İYİ SEÇİM!
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):
 • Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den Karabük'e):

 YENİCE'DEN KARABÜK'E TREN İLE BATI KARADENİZ TURU 


Mengen, Devrek, Bastoncular Çarşısı, Şeker Kanyonu, Şelale, Filyos Kalesi, Tios Antik Kenti, Ihlamur Teras, Yenice Doğa Müzesi, Sonsuzluk Salıncağı, Safranbolu

Horma Kanyonu, Ilıca Şelalesi, Pınarbaşı, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Hıdırlık Tepesi

Güzelcehisar Lav Sütunları, Bolu, Kocaeli, Maşukiye, Atv ve Zipline


~ 2 GECE 3 GÜN ~

~ SAFRANBOLU OTELLERİNDE KONAKLAMA ~ ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ 

20:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:40 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
20:50 Konak İBB Binası Önü
21:10 Bayraklı Üst Geçit
21:20 Karşıyaka Anıt
21:30 Bostanlı İskele
21:45 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
22:10 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:40 Manisa Eski Garaj

 ÖNEMLİ NOT : 
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.
Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.
Turlarda, hava, yol ve olağanüstü(mücbir sebepler) durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz.Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Mengen, Devrek, Bastoncular Çarşısı, Şeker Kanyonu 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen duraklarda karşılayarak İZMİR GEZİ FIRSATLARI'nın konforlu araçları ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah erken saatlerde Mengen’de yapacağımız kahvaltı (ekstra) sonrası, bastonlarıyla ünlü DEVREK‘e ulaşıyoruz. BASTONCULAR ÇARŞISI’nda vereceğimiz serbest zamanın ardından, kısa bir yolculuk sonrası ŞEKER KANYONU‘na ulaşıyoruz. ŞELALE ‘ye kadar yürüyüş yapıyor, fotoğraflarımızı çekiyor ve milli park girişine tekrar dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz YENİCE EVİ ’ni ve DOĞA&HAYVAN MÜZESİ ’ni de ziyaret edebilirler. Seyahatimiz kaldığı yerden devam ediyor ve BATI KARADENİZ ‘in büyüsüne çoktan kapılmış oluyoruz. Zonguldak ilinin Çaycuma ilçesine bağlı FİLYOS ’a ulaşıyoruz. Köroğlu, Bolu ve Ilgaz Dağları’ndan gelen Batı Karadeniz’in sınırını oluşturan FİLYOS ÇAYI ’nın Karadeniz’e ulaştığı noktada; hem tarih hem de doğa keşfine çıkıyoruz. Efsaneye göre M.Ö.7 yy kurulduğu tahmin edilen TİOS ANTİK KENTİ ’ni ziyaret ederek başlıyoruz. Roma, Bizans dönemlerine tarihlenen kalede; sahil surları, su kemeri, tonozlu galeri, tiyatro, savunma kulesi ve mezar yapıları günümüze kadar gelirken, kentin o günlerini hayal ediyoruz. Filyos kıyılarının şahane görüntülerinin eşlik ettiği yaptığımız bu ziyaretimizin ardından sahile iniyor ve Karadeniz’e gelip de “Balık yemeden olmaz!” ve öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında kahvelerimizi içmek için IHLAMUR TERAS ‘a doğru yola çıkıyoruz. Yenice Ormanları’nın güzel manzarasının eşliğinde kahvelerimizi yudumladıktan sonra, YENİCE DOĞA MÜZESİ ‘ni ziyaret ediyoruz. Ardından SONSUZLUK SALINCAĞI ‘ndaki adrenalin dolu dakikaların ardından YENİCE GARI ‘na gidiyoruz. TREN ‘e biniyor ve ülkemizde popülerleşen TREN YOLCULUĞU Deneyimini Batı Karadeniz ‘de yaşama fırsatı buluyoruz.Tren yolculuğumuz ortalama 1 saat sürüyor. YENİCE ORMANLARI ve FİLYOS NEHRİ ’nin bakir manzaralarıyla ulaştığımız KARABÜK ‘te trenden inerek, aracımıza geçiyor ve SAFRANBOLU ‘ya ulaşıyoruz. Ardından otelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Safranbolu’daki otelimizde gerçekleşmektedir.Konaklama: Safranbolu Merkez Otelleri

2.

