• Kuşadası Tekne Turu : Ege nin eşsiz temiz ve mavinin yeşille buluştuğu koyları!
  • Kuşadası Tekne Turu : Ege nin eşsiz temiz ve mavinin yeşille buluştuğu koyları!
  • Kuşadası Tekne Turu : Ege nin eşsiz temiz ve mavinin yeşille buluştuğu koyları!
  • Ulaşım
  • Tekne Turu
  • Öğle Yemeği
  • Kuşadası'nda Serbest Zaman
Ege nin eşsiz temiz ve mavinin yeşille buluştuğu koyları!
Berrak koylarda, eğlenceli dolu tekne keyfi!

 KUŞADASI TEKNE TURU 

ULAŞIM + ÖĞLE YEMEĞİ + TEKNE TURU DAHİL

BOL BOL MÜZİKLİ EĞLENCE
ANİMASYON ve DJ 

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ 

07:30 Bostanlı İskele
07:40 Karşıyaka Anıt
07:50 Bayraklı Üst Geçit
08:00 Bornova Metro Bp Benzinlik Önü
08:10 Konak İBB Binası Karşısı
08:20 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
08:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü

TUR PROGRAMI

Kuşadası Tekne Turu Programı Hakkında
Sizlere tur programımızdan bahsederek katılmanız halinde gün boyunca sizi nelerin beklendiğini kısaca anlatalım;

Sabah saatlerinde belirtilen duraklardan belirtilen saatlerde İzmir Gezi Fırsatları ile başlayan tur programımız, akşam 17.00’a kadar tüm günü kapsayacak. Dilek Yarımadası Milli Parkı’nın en güzel ve el değmemiş noktalarına uğrayarak yüzme molaları verecek. Bu yüzme molaları süresince Ege’nin mavilikleri ile tanışıp yahut güneşin keyfini çıkartabilirsiniz.

Öncelikle Kuşadası’nın aslında küçük bir belde olduğunu biliyorsanız plaj konusunda pek zengin olmadığını da biliyorsunuzdur. Dolayısıyla en kolay ulaşım sağlanan Kuşadası Merkez plajları oldukça kalabalıktır. İnsanlardan, gürültüden ve kargaşadan uzak yerlerde yüzmek ve güneşlenmek isterseniz, tekne turu misafiri olmayı tercih edebilirsiniz.
Kuşadası’nın en güzel kıyıları Dilek Yarımadası Milli Parkı’ndakiler olarak bilinmektedir; fakat ulaşım açısından bir hayli zahmetlidir. Bu yüzden hali hazırda oraya giden konforlu ve güzel bir tekneden yararlanabilirsiniz.
Adayı bir gün içinde gezip bitirebilirsiniz, bu yüzden kalan zamanınızda başka görülmeye değer yerleri de gezebilmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.
Kuşadası Tekne Turu Gidilen Koylar
Güvercinada Kale’nin bulunduğu noktadan kalkan teknemiz Milli Park koylarında bulunan 3 farklı noktada yüzme molası vermektedir;

Soğuksu Koyu (2 Saat ve Öğle Yemeği)
Kelebek Koyu (Yaklaşık 1. 5 Saat)
Pinebay Koyu (Yaklaşık 1. 5 Saat) 
Kuşadası’nın birbirinden güzel koylarında uzun yüzme molaları da ayrı bir avantajdır. Uzun yüzme molalarıyla denizin doyasıya keyfini sürebilirsiniz. Açık büfe olarak hazırlanan menü içerisinde tavuk, köfte, salata, makarna ile öğle yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Kuşadası tekne turu güzergahı, sizi kendisine hayran bırakacak nefis doğal alanlarla kaplıdır. Özellikle kendinizi bir doğa aşığı olarak görüyorsanız, muhtemelen gideceğimiz her noktaya bayılacaksınız!

Akşam saat 17:00 itibariyle tekne turumuz bitiyor ve Kuşadası Çarşıda serbest zaman veriyoruz. Çarşı gezinizi bireysel şekilde tamamladıktan sonra İzmir'e dönüş yolculuğumuz başlıyor ve saat 20:00-21:00 arası İzmir'e varmış oluyoruz.


ÖNEMLİ NOTLAR

Kahvaltı molası bulunmamaktadır.
Tekneye yiyecek girişi serbest. İçecek girişi yasaktır.
Tek bay giriş alınmamaktadır.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Öğle Yemeği
Tekne Turu

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız

EK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME  

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME


Satış ofisemize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#kusadasi
LOKASYON:
Seferihisar (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Öğlen Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
07:30 Bostanlı İskele 07:40 Karşıyaka Anıt 07:50 Bayraklı Üst Geçit 08:00 Bornova Metro Bp Benzinlik Önü 08:10 Konak İBB Binası Karşısı 08:20 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 08:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
BİTİŞ:
Aynı noktalara bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

400TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kuşadası Tekne Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.