FIRSAT
  • Vanlı Doğu Ekspresi Kars Turu: Pulman vagonda Doğu Ekspresi Keyfi!
  • Vanlı Doğu Ekspresi Kars Turu: Pulman vagonda Doğu Ekspresi Keyfi!
  • Vanlı Doğu Ekspresi Kars Turu: Pulman vagonda Doğu Ekspresi Keyfi!
  • Vanlı Doğu Ekspresi Kars Turu: Pulman vagonda Doğu Ekspresi Keyfi!
  • Vanlı Doğu Ekspresi Kars Turu: Pulman vagonda Doğu Ekspresi Keyfi!
  • Vanlı Doğu Ekspresi Kars Turu: Pulman vagonda Doğu Ekspresi Keyfi!
  • Vanlı Doğu Ekspresi Kars Turu: Pulman vagonda Doğu Ekspresi Keyfi!
Pulman vagonda Doğu Ekspresi Keyfi!

 DOĞU EKSPRESİ 

İzmir-Van Direkt Uçuş
Kars-Sarıkamış Doğu Ekspres Treni ile
Erzurum-İzmir Direkt Uçuş
24-28 ŞUBAT | 11-15 MART

1 GECE VAN - 2 GECE KARS - 1 GECE ERZURUM KONAKLAMA FARKIYLA!

Kars – Erzurum Arası Turistik Doğu Ekspresi Pulman Koltuk!!!
Van – Akdamar – Muradiye Şelalesi Gezileri!!!
İshak Paşa Sarayı – Ağrı Doğu Beyazıt Gezileri!!!
Ani Harabeleri – Çıldır Gölü Gezileri!!!


BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Fiyatlarımız kademeli olarak artış gösterebilmektedir.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İZMİR UÇUŞ – AKDAMAR ADASI – VAN GÖLÜ - VAN 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde havaalanında buluşup uçuş işlemlerimizi yaptıktan sonra Van uçuşumuz için uçağımıza yerleşiyoruz. Van’ a ulaştığımızda bizi bekleyen aracımız ve rehberimizle buluşup turumuza başlıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde Van Kalesi’ni görüp, Van Kültür Evi’ni, ve Kedi Evi’ni geziyoruz ve Urartu el sanatlarının zengin motiflerle güzelleştirilmiş gümüş işçiliğinin yapımı hakkında bilgi alıp, alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molamızın ardından Edremit üzerinden dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van Gölü’nün manzarası eşliğinde giderek Gevaş’a ulaşıyoruz. Burada göl kıyısındaki restoranımızda öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Öğle yemeği molamızın sonrasında Gevaş’tan tekneye binerek (ekstra) Van Gölü’nden Akdamar Adası’na geçiyoruz. Eski Yunan coğrafyacılar tarafından Van Gölü, Thospitis Lacus ya da Arsissa Lacus olarak adlandırılmaktadır. Günümüzdeki adını sınırlarına dahil olduğu Van ilinden almaktadır. Ada da bulunan Ermeniler tarafından yapılan Akdamar Adası Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Ada ziyaretimizin ardından Gevaş’ta Selçuklu Mezarlığı ve Halime Hatun Türbesi’ni görüp, Edremit üzerinden Van’a gidiyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.

Gün
MURADİYE ŞELALESİ – İSHAK PAŞA SARAYI – AĞRI DAĞI - KARS 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp turumuza devam ediyoruz, turumuzda ilk durağımız Van’ ın ilçeyle aynı adı taşıyan Muradiye Şelalesi ve Şeytan Köprüsü oluyor. Burada alacağımız serbest zaman ve fotoğraf molamız sonrası turumuza Tendürek Dağı Geçidi'nden geçerken katılaşmış lavları, Çaldıran Ovası'ndan geçerken 1514 yılında Yavuz Sultan Selim ile Safevi hükümdarı Şah İsmail arasındaki büyük savaşın geçtiği alanları göreceğiz. Sonrasında 5137 m yüksekliği ile ülkemizin en büyük dağı olan Kutsal Ağrı Dağı’nın (5165 m) büyüleyici etkisi altına giriyoruz ve Doğubayazıt’a varıyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Çıldır Oğullarından II. İshak Paşa ile Çolak Abdi Paşa tarafından 1685'te yaptırılan, 1784'te son şekli verilen Osmanlı İmparatorluğu'nun Lale Devrindeki son büyük anıt yapısı İshak Paşa Sarayı’nı geziyoruz. Ardından 17. yüzyılda yaşayan ve Mem-u Zin adlı eseriyle bilinen edebiyatçı, şair, astronom ve İslam âlimi olan Ahmed-i Hani’nin makamını görüp Iğdır üzerinden Kars’ a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.

