• KAZDAĞLARI ve JEEP SAFARİ:
  • KAZDAĞLARI ve JEEP SAFARİ:
  • KAZDAĞLARI ve JEEP SAFARİ:

Keyif Dolu

 KAZDAĞLARI JEEP SAFARİ 


TUR PROGRAMI

*Gezilecek Noktalar
*Şahindere Kanyonu Cam Teras
*Narlı Köyü Çay Kahve Molası
*Darıdere Tabiat Parkı Giriş
*Göletde Yüzme Molası Ve Yemek Molası
*Baş Değirmen Mıhlı Göleti Yüzme Molası

Sabah siz değerli misafirlerimizi belirtilen  noktalarından aldıkdan sonra Kazdağlarına doğru hareket ediyoruz. Burada jeep safari araçlarımız ile buluşuyoruz ve körfezin bacası Şahindere kanyonu üzerinde Altınoluk manzarasını seyrederek cam Terasa doğru hareket ediyoruz cam teras bölgesi Kazdağları'nın kalbi olan Şahindere kanyonunun tam ortasında mükemmel manzarası ile tüm turistleri bölgeye çekiyor. Oksijen deposu olarakda bilinen bu kanyonda yaklaşık sizlere 30dk serbest zaman veriyoruz ve mola sonrası Doyran köyünden geçerek Narlı köyüne doğru hareket ediyoruz dileyen misafirlerimiz bu köyde çay kahve içebilirler köy molamız sonrasında Darıdere Tabiat Parkına doğru yola çıkıyoruz Darıdere Tabiat Parkı Çanakkale ve Balıkesiri birbirine bağlayan sınır noktası ve burada çocuk oyun alanları göletler travertenler doğa yürüyüşü yapılabilecek bir milli park noktası göletde yaklaşık 1.30 saat yüzme molası ve ardından öğle yemeği molası veriyor ve mangalda köfte ekmek meşrubat ile karnımızı doyurduktan sonra hareket ederek Darıdere Tabiat Parkından ayrılıyoruz ve son noktamız olan Başdeğirmen mıhlı göletine doğru yola çıkıyoruz Burada Rumlardan kalma bir değirmen var. Su yolları ve taşları aynen muhafaza edilen değirmen restore edilmiş. Roma döneminden kalma kemerli bir köprü de bu değirmene eşlik ediyor. Bu muazzam manzara eşliğinde 1.30 saatlik yüzme molasının ardından İzmir'e doğru hareket ediyoruz ve saat 22:00-23:00 arası İzmir'e varmış oluyoruz. Bir başka programda sizlerle tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

05:40 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
05:50 Üçyol Meydan Pamukkale Ofis Önü
06:00 Konak Eski İBB Binası Önü
06:15 Bornova Metro Opet Benzinlik
06:30 Bayraklı Üst Geçit
06:45 Karşıyaka Anıt
07:00 Bostanlı İskele
07:10 Çiğli Belediyesi Önü
Yol güzergahımızda bulunan Aliağa,Menemen,Çiğli'den yolcularımızı alabiliriz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Jeep Safari Etkinliği
Öğle Yemeği
Milli Park Giriş Ücretleri
Kanyon Giriş Ücretleri
Cam Teras Giriş Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

8-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

9-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

10-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

11-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#021
LOKASYON:
Ayvalık (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Öğle Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
05:40 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 05:50 Üçyol Meydan Pamukkale Ofis Önü 06:00 Konak Eski İBB Binası Önü 06:15 Bornova Metro Opet Benzinlik 06:30 Bayraklı Üst Geçit 06:45 Karşıyaka Anıt 07:00 Bostanlı İskele 07:10 Çiğli Belediyesi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

499TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KAZDAĞLARI ve JEEP SAFARİ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.