi durumunda sistemde belirtilen tutarda iptal iade bedelini ödeyerek aşağıda yazılı olan şartlar sağlandığı durumlarda tamamını ödeme yaptığı şekilde iade alabilir. %25 Ön ödemeli rezervasyon yaptıran tüketici(ler) bu ödenekten faydalanamaz. 2.A.2 – İptal iade garantisi satın alan tüketici araç ilk hareket saatinden 48 saat öncesine kadar iptal talebinde bulunabilir. Acente tüketiciye iptal iade bedeli dışında kalan tutarı ödeme yaptığı şekilde iade eder. 2.A.3 – İptal İade Garanti Ödeneği yapılmayan yurtiçi konaklamalı ve günübirlik turlarda 2.2 maddesindeki koşullar uygulanır. 2.A.4 – İptal İade Garanti Ödeneği yapılmayan özel ürün, uçaklı turlar ve yurtdışı turlarında 2.4 maddesindeki koşullar uygulanır.
EKSTRALAR
15 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Ve Güvence Sigortası (65 Yaş Üstü Katılımcılar İçin)
10 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Ve Güvence Sigortası ()

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

129

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İSKEÇE FESTİVALİ TURU (1 Gece... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.