Gün
Horma Kanyonu, Ilıca Şelalesi, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, ilk durağımız HORMA KANYONU ‘na ulaşıyoruz. ILICA KÖYÜ ’nün şirin evleri arasında yürüyüşümüze başlayarak, ILICA ŞELALESİ ’ne ulaşıyoruz. Kazan ve çukurların oluşturduğu kanyonun üzerindeki ahşap yollarda yürüyerek ulaştığımız ILICA ŞELALESİ ‘nde fotoğraflarımızı çektikten sonra, tekrar aracımıza dönüyor ve bu kez de kanyonun Pınarbaşı girişinde yürüyüş yapmak için hareket ediyoruz. Kanyonu panoramik olarak göreceğimiz kuleye çıkıp kanyonu buradan izledikten sonra bir başka yürüyüş parkuruna başlıyoruz. Köprülerini geçtiğimiz, kanyonun güzel görüntüleri eşliğinde yaptığımız bu son yürüyüş sonrası kanyona veda ederek, bizleri büyüleyecek sonraki ziyaret noktamız TOKATLI KANYONU ’na için hareket ediyoruz. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan KRİSTAL TERAS ’ın üzerinden kanyonun vahşi manzarasını izledikten sonra, İNCEKAYA SU KEMERLERİ ’ni görüntülemeye gidiyoruz. 116 metre uzunluğunda, 60 metre yüksekliğindeki bu muhteşem eserin 18.yy dan günümüze zamana meydan okuyuşuna şahitlik ettiğimiz dakikaları fotoğraflarımıza aldıktan sonra, Tokatlı Kanyonu’ndan ayrılıyor ve SAFRANBOLU ‘ya geri dönüyoruz. Ardından UNESCO Dünya Mirası Listesindeki SAFRANBOLU ‘yu gezmeye başlıyoruz. İlk olarak İMREN LOKUMLARI’nda izleyeceğimiz “Safranbolu Tanıtım Sunumu” nun ardından alışveriş için serbest zaman kullanıyoruz. Sonrasında sunumda izlediğimiz eserleri görmek üzere tarih kokan sokaklarında gezmeye başlıyoruz. CİNCİ HANI VE HAMAMI, KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, GÜNEŞ SAATİ, AKÇASI KANYONU ‘nu, DEMİRCİLER ÇARŞISI ’nı, ARASTASI ’nı, SAFRANBOLU EVLERİ ’ni görüyoruz. Daha sonra HIDIRLIK TEPESİ ’ne gidiyor ve bu kez de kuşbakışı izliyoruz. Günün sonunda SAFRANBOLU ‘daki otelimize dönerek akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Safranbolu’daki otelimizde gerçekleşmektedir.Konaklama: Safranbolu Merkez Otelleri

3.

Gün
Güzelcehisar Lav Sütunları, Mengen, Maşukiye, Atv ve Zipline, İzmir 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra BARTIN’da; volkanlardan akan lavların soğuyup kristalleşmesi sonucu 80 milyon yıl önce oluşan, doğa harikası GÜZELCEHİSAR LAV SÜTUNLARI ’nı görmeye gidiyoruz. Dünyada Kuzey İrlanda, İskoçya ve Amerika Kaliforniya'da, Türkiye'de ise Bartın'da olan bu nadir doğa olayını ahşap yürüyüş yollarında yürüyerek gözlemliyoruz. Seyir terası ve iskeleden fotoğraflarını çektikten sonra DEVREK, MENGEN, BOLU yolu üzerinde KOCAELİ ’ye gidiyoruz. Aşık ile Maşuk’un hikayesinde olduğu gibi; aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKİYE’de son zamanların en popüler aktivitesi ATV İLE JEEP SAFARİ ve ZIPLINE yapma fırsatı ile adrenalin dolu dakikalar geçiriyoruz. Ardından yapacağımız kısa bir yürüyüşle minik şelalemizi görüntüleyerek aracımıza geçerek turumuzun ziyaret noktalarını bitiriyoruz. İzmir için hareket ediyoruz. Bir sonraki İZMİR GEZİ FIRSATLARI porgramlarında görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım ve Çevre Gezileri
2 Gece Otel ’de Yarım Pansiyon Konaklama
Otelde Alınan 2 Sabah Kahvaltısı
Otelde Alınan 2 Akşam Yemeği
Yenice ‘den Karabük ‘e Tren Yolculuğu (Standart)
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
Yolda Alınan Kahvaltı ve Molalar
Zipline, Atv ve Aktiviteler
Kişisel Harcamalarınız
Otelde alınan ekstralar

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#333
LOKASYON:
Batı Karadeniz
YEMEK:
2 Akşam Yemeği, 2 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
20:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 20:40 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 20:50 Konak İBB Binası Önü 21:10 Bayraklı Üst Geçit 21:20 Karşıyaka Anıt 21:30 Bostanlı İskele 21:45 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 22:10 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 22:40 Manisa Eski Garaj
BİTİŞ:
Katılımcılar Araca biniş Yaptıkları Duraklarda Bırakılırlar.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.
EKSTRALAR
250 TL
İptal İade Güvence Paketi 2 (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

2.999TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Trenli Batı Karadeniz Turu ( Yenice'den... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.