EN İYİ FİYAT
  • Pamukkale ve Salda Gölü Turu: Hiearapolis Antik Kenti'nin tarihini,Travertenlerin eşsiz manzarısını ve Salda gölünün doğasını keşfediyoruz!
  • Pamukkale ve Salda Gölü Turu: Hiearapolis Antik Kenti'nin tarihini,Travertenlerin eşsiz manzarısını ve Salda gölünün doğasını keşfediyoruz!
  • Pamukkale ve Salda Gölü Turu: Hiearapolis Antik Kenti'nin tarihini,Travertenlerin eşsiz manzarısını ve Salda gölünün doğasını keşfediyoruz!
  • Hierapolis Antik Kenti
  • Salda Gölü
  • Pamukkale
  • Travertenler
Hiearapolis Antik Kenti'nin tarihini,Travertenlerin eşsiz manzarısını ve Salda gölünün doğasını keşfediyoruz!

PAMUKKALE ve SALDA GÖLÜ TURU

TUR PROGRAMI

Sabah 06:00 Bostanlı İskele, 06:15 Karşıyaka Anıt, 06:45 Bornova Metro Bp Benzinlik, 07:15 Fahrettin Altay'dan sizlerle buluştuktan sonra yol güzergahı üzerinde vereceğimiz sabah kahvaltısının ardından Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü'ne ulaşıyoruz. Misafirlerimiz bembeyaz kumsalda yürüyüşler yapabilir tepelere çıkabilir, öğle yemeklerini diledikleri şekilde alabilirler. Bolca vakit geçirdikten sonra Denizli şehir merkezine hareket ediyoruz. Travertenler (Pamukkale) gezimiz ile turumuza devam ediyoruz.Pamukkale giriş ücreti 80TL'dir.Müzekartı olan misafirler ücretsiz girebilir.Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasında keyifli yürüyüş yapıldıktan sonra Anadolu'nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik kenti'ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Sonrasında geri dönüş yolculuğumuza geçiyor,siz değerli misafirlerimizle saat 23:00 civarı aldığımız noktalarda tekrar buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ 

06:00 Bostanlı İskele  
06:15 Karşıyaka Anıt  
06:45 Bornova Metro
07:15 Fahrettin Altay 

ÖNEMLİ NOTLAR

Pamukkale Antik Kenti Giriş Ücreti 80TL'dir.Müzekartı olan misafirlere ücretsizdir. 
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.    
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir    
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.     
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.     
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.  
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.     
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.     
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Kahvaltı
Seyahat Sigortası
Rehberlik
Araç İçi İkramlar

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve Ören yeri giriş Ücretleri (80TL)
Kişisel harcamalarınız

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME   

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.


ONLİNE ÖDEME   

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME  

Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Pamukkale1
LOKASYON:
Pamukkale (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 Bostanlı İskele 06:15 Karşıyaka Anıt 06:45 Bornova Metro Bp Benzinlik 07:15 Fahrettin Altay
BİTİŞ:
Aynı noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
80 TL
Pamukkale

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

180TL

1 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 0 850 302 3500

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.