VİZESİZ

DELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURU

DELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURUDELUXE SUUDİ ARABİSTAN TURU  • Tüm Turlar Dahil
  • 4* Oteller

SUUDİ ARABİSTAN TURU

Riyadh - Jeddah - Al Ula - Madinah

Türk Hava Yolları İle İstanbul Kalkışlı
İstanbul - Riyadh Gidiş | Jeddah - İstanbul DönüşGENEL BİLGİLERİ
Suudi Arabistan seyahatiniz için dikkate almanız gereken bazı önemli notlar
Suudi Arabistan alkolsüz bir ülkedir ve alkol tüketimi kesinlikle yasaktır.
Giyim kuralları sade olmalıdır ve kadınlar, başlarını örtme veya geleneksel "abayaları" (yerel elbiseleri) giyme zorunluluğu taşımazlar, ancak Kutsal Şehir Medine dışında.
Ülkeye varışta parmak izi alınacak ve retinal tarama işlemine tabi tutulacaksınız.
Ülkenin birçok yerinde, özellikle öğlen ve öğleden sonra 3'e kadar olmak üzere işletmelerin çoğu belirli saatlerde kapanır. Ayrıca namaz saatlerinde de kapanma olur ve bu dönemlerde grup otelde serbest zaman geçirme veya alternatif ziyaretler düzenleme yoluna gidebilir.
Bazı yerler beklenmedik nedenlerle kapatılabilir veya yetkililer önceden bildirimde bulunmaksızın bazı yerlere erişimi reddedebilir.
Suudi Arabistan'daki çoğu müze Cuma günleri kapalıdır.
Riyad'daki Ulusal Müze Pazar günleri kapalıdır.
Cuma günleri, Suudi Arabistan genelinde 16.00'dan sonra açılır ve restoranlar ile kafeler genellikle 14.00'ten sonra açılır.
Buraydah'daki deve pazarı Cuma ve Pazar günleri kapalıdır.
Bu notlar, Suudi Arabistan'daki seyahatiniz sırasında sorunsuz ve saygılı bir deneyim yaşamanız için önemli bilgiler sunar. Bu ilginç destinasyonu keşfederken yerel geleneklere ve yönetmeliklere uymaya özen göstermelisiniz.
KATILIM ŞARTI
Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
VİZE
Umumi Pasaport - Vize gerekli değil
Yeşil Pasaport - Vize gerekli değil
Hizmet Pasaportu - Vize gerekli değil
Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.
SAĞLIK
Düzenli ilaç kullananların, ihtiyaçtan daha fazla ilacı yanlarında getirmeleri önerilmektedir. Çünkü ülkede her türlü ilaç bulunamıyor. Bunun yanı sıra ciddi bir sağlık sorununuz varsa (kalp, tansiyon, şeker vs.) doktorunuz tarafından imzalı bir belgeyi yanınızda bulundurmanız yararlı olacaktır. Ayrıca çeşme suyu içmemeniz, ilk defa sizin açacağınız kapalı şişe su içmenizi öneririz.
OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER
Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya Opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Opsiyonel turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
KONAKLAMA
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir.
3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR
Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.
ÖNEMLİ NOTLAR
Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Riyadh

İstanbul'dan başlayan unutulmaz bir seyahate hoş geldiniz! Bugün, Türk havayollarının tarifeli seferi ile uçuşumuz için İstanbul havalimanında buluşuyor bilet ve bagaj işlemlerimizi yaparak yolculuğumuzu gerçekleştiriyor ve Suudi Arabistan'ın başkenti Riyadh'e ulaşıyoruz. Riyad'a varışımızın ardından, şehrin büyüleyici atmosferini keşfedeceğimiz Crown Plaza Riyadh Palace veya benzeri bir otelde konakl    ama yapacağız.

Uçuş No: TK144 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 24 Ekim 2024 - Saat: 01:05 - Varış: Riyadh - Tarih: 24 Ekim 2024 - Saat: 05:15Konaklama: Crown Plaza Riyadh Palace Vb.
2. Gün: Riyadh

Bugün, Suudi Arabistan'ın başkenti Riyadh'i keşfetmek için heyecanlı ve hazırız. Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Al Masmak Zindanı'nı ziyaret ederek Suudi Arabistan'ın zengin tarihini daha yakından tanıyacağız. Ardından Ulusal Müze'de bulunan tarihî eserler ve sanat eserlerini inceleyeceğiz. Öğleden sonra Diriya Bölgesi'ne giderek bu tarihi kasabanın büyüleyici atmosferini deneyimleyeceğiz. Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz. Akşamı otelde dinlenerek geçireceğiz. Geceleme otelimizde.Konaklama: Crown Plaza Riyadh Palace Vb.
3. Gün: Riyadh - Al Ula

