Yaz Gençlik Kampı CampBreak

SİZE ÖZEL
  • Yaz Gençlik Kampı CampBreak: 5 Gece Konaklama, 10 Harika Aktivite
  • Yaz Gençlik Kampı CampBreak: 5 Gece Konaklama, 10 Harika Aktivite
  • Yaz Gençlik Kampı CampBreak: 5 Gece Konaklama, 10 Harika Aktivite
5 Gece Konaklama, 10 Harika Aktivite

Türkiye'nin en profesyonel, en çılgın, en eğlenceli tatil ekibinden yepyeni bir macera girişimi!


 10 HARİKA AKTİVİTE VE AÇIK BÜFE KAHVALTILAR DAHİL 

Ege ve Akdeniz’in en güzel koyları ve kültürel güzellikleri içinde eşsiz bir tatil, gerekli tüm kamp ekipmanlarının temini ve sadece 18-39 yaş arasındaki gençler için tasarlanmış dolu dolu bir rota!

5 Gece konaklama ile 6 Gün sürecek olan 2023 yılı Kamp Programları başlıyor!

Ege'nin güzel koylarında ve doğa güzellikleri içinde unutamayacağınız macera dolu kamp deneyimine hazır olun!

10 HARİKA AKTİVİTE VE HER GÜNÜN AÇIK BÜFE KAHVALTILARI VE DE 3 GÜN ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL !
CampBreak ''Ege & Akdeniz'' Programı;

‘’Profesyonel Kokartlı Rehber’’ eşliğinde yeni yerler keşfetmek, farklı kültürleri tanımak ve doğanın keyfini çıkarmak isteyenlere farklı bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor.


KAMP TURLARI SÜRESİNCE ÜCRETSİZ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK 10 AKTİVİTEMİZ NELERDEN OLUŞUYOR?

1.Türkiye'nin en ünlü tekne turlarından olan Kekova tekne turu ile hayran kalacağınız bir tekne turu!
2.Ölüdeniz’in en eğlenceli korsan teknesi  ile DJ performansları, animatör şovları eşliğinde öğle yemeği dahil Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz Koyları tekne turu,
3.Fethiye öğle yemeği dahil su savaşlı jeep safari turu,
4.Gün boyu öğle yemeği dahil Scuba Diving | Tüplü Dalış etkinliği, (Öğleden önce 1, öğleden sonra 1 olmak üzere toplamda 2 kez dalış yapılacaktır.)
5.Rafting denince ilk akla gelen Köprülü Kanyon'da rafting macerası!
6.Azmak nehrinde sandal turu!
7.Fethiye Club DJ şovları ve animatör şovları eşliğinde gece boyu eğlence,
8.Kamp ateşi etrafında sohbetler ve etkinlikler, welcome partisi ve veda partisi,
9.O Ses Campbreak Yarışması,
10.Açık hava sineması,

CAMPBREAK YAPILACAK EKSTRA ETKİNLİKLER

YAMAÇ PARAŞÜTÜ (Opsiyonel): Hayal et, bulutların arasından sıyrıldın, ufuk çizgisi belli belirsiz, güneş ışınları su yüzeyini nasıl da rengârenk gökkuşağına çevirmiş. Renklerin dans ettiği gökkuşağı gibi deniz. Tüm bunları aynı anda deneyimleyebileceğiniz tek aktivite şüphesiz ki Yamaç Paraşütü..

BUNGEE JUMPİNG (Opsiyonel): Atlayış için önce yerde hazırlıklarımızı yapıyor, kısa bir brifing sonrası harnesimize bağlanıp vinç ile jumpmaster eşliğinde 51 metre yüksekliğe (yaklaşık 17 katlı bina yüksekliği) çıkıyoruz. Yavaş yavaş heyecanlanmaya başlıyoruz. Komut sonrası, boşluğa kendimizi bırakıyoruz. İşte o an saf adrenalin ve heyecan tüm benliğinizi saracak.

CAMPBREAK ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

ULAŞIM: Etkinlik tarihimizde katılacağınız Extreme Kamp tarihine göre; Küçük Samanlık Koyu veya Kayaköy Sanat Kampı’da tüm katılımcılarımız ile buluşuyoruz

KONAKLAMA: Çadırlarınız kamp alanımızda sizleri bekliyor! Kurulum süresi yok! Tatilinizin keyfini hemen çıkarabilirsiniz.

