• Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • Olympos Suluada Phaselis Adrasan Turu: 2 Gece Bungalov Konaklamalı
 • 2 Gece Bungalov Konaklama
 • Adrasan
 • Suluada
 • Phaselis
 • 2 Kahvaltı
 • 2 Akşam Yemeği
2 Gece Bungalov Konaklamalı

OLYMPOS - ADRASAN - SULUADA - PHASELİS TURU


Muhteşem doğası, eşsiz denizi, eğlence dolu geceleri ve daha fazlası..

Antalya - Adrasan - Suluada ve Koyları Tekne Turu - Olympos Plajı Deniz Keyfi ve Olympos Antik Kenti 

 Çıralı Plajı Deniz Keyfi - Yanartaş - Tahtalı Teleferik Turu - Phaselis Antik Kenti  Plajında Deniz Keyfi


OLYMPOS'UN EN İYİ TESİSLERİNDE 2 GECE BUNGALOV TESİSTE KONAKLAMA FARKIYLA


ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

00:45 Bostanlı İskele
00:55 Karşıyaka Anıt
01:05 Bayraklı Üst Geçit
01:15 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
01:35 Konak İskele
01:50 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
Programımız Perşembeyİ Cumaya 
bağlayan gece çıkışlıdır! 
Araçlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişilik araçlar olarak ayarlanmaktadır.

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!
TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI !

NASIL SATIN ALIRIM ?
* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

İZMİR GEZİ FIRSATLARI, programlarında tur esnasında ekstra sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız. Detaylı bir şekilde tüm bilgiler açıkça ifade edilmektedir.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölge aktiviteleri fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir. Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR - OLİMPOS ANTİK KENTİ - PHASELİS ANTİK KENTİ - OLİMPOS 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Perşembe gecesi sizleri karşıladıktan sonra, İzmir Gezi Fırsatlarının konforlu otobüsleri ile yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı (ekstra) alıyoruz ve yolumuz Olimpos Antik Kenti'ne doğru gidiyoruz. Bu mükenmel tarihi bölgeyi Rehberimizin anlatımlarıyla tamamladıktan sonra Olimpos ve Çıralı Plajına ulaşıyoruz. Bu cennet bölgede tüm gün deniz ve eşsiz manzaranın keyfini sürdükten sonra PHASELİS Antik Kenti’ne gidiyoruz. Kentte Antik tiyatro, Agora, Ticaret Limanı Kalıntıları gibi sayısız günümüze kadar ayakta kalabilmiş tarihi eserleri görüyor ve Phaselis'in harika koylarında dünyada eşine az rastlanır şekilde antik kalıntılarla birlikte yüzme şansına sahip olacaksınız. Yüzme molasının ardından Otelimiz'e doğru yola çıkıyoruz ardından OLİMPOS'a hareket ediyoruz.Çam ağaçları arasında bulunan oksijen değeri en yüksek bölgelerden Olimpos'a varıyoruz. Konaklamak üzere bungalov otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Maya Bungalovs, Divasa Hotel vb.

2.

Gün
ADRASAN - SULUADA - YANARTAŞ - OLİMPOS 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Adrasan'a doğru ilerliyoruz. Bölgenin Cennet koylarına sahip olan SULUADA'ya geliyoruz. Teknemize bindikten sonra denize keyifli eğlenceli ve yüzme molamız ile birlikte saat 17:30'a kadar sürüyor. Ardından otelimize doğru geçiyoruz. Akşam yemegi otelimizde. Akşam yemegini otelimizde aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz Rehberimizin eşliğinde minibüsler ile Yanartaş Gezisine (Ekstra) gidiyoruz. Bu eşsiz Olimpos manzarası eşiliğinde keyifli vakit geçirdikten sonra Otelimize doğru geri dönüyoruz.Konaklama: Maya Bungalovs, Divasa Hotel vb.

3.

Gün
OLİMPOS DAĞI (TAHTALI TELEFERİK) - İZMİR 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Olimpos Dağı'na doğru yolculuğumuz başlıyoruz. 2365 mt. yüksekliğindeki bölgenin en yüksek dağı olan Tahtalı dağına (Olimpos Dağı) inşa edilen ve Avrupa’nın en uzun niteliğini taşıyan Tahtalı Teleferiği’ne biniyoruz. (Extra) Denizle gökyüzünü birleştiren muhteşem manzarayı fotoğraflayarak, tatil yöresini ayaklar altında izleyebilir, zirvede çay ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Geri dönüş yolculuğumuza doğru Korkuteli-Denizli-Aydın güzergahı ile akşam geç saatlerde İzmir'e ulaşıyoruz. Unutulmaz anılarımızla bir başka seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Yeni Model Otobüsler ile ulaşım
2 Gece Bungolov Otel konaklama
2 Kahvaltı, 2 Akşam Yemeği
Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız
İlk Gün Kahvaltı ve Tüm Öğle Yemekleri
Tekne Turları Öğle Yemekli
Yanartaş Turu
Tahtalı Teleferik Ücreti
Etkinliklere katılım isteğe bağlıdır.

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#252
LOKASYON:
Antalya / Olimpos
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 Bostanlı İskele 22:10 Karşıyaka Anıt 22:20 Bayraklı Üst Geçit 22:35 Bornova (Opet Benzinlik Önü) 22:50 Konak (iskele Tarafı) 23:00 Üçyol (Terra Pizza Önü) 23:15 Fahrettin Altay(Ziraat Bankası Önü)
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 20 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

1.199TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Olympos Suluada Phaselis Adrasan... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.