Bugün, başka bir maceraya hazır olun! Otelimize alacağımız sabah kahvaltısının ardından havalimanına transferimiz yapılıyor ve yerel havayolları ile Riyadh'den AlUla'ya uçuşumuzu yapacağız. AlUla'ya varışımızın ardından akşam saatlerinde Al Jadidah Bölgesi'nde unutulmaz bir gece yürüyüşü yapacağız. Gecemizi Sahary otelinde geçireceğiz ve yarın için dinlenerek hazırlanacağız. Geceleme otelimizde.Konaklama: Sahary Otel
4. Gün: Al Ula - Madain Saleh (Hegra)

Günün ilk ışıklarıyla uyanarak bugünün ana etkinliğine otelimizde alacağımız kahvaltının ardından başlıyoruz: Mada'in Saleh, yani diğer adıyla Hegra. Bu antik şehir, Petra ile benzerlik gösteriyor ve tarihi kaya mezarları ile ünlü. Bu tarihi yerleri keşfettikten sonra Fil Kayalığı'nı ziyaret edeceğiz. Akşamüstü Al Ula'ya dönerek serbest zamanımızın tadını çıkaracağız. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizdeKonaklama: Sahary Otel
5. Gün: Al Ula

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, Al Ula'nın eski şehirlerini ziyaret ederek bu bölgenin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfedeceğiz. Ardından Al Ula Vadisi'nde doğal güzellikleri keşfe çıkacağız ve Harra Manzarası'nı ziyaret edeceğiz. Akşamüstü serbest zamanımız olacak. Geceleme Alula da otelimizde.Konaklama: Sahary Otel
6. Gün: Al Ula - Medine

Bugün, sabahın erken saatlerinde dinlenmek ve isteğe bağlı turlara katılmak için serbest zamanımız olacak. Öğleden sonra Al Ula'dan Medine’ye uçarak bu kutsal şehre varacağız. Havalimanına transferimiz yapılıyor ve yerel havayolları ile olan uçuşumuzu gerçekleştirerek Medine’ye vardığımızda, Taiba Hotel Madinah'da yerleşeceğiz ve akşamı serbest zamanımızda geçireceğiz. Geceleme otelimizde.Konaklama: Taiba Hotel Madinah
7. Gün: Medine - Cidde

Bugün, Medine’yi daha yakından tanımak için bir tur düzenleyeceğiz. Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından turumuz için otelden ayrılıyoruz. Bu kutsal şehrin tarihi ve dini önemini keşfetme fırsatı bulacağız. Öğleden sonra ise Cidde’ye trenle seyahat ederek Prime Corniche Hotel Jeddah'a yerleşeceğiz. Akşamüstü ve akşam serbest zaman geçireceğiz. Geceleme Cidde’de otelimizde.Konaklama: Prime Corniche Hotel Jeddah
8. Gün: Cidde

Cidde’yi keşfetmek için otelimizdeki kahvaltı sonrası vakit kaybetmeden şehir turumuz için yola çıkıyoruz. Şehir turu sırasında, tarihi Al Balad (Cidde Tarihi Şehri) bölgesini ziyaret edeceğiz ve bu bölgenin benzersiz atmosferini deneyimleyeceğiz. Akşamüstü ve akşam serbest zamanımız olacak. Geceleme Cidde ‘de otelimizde.Konaklama: Prime Corniche Hotel Jeddah
9. Gün: Cidde

Bugün turumuzun son günü. Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zamanımız olacak. . Sonrasında havalimanına transferimiz yapılacak. Akşam saatlerinde havalimanına transfer oluyoruz.Konaklama: Prime Corniche Hotel Jeddah
10. Gün: Cidde - İstanbul

Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Cidde'den İstanbul'a dönüş uçuşumuza başlıyoruz ve bu muhteşem seyahati tamamlıyoruz.

Uçuş No: TK95 (Türk Havayolları) - Kalkış: Jeddah - Tarih: 02 Kasım 2024 - Saat: 01:35 - Varış: Istanbul - Tarih: 02 Kasım 2024 - Saat: 05:20

EK BİLGİLER

TUR VE VİZE HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER

Tur ücreti program tarihininden azami 30 Gün öncesine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir.

TL Ödenen Ücret TL iade edilir, Kredi Kartıyla Ödenen Ücret Kredi Kartına İade edilir. Müşteri Ödediği gün ile İade aldığı gün arasındaki Kur farkını talep edemez. Sadece Euro ödenen ücretler Euro olarak iade edilmektedir.

Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

1 Oda için 3. Kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir.

Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.

