Yılbaşı Özel Bodrum Tatili

FIRSAT
  • Yılbaşı Özel Bodrum Tatili:
  • Yılbaşı Özel Bodrum Tatili:

YILBAŞI ÖZEL

BODRUM TATİLİ


30 Aralık - 1 Ocak | 2 Gece Konaklamalı
Süper Fırsat / Kişi Başı 5000 ₺ !

Sapphire Beach Club Hotel, Bodrum Gümbet
Herşey Dahil Konsept Konaklama!

Bodrum'un ünlü gece kulüplerinde Yılbaşı partisi dahil!

Otel içerisinde after party!

3 Gün Boyunca Limitsiz Alkollü/Alkolsüz İçecek!


Konsept Bilgileri
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsizdir. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10:30-23:00 arası ücretsizdir.
23.01’den sonra, 10.30'dan önce alınacak tüm yerli ve yabancı içecekler; import içecekler, kokteyler, enerji içecekleri ve sıkma meyva suları, türk kahvesi, sıcak çikolata gibi sıcak içecekler, tüm kutu ve şişe içecekler ücretlidir.
Minibarda giriş günü kişi sayısı kadar kapalı şişe su bulunur.

Hizmet Saatleri

08:00 - 10:00 Kahvaltı
10:00 - 10:30 Geç Kahvaltı
12:30 - 14:00 Öğle Yemeği
15:00 - 17:00 Snack Servisi
17:00 - 18:00 Çay Saati
19:30 - 21:00 Akşam Yemeği

Barlar

10:30 – 23:00 Snack Bar
Not: Tesis gerekli gördüğü takdirde mevsimler değişiklikler de servis, hizmet saatlerinde ve ünitelerde değişiklik yapabilir.

Otel Hizmetleri

Otelde bulunan Ücretsiz Wifi ( Genel alanlarda ), Split Klima, Restaurant, Bar, Sahil, Cafe,

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

07:10 Mavibahçe Avm Önü
07:20 Bostanlı İskele
07:30 Karşıyaka Anıt
07:40 Bayraklı Üst Geçit
08:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
08:10 Alsancak Gar Karşısı
08:20 Konak YKM Karşısı ( Otobüs Durağı )
08:30 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
08:40 Üçyol Terra Pizza Önü
08:50 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
09:00 Gaziemir Migros Önü
Önemli Not: Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir.


REZERVASYON SEÇENEKLERİ

Websitemiz üzerinden kredi kartınız ile 12 AYA VARAN TAKSİT seçeneklerini inceleyebilir, Banka kartınız ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme (kapora) ile kalan ödemenizi araçta nakit tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartınız ile ön ödeme yapabilir ve indirimli fiyatı sabitleyebilirsiniz.
Elden taksit ve ödeme seçenekleri için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

*ULAŞIM HARİÇ FİYATLAR İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ!


ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 24 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.
İptal İade Sözleşmesini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Bodrum 1 gün programını görmek için tıklayınız

30 Aralık Cumartesi Günü sabahı belirtilen duraklardan İZMİR GEZİ FIRSATLARI 'na ait araçlarımızla siz değerli misafirlerimizi alıyoruz ve yolculuğumuza başlıyoruz. Bafa gölünde vereceğimiz molanın ardından Bodrum'a ulaşıyoruz. Otel girişlerimizi tamamladıktan sonra otelimizin herşey dahil konseptinden yararlanmaya başlayabiliriz. Bu akşam için otelimizde düzenlenecek bistro düzeninde yılbaşı  gecesi öncesi before partimiz olacaktır. (Hava koşulları önem göstermektedir.)Konaklama: Sapphire Beach Hotel

2.

Gün
Bodrum 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gün boyu serbest zaman.
Yılbaşı gecesi için Bodrum Barlar Sokağında Gece kulubünde yılbaşı partimiz olacaktır. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans gösterileri, ışık şovları, havai fişek gösterileri ile yeni yıla doyasıya eğlenerek karşılayacağız.Konaklama: Sapphire Beach Hotel

3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız

Yeni yılın ilk gününe geç kahvaltı ile merhaba diyoruz! Otelimizden 13:00 itibariyle çıkış yapıyoruz. Bodrum Marina'da serbest zaman veriyoruz ve ardından İzmir'e dönüş yoluna geçiyoruz. Saat 20:00-21:00 itibariyle İzmir'e varmış oluyoruz. Bir sonra ki İZMİR GEZİ FIRSATLARI etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
2 Gece Otel Konaklaması
Sabah, Öğle, Akşam Yemeği (Açık Büfe)
Yılbaşı Gece Kulübü Eğlencesi
Limitsiz Yerli Alkol (Otelde)
Profesyonel Rehberlik
Seyahat Sağlık Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#YBDRM1
LOKASYON:
Bodrum (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:10 Mavibahçe Avm Önü 07:20 Bostanlı İskele 07:30 Karşıyaka Anıt 07:40 Bayraklı Üst Geçit 08:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 08:10 Alsancak Gar Karşısı 08:20 Konak YKM Karşısı ( Otobüs Durağı ) 08:30 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü) 08:40 Üçyol Terra Pizza Önü 08:50 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 09:00 Gaziemir Migros Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

5.000TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Bodrum Tatili ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.