YEMEK: Tüm günlerde açık büfe kahvaltı dahildir. Jeep Safari, Fethiye Tekne Turu, Kekova Tekne Turu aktivitelerinde öğle yemekleri (3 Gün) dahildir. Onun dışında akşam yemekleri katılımcılara aittir.
NOT: Akşam yemekleri için mangal yakmak isteyenlere tarafımızca mangalı hazır bir şekilde yakılıp verilecektir.

SCUBA DİVİNG (DALIŞ): Fethiye dalyan koyunda profesyonel hocalarımız eşliğinde 5 mt derinliğe iniyoruz. Tecrübe ve Deneyim dalışı olarak iki defa yapacağımız dalışımız toplamda 40 dk sürecektir. Dalış aralarında fethiye koyunun berrak sularında yüzme imkanı bulacaksınız.

KEKOVA TEKNE TURU: Çayağzı limanında tura başlanmaktadır. Kekova, Batık Şehir, Akvaryum Adası, Kaleköy'de mola verilmektedir. 11:00'da başlayan tur Kaş Yat Limanında 16:00'da sonra erer.

FETHİYE TEKNE TURU: Fethiye limanından tura başlanmaktadır. Kelebekler Vadisi, St.Nicholadas Adası, Akvaryum koyunda mola verilmektedir. Saat 10:30 da limandan hareket eden teknemiz seferini tamamladıktan sonra 18:00 de Fethiye limanına yanaşır.

RAFTİNG: Köprülü Kanyon'da derin vadi boyunca akan gerçek bir adrenalin günü, Tur boyunca alanında uzman Dünya Rafting Federasyonu kokartlı rafting rehberlerimiz size eşlik edecek.

JEEP SAFARİ: Bir günde 5 aktivite birden! Programımız kampımızdan üstü açık jeepler ile alınmanızda başlayıp, su savaşları için gerekli olan ekipmanlarımızı aldıktan sonra rehberlerimizin tur hakkındaki bilgilendirmesiyle devam eder. Öğle yemeğinden sonra Saklıkent Kanyonu’nda, rehberlerimiz eşliğinde kanyonu keşfetmenin heyecanına varacaksınız. Son rotamız olan Gizlikent Kanyonu’nun büyülü atmosferinde, şelaleye ulaşıp gürül gürül akan suyun altında ıslandıktan sonra günümüzü tamamlayacağız. Gün boyunca Jeep Safari ekibimiz unutulmaz fotoğraf ve videolar ile o anları ölümsüzleştirecekler.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ANTALYA - KÖRPÜLÜ KANYON - RAFTİNG - OLİMPOS 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizle belirtilen duraklarda buluştuktan sonra macera dolu yolculuğumuza adımımızı atıyoruz. Merak uyandıran bu serüvenle ilgili ilk notları rehberimiz sizlerle paylaşıyor. Hiç şüphesiz keyifle geçireceğiniz gece yolculuğumuzda oryantasyon programımızı tamamladıktan sonra sabahın ilk saatleriyle iyi bir kahvaltı ile ilk günümüze başlıyoruz. Su sıcaklığının 6 derece kadar düşük olduğu Köprülü Kanyon'un buz gibi soğuk nehrinde Rafting programıyla ilk aktivitemize başlıyoruz. Ardından sakin atmosferi ve yemyeşil doğasıyla huzur dolu bir bölge olan Olympos'a hareket ediyoruz. Kamp alanımızda bize bekleyen çadırlarımıza yerleştikten sonra Olympos-Çıralı sahiline gidiyoruz. Olympos Antik Kenti'nin şaşırtıcı tarihi ve yapılarını ziyaret ediyoruz. Olympos'un benzersiz denizinde yüzme keyfi yapıyoruz. Serbest zaman sonrası çadır alanımıza geri dönüyoruz ve ilk günümüze özel Welcome Party ile günümüzü bitiriyoruz.  Konaklama: Olympos

2.

