DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ

 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ: İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !
 • Nikfer Kayak Merkezi
 • Davraz Kayak Merkezi
 • Spa
 • Termal Havuz
 • Salda Gölü
 • Atv,Kayak,Kızak
İki kayak merkezi ve Termal Keyfi BİRLİKTE !

İki kayak merkezi bir arada!

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER KAYAK MERKEZİ
SALDA GÖLÜ


*  Doyasıya Kar Keyfi!!
*  5* Barida Hotels  Konaklama!!
*  Kapalı Havuz,Hamam ve Sauna Kullanım İmkanı!!

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

06:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
06:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
06:20 Konak İBB Binası Önü
06:30 Bayraklı Üst Geçit
06:40 Karşıyaka Anıt
06:50 Bostanlı İskele
07:00 Mavişehir ( Mavibahçe AVM Önü )
07:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)

Programlarımız cumartesi sabah çıkışlıdır.
Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar ile düzenlenmektedir.
Turumuza Aydın,Nazilli,Denizli güzergahından katılabilirsiniz.
ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 24 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İzmir - Nikfer Kayak Merkezi 1 gün programını görmek için tıklayınız

Cumartesi sabahı siz değerli misafirlerimize belirtilen duraklarda karşıladıktan sonra, yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun bir tesiste kahvaltı molası verdikten sonra (ekstra) AYDIN- NAZİLLİ güzergahından ardından ilk durağımız NİKFER KAYAK MERKEZİ oluyor. Kayak merkezine vardığımız zaman dileyen misafirlerimiz telesiyejlerle yukarı çıkabilir, kızaklarla kayabilir, bol bol kar topu oynayarak keyifli vakit geçirebilirler.Fotoğraflarımızla bu güzel anları ölümsüzleştirdikten sonra Isparta’ daki 5* BARİDA HOTEL’imize giriş yapıyoruz. Akşam yemeğine kadar otelin aktivitelerinden faydalanıp, Kapalı havuzunun keyfini çıkarıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşmektedir.Konaklama: 5* BARİDA HOTELS

2.

Gün
Davraz Kayak Merkezi - Salda Gölü - İzmir 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından DAVRAZ KAYAK MERKEZİNE doğru yola çıkıyoruz.Davraz'ın pistleri, amatör veya profesyonel tüm kayakçılara kuzey disiplini, alp disiplini, tur kayağı ve snowboard yapma imkanı sunmaktadır. Kayak Merkezinde toplam 12 pist bulunmaktadır. 12 pistin toplam uzunluğu 23.500 m.dir. Mavi renkli pistler yeni başlayan kayakçılar için uygundur. Kayak merkezinde telesiyejlerle zirveye çıkarak, kayak ve snowboard yapabilir veya Telesiyej ile Eğirdir Gölü’nü yukarıdan seyderip, karlar üzerinde kartopu oynayarak, kış güzelliklerini yaşabilirsiniz. Muhteşem kar manzarısı görüntülerimizden sonra Turkuaz rengindeki suyu ve sahip olduğu beyaz kumları ile SALDA GÖLÜ 'ne hareket ediyoruz. Salda Gölü herkesin hayranlık duyduğu Maldivler’e benzerliğiyle dikkat çeken, Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan bir doğa harikasıdır.Salda Gölü'nün bir kısmına 2020 yılında koruma amaçlı girişler yasaklanmıştır. İzin verilen kısımda serbest zaman içerisinde yürüyüşlerimizi yapıp bol bol fotoğraflar çekiliyoruz. Salda Gölü için ayrılan serbest zamanımız sona erdikten sonra İzmir'e dönüş yolculuğuna geçiyoruz.Yolculuğumuza devam ederek Saat 22:30-23:30 arası İzmir'e ulaşıyoruz.Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Otobüsler ile Ulaşım
1 Gece 5* Otel Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
1 Akşam Yemeği (Otelde)
Termal Kullanım Alanları
Milli Parklara Giriş Ücreti
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar
Öğlen Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Kişisel Harcamalar
Kayak Ekipmanı Ücretleri

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#DavrazNikfer1
LOKASYON:
Isparta (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 06:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 06:20 Konak İBB Binası Önü 06:30 Bayraklı Üst Geçit 06:40 Karşıyaka Anıt 06:50 Bostanlı İskele 07:00 Mavişehir ( Mavibahçe AVM Önü ) 07:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
BİTİŞ:
Tur bitiminde aynı noktalara bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.
EKSTRALAR
150 TL
İptal İade Güvence Paketi 1 (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

1.699TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve NİKFER... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.