Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi...

 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak Merkezi Turu:
 • Nikfer Kayak Merkezi
 • Buldan
 • Hierapolis Antik Kenti
 • Termal Kullanım Alanı
 • Travertenler

 PAMUKKALE 

NİKFER KAYAK MERKEZİ

5* LYCUS RİVER THERMAL&SPA HOTEL KONAKLAMALI
(TERMAL AÇIK/KAPALI HAVUZ - HAMAM - SAUNA - SPA)

 HİERAPOLİS ANTİK KENTİ - TRAVERTENLER - BULDAN

TERMAL, DOĞA, TARİH BİRARADA KEYİFLİ BİR HAFTA SONU TATİLİ SİZLERİ BEKLİYOR...

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

06:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
06:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
06:20 Konak İBB Binası Önü
06:30 Bayraklı Üst Geçit
06:40 Karşıyaka Anıt 
06:50 Bostanlı İskele 
07:00 Mavişehir ( Mavibahçe AVM Önü )
07:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 

Programlarımız cumartesi sabah çıkışlıdır.
Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar ile düzenlenmektedir.
Turumuza Aydın,Nazilli,Denizli güzergahından katılabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 24 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.
Hizmet ve İptal İade Sözleşmesini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
BULDAN - TRAVERTENLER - HİEROPOLİS ANTİK KENTİ 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cumartesi günü sabahın erken saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra, İzmir Gezi Fırsatlarının konforlu otobüsleri ile, uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrası yolculuğumuza devam ederek güzergâhımızda bulunan bezleri ile dünyaya nam salmış Denizli'nin şirin ilçesi BULDAN'a varıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda meşhur Buldan havlusu, nevresim takımları ve masa örtülerinden alışveriş yapabilir ve hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Alışverişlerimizin sonlanması sonrasında yolculuğumuza devam ederek PAMUKKALE’nin diğer güzelliklerini keşfe gidiyoruz. TRAVERTENLER ve HİEROPOLİS ANTİK KENTİ bölgelerini rehberimizin güzel anlatımları ve serbest zamanlarımız ile geçireceğimiz vakit sonrasında otelimize doğru hareket ediyoruz. Bölgenin en iyi tesislerinden biri olan 5* LYCUS RİVER THERMAL HOTE’ e giriş yapıyoruz. Akşam yemeğine kadar otelin aktivitelerinden faydalanıp, termal keyfini çıkarıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşiyor.Konaklama: 5* Lycus River Termal Otel

2.

Gün
NİKFER KAYAK MERKEZİ 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından (İsteyen konuklarımız ekstra Balon Turuna katılabilirler) bir süre daha termal sulardan faydalandıktan sonra, öğleye doğru otelden ayrılıyoruz ve NİKFER KAYAK MERKEZİNE doğru ilerliyoruz. Kayak merkezinde verilecek serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz telesiyejlerle yukarı çıkabilir, kızaklarla kayabilir, bol bol kar topu oynayarak keyifli vakit geçirebilirler. Nikfer kayak merkezinde verilen serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuz için aracımızda dahil oluyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz Saat 22:30-23:30 arası İzmir'e ulaşıyoruz.Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
1 Gece Termal Otel Konaklama
Termal Alan Kullanımı
1 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
1 Akşam Yemeği (Otelde)
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Çevre Gezileri
Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
İlk gün sabah kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Kişisel Harcamalar
Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri
Kayak Ekipmanları

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#pamukkalenikfer
LOKASYON:
Denizli (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 06:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 06:20 Konak İBB Binası Önü 06:30 Bayraklı Üst Geçit 06:40 Karşıyaka Anıt 06:50 Bostanlı İskele 07:00 Mavişehir ( Mavibahçe AVM Önü ) 07:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
BİTİŞ:
Program bitiminde aynı noktalarda misafirlerimiz bırakılacaktır.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.
EKSTRALAR
150 TL
İptal İade Güvence Paketi 1 (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

1.599TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Pamukkale Termal ve Nikfer Kayak... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.