Gün
KEKOVA TEKNE TURU - KAŞ - FETHİYE 2 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah kahvaltısı ile günümüze başlayıp kamp alanından ayrılıyoruz. Rotamızı bize en çok merak uyandıran noktalardan biri olan Kaş! Kaş'a gelip de günübirlik tekne turlarına katılmayan hemen hemen yoktur. Kekova, meşhur batık kentin olduğu adanın adı. Bu rotada batık kent dışında, ünlü Kaleköy'ü ve çeşitli koyları görüyor, bol bol denize giriyorsunuz. Türkiye'de yapılan en güzel günübirlik tekne turlarından biri olduğu kesin... Teknemiz 16:00'da Kaş Yat Limanına yanaşarak bize Eski cumbalı konaklarla bezeli ve begonvillerle sarmalı Kaş'ı ve Uzunçarşısını gezmek için vakit sunuyor. Buradan ayrılarak Fethiye'ye doğru hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerindeki Kaputaş Plaj'ında fotoğraf molası vererek harika anılar biriktiriyoruz ve yolumuza devam edip Fethiye'de kamp alanına varıyoruz. Çadırlarımıza yerleşiyoruz ve günün yorgunluğunu dinlerek atıyoruz.  

Konaklama: Fethiye

3.

Gün
FETHİYE JEEP SAFARİ 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ile günümüze başladıktan sonra hazırlanıp aracımıza geçiyoruz. Bugünün mottosu sulu sulu bir gün diyoruz ve adrenalinin zaman zaman yükseleceği, eğlencenin ve kahkahanın hiç eksik olmayacağı jeep safari etkinliğine başlıyoruz. Bizleri özel tasarlanmış üstü açık safari araçları karşılıyor. Gruplara ayrılarak safari araçlarına biniyoruz. Su tabancası kiralama alanına gidiyoruz. Herkes ekipmanını kuşandığına göre yolculuk başlasın! İlk durağımız Fethiye'nin en yüksek tepelerinden birine konumlanmış Yakapark oluyor. Yakapark'ın buz gibi suyuna girecek kadar cesaretli misin ? Doktor balıklar ile tanışım doğal bir pediküre ne dersin ? Yakapark'ta keyif dolu vakit geçirdikten sonra bir sonraki rotamız Saklıkent Kanyonu. Saklıkent Kanyonu tarihi birçok mekana yakın olmasına rağmen 26 yıl önce bir çoban sayesinde keşfedilmiştir. Mayıs ayında dağlardaki eriyen karın buz gibi suyu kayaların arasında saklanan cennete doğru akar. Kanyon gezimizden sonra Gizlikent Şelalesine doğru hareket diyoruz. Yolculuklarımız arasında su savaşlarıyla eğlencenin doruklarındayız! Gizlikent Şelalesi bizi muhteşem doğasıyla karşılıyor. Buradaki öğle yemeği molamızın ardından Gizlikent'te serbest zaman geçiriyoruz. Dileyen maceraperestler tesisin sunduğu imkanlar dahilinde buggy safari, atv ve zipline aktivitelerini yapabilirler. Buradan ayrılarak kamp alanımıza geri dönüyoruz. Akşam yemeği, dinlenme ve açık başında müzik keyfi ile günümüzü sonlandırıyoruz.  Konaklama: Fethiye

4.

Gün
TEKNE TURU KELEBEKLER VADİSİ - ÖLÜDENİZ - St.NİCHOLAS ADASI 4 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah kahvaltısı ile günümüze başlıyoruz. Günler geçtikçe heyecanımız artıyor ve her yeni gün bizi yeni bekleyen maceranın neler olduğunu merak ediyoruz. Bugün Kelebekler Vadisi & Ölüdeniz Koyları tekne turumuz başlıyor. Ölüdeniz’in birbirinden güzel masmavi koylarını geziyoruz. Animatörlerimiz, showlar ve
 DJ performansları eşliğinde unutulmaz bir tekne turu deneyimi yaşıyoruz. Öğle yemeğimizi tekne turumuzda ücretsiz olarak alıyoruz. Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu’nda yüzme molalarımızı tamamladıktan sonra tekne turumuzu sonlandırıp kamp alanımıza geri dönüyoruz. Bu akşam Fethiye merkeze gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Fethiye Balık Halinde güzel bir akşam yemeği yiyebilir. Dileyen misafirlerimizle ilerleyen saatlerde Fethiye'de Gece Kulübüne gidiyoruz ve gece geç saatlere kadar eğleniyoruz.


