• İstanbul Keyif Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • İstanbul Keyif Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • İstanbul Keyif Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • İstanbul Keyif Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • İstanbul Keyif Turu: 1 Gece Konaklamalı
  • İstanbul Keyif Turu: 1 Gece Konaklamalı
1 Gece Konaklamalı
Hafta Sonu İstanbul Kaçamağı!

 İSTANBUL KEYİF ve KÜLTÜR TURU 

1 GECE 2 GÜN
Çamlıca Tepesi, Ortaköy, Dolmabahçe Sarayı, Taksim

Sultanahmet Meydanı, Ayasofya, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Eminönü


KUMKAPI'DA EĞLENCE İMKANI !

       


ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

23:50 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
00:00 Bostanlı İskele
00:10 Karşıyaka Anıt
00:20 Bayraklı Üst Geçit
00:30 Konak İBB Binası Karşısı
00:45 Şiriner Eroğlu İş Merkezi Önü
01:00 Üçyol Terra Pizza önü
01:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
01:35 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
02:15 Manisa Eski Garaj

Programımız Cuma akşamı çıkışlıdır.
Önemli Not : Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir. Hareket saatleri 1 gün önce gelecek SMS'de yazılı olacaktır. Sms'de yazılı saatleri dikkate alınız !


REZERVASYON SEÇENEKLERİ

Websitemiz üzerinden kredi kartınız ile 12 AYA VARAN TAKSİT seçeneklerini inceleyebilir, Banka kartınız ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme (kapora) ile kalan ödemenizi araçta nakit tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartınız ile ön ödeme yapabilir ve indirimli fiyatı sabitleyebilirsiniz.
Elden taksit ve ödeme seçenekleri için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.


ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 48 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.
İptal İade Sözleşmesini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Çamlıca Tepesi, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Galata Kulesi 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerde sizleri karşıladıktan sonra, İZMİR GEZİ FIRSATLARI 'nın konforlu otobüsleri ile yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah varacağımız İstanbul'da ilk durağımız Çamlıca Tepesi oluyor. İstanbul manzarasına karşı yapacağım kahvaltı (ekstra) sonrası Dolmabahçe Sarayına geçiyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Sultan Abdülmecit’in mimarı Karabet Balyan’ın eseridir. Osmanlı Sultanlarının her devirde birçok sarayı bulunurdu. Ancak esas saray olan Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayının tamamlanmasından sonra terk edilmiştir. İhtişamı ile bizleri hayran bırakacak olan sarayımızdan biraz zor ayrılacağız. Çünkü muhteşem bahçesinin her köşesinde fotoğraf çekimleimizi yapmak isteyeceğiz. Saray gezimizin ardından aracımızla buluşup Ortaköy'e doğru ilerliyoruz. Burada medeniyetlerin yıllarca içiçe yaşamış olduğu Ortaköy'de Ortaköy Cami önünde ve Boğaz Köprüsü altında bol bol fotoğraf çekip alışverişlerimizi yaptıktan sonra buradan ayrılıyoruz. İstanbul'un en hareketli noktalarından biri olan Taksim’e geçiyoruz. Galata Kulesi ile gezimize başlıyoruz. Gözetleme Kulesi , Yangın Kulesi , Hapishane ve Restaurant olarak farklı dönemlerde kullanılmış olan kuleyi gezdikten sonra serbest zaman alarak dilediğimizce geziyoruz. Serbest zamanımızın ardından da aracımızla buluşup  konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Dileyen misafirlerimizle Kumkapıda Fasıllı Meyhane Eğlencesine katılıyoruz. (Ekstra)Konaklama: QUA HOTEL VB.

2.

Gün
Sultanahmet, Ayasofya,Kızkulesi,Boğaz Turu 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Sultanahmet bölgesine geliyoruz. Burada Ayasofya Camii ve Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Dikili taş bölgelerini geziyoruz. Daha sonra öğle yemeği için meşhur Eminönü meydanı balıkçılarında serbest zaman veriyoruz. (Dileyen misafirlerimiz çevre restoranlarda alternatif bulabilirler.) Yemekten sonra Asya ve Avrupa’yı bağlayan İstanbul Boğazında muhteşem bir boğaz turu yapıyoruz bu tekne turu esnasında Kız Kulesini 'de yakından panoramik olarak görme şansımız oluyor. Tekne turumuz sonrası dönüş yolculuğumuza başlayarak Pazarı Pazartesiye bağlayan gece 01.30-02:00 saatlerinde İzmir'e varmış oluyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.
DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
1 Gece Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
Profesyonel RehberlikHARİÇ OLANLAR:
Tur Esnasında Alınan Öğünler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müzekart önerilir)
Gece Eğlencesi (İsteğe Bağlı)


EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#istanbul1
LOKASYON:
İstanbul (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:50 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 00:00 Bostanlı İskele 00:10 Karşıyaka Anıt 00:20 Bayraklı Üst Geçit 00:30 Konak İBB Binası Karşısı 00:45 Şiriner Eroğlu İş Merkezi Önü 01:00 Üçyol Terra Pizza önü 01:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 01:35 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 02:15 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

2.999TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Keyif Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.