Gün
KARS GEZİSİ – ANİ HARABELERİ – ÇILDIR GÖLÜ 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrası aracımızla turumuza başlıyoruz. Ermenistan sınırında yer alan bölgenin en önemli yerleşim alanı olan ve günümüzde terkedilmiş vaziyette bulunan Ani Harabeleri’ ne gidiyoruz. Kars sınırları içerisinde yer alan Ani Harabeleri, binlerce yıllık insanlık tarihinin en önemli miraslarından bir tanesi olarak görülüyor. Anadolu genelinde yer alan ilk Türk camisi de bu bölgede yer alıyor. Tarih ile doğanın buluştuğu bir noktada yer alan Ani Harabeleri; Çıldır Gölü’ne oldukça yakın bir noktada yer alıyor, Ani Harabeleri ziyaretimizden sonra Çıldır Gölü’ ne geçiyoruz. Çıldır Gölü Kış Mevsiminde donan bir göl olmasına karşın buzu kırıp balık tutan balıkçılar oldukça ilginç bir manzara sunmaktadır. Uçsuz bucaksız bir buz pistine dönen Çıldır gölü üzerinde (buzun uygun olması durumunda) Atlı kızaklar ile göl çevresinde tur atmakta mümkün, keyif dolu dakikalar geçireceğimiz turumuz sonrası Kars şehir merkezine dönüp Kars’ a dönüp şehir turumuza başlıyoruz, şehir turumuzda geniş sokakları, planlı yerleşimi, Ruslardan kalan binaları, kentin tarihi yapılarını panoramik olarak görme imkanı bulacağız. Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasında, daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz bu gece Kafkas Gecesi eğlencesine katılabilirler.

4.

Gün
DOĞU EKSPRESİ KEYFİ – ERZURUM 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrası, aracımızla tren garına geçiyoruz. Fotoğraf makinalarınızı hazırlayın bugün büyülü bir yolculuk sizi bekliyor. Kars tren garından sabah 08:00 Doğu Ekspresi Treniyle Pulman koltuklarda yolculuğumuz başlıyor. Doğu ekspresinin en güzel manzaralarının olduğu bölüm olan Kars – Erzurum arası yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuzda eşsiz fotoğraflar çekme imkanımız olacak. Erzurum’ a ulaştığımızda bizi bekleyen aracımızla Erzurum’ da Çifte Minareli Medrese, Ulu Cami, Üç Kümbetler, Yakutiye Medresesi gezileri yapıp ardından, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.

Gün
ERZURUM – İZMİR UÇUŞ 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrası, Oltu taşı alış verişi için Taşhan Rüstempaşa Kervansarayı‘da aldığımız serbest zamanın ardından Erzurum havalimanına geçip uçuş işlemlerimiz sonrası dönüş yolculuğumuz başlıyor ve başka bir İZMİR GEZİ FIRSATLARI organizasyonunda buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz. 

DAHİL OLANLAR:
İzmir – Van Uçak Biletleri
Erzurum – İzmir Uçak Biletleri
Kars – Ankara Turistik Doğu Ekspresi pulman koltuk biletleri
4* ve 5* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
Lüks Araçlarla Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Sağlık Seyahat Sigortası
Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:
Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Çıldır Gölü Kızak Ücreti
Kişisel Harcamalar
Tren içinde alınan yiyecek ve içecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0530 377 2982 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz rezervasyon yap alanından rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME

Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#VDE01
LOKASYON:
Kars (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah,4 Akşam,3 Öğle
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Adnan Menderes Havalimanı 05:00
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

2.750

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Vanlı Doğu Ekspresi Kars Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.