Turlarımızda çok fazla sınır kapısı geçişi olduğu için programdaki yaşanacak yoğunluk nedeniyle tur programı rehber tarafından revize edilebilmektedir.

Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.

Tur otellerimiz Bölge’nin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı oteller değişebilir.

Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.

İzmir Gezi Fırsatları, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncen sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.

Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.

Tur programı İzmir Gezi Fırsatları kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#431
LOKASYON:
Suudi Arabistan
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali
BİTİŞ:
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali
İPTAL POLİTİKASI:
2- İPTAL – DEVİR - İADE 2.1 Acenta, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi 24 saat önceden bilgilendirmek şartı ile iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. 2.2 Tüketici, yurtiçi turlarda ulaşım aracı olarak otobüs ile yapılacak 1 – 2- 3 gece konaklamalı turlarda hizmetin başlamasına 5 gün öncesine kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine ödeme yaptığı biçimde iade edilir. Hizmetin başlamasına 4-0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.3 Tüketici, yurtiçi turlarda ulaşım aracı olarak otobüs ile yapılacak 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda hizmetin başlamasına 7 gün öncesine kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Hizmetin başlamasına 6 - 0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.4 Tüketici, ulaşım aracı olarak otobüs ile yapılacak Günübirlik turlarda hizmetin başlamasına 3 Gün öncesine kadar iptal talep etmesi durumunda ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Hizmetin başlamasına 2-0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.5 Promosyonlu, İndirimli, Özel Tarihler (Bayramlar, Yılbaşı, Festivaller vb.) tüm yurtiçi ve yurtdışı ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal, devir, değişiklik hakkına sahip değildir. 2.6 Tüketici, yurtiçi turlarda ulaşım aracı olarak uçak ile yapılacak turlarda hizmetin başlamasına 15 gün öncesine kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine ödeme yaptığı biçimde iade edilir. Hizmetin başlamasına 14-0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.7 Tüketici, yurtdışı turlarda ulaşım aracı olarak uçak ile yapılacak turlarda hizmetin başlamasına 30 gün öncesine kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine ödeme yaptığı biçimde iade edilir. Hizmetin başlamasına 30-0 Gün öncesinde iptal iade talep edildiğinde iade yapılamamaktadır. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tüketici ön ödeme yöntemi ile kayıt oluşturduğu programa katılmadığı ve yazılı şartlar sağlanmadığı durumda tur bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tur bedeli toplamı tüketiciye fatura edilir. 2.8 Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 7 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce yazılı olarak ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acentaya belgesiyle birlikte sunulmalıdır. 2.9 Rezervasyon tarihinden itibaren en fazla 24 saat sonrasına kadar, alınan tur hizmeti Tüketici tarafından iptal edebilir veya aynı rezervasyon tipine uygun olmak koşuluyla istediği kişi veya kişilere devredebilir. Ancak erken rezervasyon, promosyon, özel ürün ve indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak Acenta’sına sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 24 saatten daha fazla bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir. 2.10 Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acenta, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 6 saat içerisinde iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 3 - İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ 3.1 Tüketici satın aldığı hizmetin tamamını ödemesi durumunda sistemde belirtilen tutarda iptal iade bedelini ödeyerek aşağıda yazılı olan şartlar sağlandığı durumlarda tamamını ödeme yaptığı şekilde iade alabilir. Ön ödemeli rezervasyon yaptıran tüketici(ler) bu ödenekten faydalanamaz. 3.2 İptal iade güvence paketi satın alan tüketici araç ilk hareket saatinden 48 saat öncesine kadar iptal talebinde bulunabilir. Acenta tüketiciye iptal iade bedeli dışında kalan tutarı ödeme yaptığı şekilde iade eder. 3. İptal iade güvence paketi satın almayan tüketici(ler) yurtiçi konaklamalı ve günübirlik turlarda hizmet sözleşmesinin 2. maddesindeki koşullar uygulanır. 3.4 İptal iade güvence paketi özel ürün ve yurtdışı turlarında geçerli değildir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Sigortası 65 Yaş Üzeri (+15) ()
15 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Sigortası ()

10 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.600$

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) - Riyad / Cidde - İstanbul (IST) parkurlarında gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve Havalimanı vergileri
Riyad 2 gece – Alula 3 gece - Medine 1 gece – Cidde 2 gece toplam 8 gece 4* otellerde konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Belirtilen aktiviteler ve etkinlikler,Giriş ücretleri ve biletler
Otel ve turist şehir vergileri
TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)

HARİÇ OLANLAR:


Vize ücreti ve servis bedeli
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Opsiyonel geziler/etkinlikler