SİZE ÖZEL
  • NYSA APHRODİSİAS YENİPAZAR: Enfes yeni pazar Pidesi...
  • NYSA APHRODİSİAS YENİPAZAR: Enfes yeni pazar Pidesi...
  • NYSA APHRODİSİAS YENİPAZAR: Enfes yeni pazar Pidesi...
  • NYSA APHRODİSİAS YENİPAZAR: Enfes yeni pazar Pidesi...
  • Tarih
  • Lezzet
Enfes yeni pazar Pidesi...

 AYDIN NYSA APHRODİSİAS YENİPAZAR TURU 


Eşsiz bir antik kent rotasında buluşuyoruz, büyüleneceksiniz!
Meşhur yenipazar pidesiyle damaklarımız tatlanacak!


ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

06:00 Bostanlı İskele
06:10 Karşıyaka Anıt
06:15 Bayraklı Üst Geçit
06:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
06:45 Konak İBB Binası Karşısı
07:15 Üçyol Terra Pizza Önü
07:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
07:45 Gaziemir Migros Önü

Araçlarımız kişi sayısına göre 19,31 ve 46 kişilik turizm araçları olarak ayarlanmaktadır

TUR PROGRAMI

Sabah daha önceden belirlenen yerlerden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra hareket ediyoruz . Yol güzergahımızda kahvaltı molası veriyoruz.(ekstra) Sonrasında ilk durağımız olan Aydın İline 30 km uzaklıkta olan Sultanhisar ilçesinin kuzeyinde, Aydın Dağlarının güneye bakan yamacında, Tepecik deresinin çevresinde bulunan Nysa Antik Kenti ne ulaşıyoruz . Antik kentin antik çağlarını tekrar yaşatmak için rehberimiz tarafından detaylı anlatımları alıyorsunuz ve akabinde çevre gezisine başlayarak rehberimiz tarafından serbest zaman alıyoruz ve takrardan aracımızda buluşup , Karacasu İlçesi’ne bağlı Geyre Köyü yakınlarında bulunan Aphrodisias’a ulaşıyoruz . Rehberimiz eşliğinde Aphrodite Tapınağı , stadion , tiyatro, odeion, agora, Hadrianus hamamları, Tiberius portikosu, Sebasteion, piskopos sarayı ve martyrion eserlerini detaylı anlatımlarda geziyoruz . Ardından sizlere bu muhteşem eserlerin arasında serbest zaman veriyor ve sonunda tekrar aracımızda buluşarak son durağımız olan ilimizin tatlı ilçelerinden Yenipazar’ a ulaşıyoruz kısa bir öğle yemeği molası veriyor ve enfes yeni Pazar pidesini tadıyoruz ve Rehberimiz eşliğinde Yenipazar’ın sokaklarında yürüyor ve detaylı bilgilerle Yörük Ali Efe Müzesine varıyoruz . Ardından detaylı anlatımları aldıktan sonra aracımıza ulaşıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 19:00 itibaryle izmirde mafirlerimizle vedalaşıyor teşekkürlerimizi sunuyoruz.


BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.  
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.  
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.  

ÖNEMLİ NOTLAR 

Yerel otoriteler tarafından, yasaklar veya kısıtlamalar dolayısıyla gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi,tur,duraklama noktası,restoran,müze aktiviteleri yapılamaz.. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.   
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur. T
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.  
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.  
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.  
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.  
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.  
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Çevre Gezileri
Seyahat Sigortası
Rehberlik
Araç İçi İkramlar

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalarınız
Kahvaltı
Öğle Yemeği

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME

Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsini

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#aydın
LOKASYON:
Aydın (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 Bostanlı İskele 06:10 Karşıyaka Anıt 06:15 Bayraklı Üst Geçit 06:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 06:45 Konak İBB Binası Karşısı 07:15 Üçyol Terra Pizza Önü 07:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 07:45 Gaziemir Migros Önü
BİTİŞ:
Tur bitiminde aynı noktalara bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

150TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

NYSA APHRODİSİAS YENİPAZAR ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.