Konaklama: Fethiye

5.

Gün
DALIŞ - FETHİYE 5 gün programını görmek için tıklayınız

Kamp alanımızda tertemiz hava ve deniz kokusu eşliğinde güzel bir güne gözlerimizi dinlenmiş bir şekilde bol oksijenle açıyoruz. Sabah yapacağımız kahvaltımız sonrası Scuba Diving (Tüplü Dalış) Aktivitemiz için Fethiye Limanına hareket ediyoruz.

Bugünki aktivitemiz SCUBA DİVİNG (Tüplü Dalış). Fethiye'de 5*’lı dalış okulu ve uzman eğitmenlerimiz eşliğinde Scuba Diving etkinliğimize başlıyoruz. Fethiye’nin harika denizinde, sürpriz ve maceralarla dolu tüplü dalış etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz ve teknemizde öğle yemeğimizi ücretsiz olarak alıyoruz. Dalış programımızın ardından kamp alanımıza geri dönüyoruz.  Konaklama: Fethiye

6.

Gün
AKYAKA - İZMİR - İSTANBUL 6 gün programını görmek için tıklayınız

Keyif dolu bir programın son gününe gelmiş bulunmaktayız. Birlikte geçirdiğimiz 1 haftadan eminiz ki çok güzel anılar biriktirip, arkadaşlıklar ve dostluklar kazanmış olacağız. Bu kamp ateşinin yanmasını devam ettirdiğin için sana minnettar kalacağız. Yolculuğumuzun son gününde Akyaka Azmak nehrinde tekne turuna çıkıyoruz. Ardından yolumuza devam edip İzmir ve İstanbul istikametinde turumuzu sonlandırıyoruz. Hayal edilen başka maceralarda görüşmek dileğiyle :) 

DAHİL OLANLAR:
• Gidiş-Dönüş Ulaşım
• 5 Gece Konaklama (Olympos ve Fethiye)
• 1,2 & 3 Kişilik Kamp Çadırları
• Mat (Dileyenler şişme yatak getirebilir)
• Sabah Kahvaltıları
• 4 Gün Öğle Yemekleri
• Azmak Amazon Nehir Turu
• Köprülü Kanyon Öğle Yemeği Dahil Rafting
• Fethiye Öğle Yemeği Dahil Jeep Safari Turu
• Fethiye Öğle Yemeği Dahil Tekne Turu
• Fethiye Öğle Yemeği Dahil Scubadiving | Tüplü Dalış Etkinliği
• Fethiye Barlar Sokağı & Club Eğlencesi
• Ölüdeniz Kamp Ateşi Etkinliği
• Açık Hava Konseri ve Tanışma Oyunu Ve Etkinlikleri
• Ölüdeniz Manzara Etkinliği
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Mesleki Sorumluluk Sigortası
• Tur Otobüsleri İle Ulaşım Hizmeti
• Kokartlı Turist Rehberi Eşliğinde Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
• 2 Gün Öğle Yemekleri
• Akşam Yemekleri (Kamp Alanlarımızda Mangal İmkanı Mevcuttur.)
• Kişisel Harcamalar
• Müze & Ören Yeri Giriş Ücretleri

EK BİLGİLER

1) BAŞVURU VE KAYIT SÜRECİ

BAŞVURU : Katılmak istediğiniz CampBreak programına web sitemiz üzerinden, telefon numaralarımızdan veya mail üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ONAY MAİLİ ve SMS : Başvuru gerçekleştirildikten sonra 24 saat içerisinde sms veya mail yoluyla olumlu, olumsuz geri dönüş sağlanacaktır.

ÖN ÖDEME : Olumlu sonuçlanan başvuruların 3 gün içerisinde ön ödemeyi yapması gerekmektedir. Aksi taktirde başvuruları düşecektir.

KAYIT : Ön ödemeyi gerçekleştirdikten sonra katılmak istediğiniz programa kesin kaydınız gerçekleştirilmiştir. Geri kalan ödemeyi program gününe kadar taksit imkanlarıyla gerçekleştirebilirsiniz .

2) TEK KATILABİLİYOR MUYUM? TEK KATILSAM SIKILIR MIYIM?

Programımıza tek katılabilir ve sıcakkanlı ekibimizle kendi arkadaş ortamınızdaymış gibi sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın %65'i tek katılım sağlamaktadır.

3) İPTAL VE DEĞİŞİKLİK HAKLARI?

Son 30 güne kadar koşulsuz şartsız iptal ve iade hakkınız mevcuttur.

Ayrıca tarih değişikliği talebinde bulunabilir, tarih uygunluğu olan programlarımıza geçişiniz sağlanabilmektedir.

4) KAMP EKİPMANLARI?

Tüm katılımcılarımıza mevsim şartlarına uygun 2-3 kişilik Quechua marka profesyonel kamp çadırı, 5 cm kalınlığında mat(kamp minderi) ve kamp sandalyesi verilecektir.

5) DAHA ÖNCE KAMP YAPMADIM ZORLANIR MIYIM?

Tecrübeli tur koordinatörlerimiz program boyunca sizlerle ilgilenecek ve sorunlarınız esnasında anlık yardımcı olacaklardır. Kamp kültürü hakkında engin tecrübelerini sizlere aktaracak, olabildiğince konforluu ve eğlenceli anlar yaşamanızı sağlayacaklardır.

6) TURA HERKES KATILABİLİR Mİ?

Tüm katılımcılarımızın aynı mantalitede olması amaçlandığından 18-39 yaş kıstası mevcuttur.

7) TUR REHBERİ OLACAK MI?

Tur boyunca programımızda yer alan Ege ve Akdeniz’in kültürel güzellikleri alanında uzmanlaşmış ve profesyonel kokartlı rehberlerimizin sunumu ile gerçekleşecektir.

Ayrıca tur koordinatörlerimiz çadır kurulumu başta olmak üzere program boyunca tüm katılımcılarımız ile birebir ilgilenecek olup tatilinizi en verimli şekilde geçirmenizi sağlayacaklardır.

8) SEYAHAT SİGORTASI YAPIYOR MUSUNUZ?

1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası programda belirtilen çevre gezileri ve program sürecince yapılmaktadır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#kamp1
LOKASYON:
Muğla (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
5 Sabah Kahvaltısı, 3 Öğlen Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
İzmir
İPTAL POLİTİKASI:
2- İPTAL – DEVİR - İADE 2.1 - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi 24 saat önceden haber vermek şartı ile iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. 2.2 - Tüketici, ulaşım aracı olarak otobüs ile yapılacak günübirlik veya konaklamalı turlarda hizmetin başlamasına 7 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 2.3 - Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir. 2.3.1 (Özel Madde): Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik ve iade hakkı yoktur. 2.4 - Özel ürün, Uçaklı Turlar ve yurtdışı programlarda iptal iade ve devir hakkı yoktur. 2.5 - Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce yazılı olarak ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır. 2.6 - Rezervasyon tarihinden itibaren en fazla 7 gün sonrasına kadar, alınan tur hizmeti Tüketici tarafından iptal edebilir veya aynı rezervasyon tipine uygun olmak koşuluyla istediği kişi veya kişilere devredebilir. Ancak erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir. 2.7 – Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 12 saat içerisinde iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 2.8 - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. 2.A- İPTAL İADE GARANTİ ÖDENEĞİ 2.A.1 – Tüketici satın aldığı hizmetin tamamını ödemesi durumunda sistemde belirtilen tutarda iptal iade bedelini ödeyerek aşağıda yazılı olan şartlar sağlandığı durumlarda tamamını ödeme yaptığı şekilde iade alabilir. %25 Ön ödemeli rezervasyon yaptıran tüketici(ler) bu ödenekten faydalanamaz. 2.A.2 – İptal iade garantisi satın alan tüketici araç ilk hareket saatinden 24 saat öncesine kadar iptal talebinde bulunabilir. Acente tüketiciye iptal iade bedeli dışında kalan tutarı ödeme yaptığı şekilde iade eder. 2.A.3 – İptal İade Garanti Ödeneği yapılmayan yurtiçi konaklamalı ve günübirlik turlarda 2.2 maddesindeki koşullar uygulanır. 2.A.4 – İptal İade Garanti Ödeneği yapılmayan özel ürün, uçaklı turlar ve yurtdışı turlarında 2.4 maddesindeki koşullar uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

8.990TL

6 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yaz Gençlik Kampı CampBreak ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.