• Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Deluxe Olympos Tatili: 4 Gece 5 Gün
 • Saklıkent
 • Kaputaş
 • Salda Gölü
 • Olympos
 • Adrasan
 • Köprülü Kanyonu
4 Gece 5 Gün
Olimpos turlarının mirarı ve İzmir’in en tecrübeli tatil ekibi İzmir Gezi Fırsatları ile dolu dolu bir tatil !

   DELUXE OLYMPOS TATİLİ 

  YANARTAŞ - ADRASAN - SULUADA 
YAKAPARK - TLOS ANTİK KENTİ - SAKLIKENT KANYONU
KÖPRÜLÜ KANYON - KAPUTAŞ PLAJI - SALDA GÖLÜ

4 GECE 5 GÜN TÜRKMEN TREE HOUSE BUNGALOV EVLERDE KONAKLAMA FARKIYLA !
 Denize ve Antik Kente Yürüme Mesafesinde
LÜX ODA TİPİ KONAKLAMALI | Akşam Yemeğinde Canlı Müzik


TURLARGİDİŞ TARİHİDÖNÜŞ TARİHİKONTENJAN
1.TUR16 MAYIS21 MAYISGERÇEKLEŞTİ
2.TUR24 HAZİRAN29 HAZİRANKAYIT DEVAM EDİYOR
3.TUR11 TEMMUZ16 TEMMUZKAYIT DEVAM EDİYOR
4.TUR25 TEMMUZ30 TEMMUZKAYIT DEVAM EDİYOR
5.TUR15 AĞUSTOS20 AĞUSTOSKAYIT DEVAM EDİYOR
6.TUR29 AĞUSTOS3 EYLÜLKAYIT DEVAM EDİYOR
7.TUR12 EYLÜL17 EYLÜLKAYIT DEVAM EDİYOR


ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ
00:00 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
00:10 Bostanlı İskele
00:15 Karşıyaka Anıt
00:20 Bayraklı Üst Geçit
00:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
00:45 Konak İskele
01:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
01:20 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
*Programımız cumartesiyi pazara bağlayan gece çıkışlıdır!
Önemli Not: Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir.

TÜRKMEN TREE HOUSES HOTEL (Denize yürüme mesafesindeki ender tesislerden birisidir)
*Otel konsepti giriş günü açık büfe akşam yemeği ile başlayıp çıkış günü açık büfe sabah kahvaltısı ile sonlanır.

REZERVASYON SEÇENEKLERİ
Websitemiz üzerinden kredi kartınız ile vade farksız 3 taksit veya 6 - 9 - 12 taksit seçeneklerini inceleyebilir, Banka kartınız ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme (kapora) ile kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartınız ile ön ödeme yapabilir ve indirimli fiyatı sabitleyebilirsiniz.
Elden taksit ve ödeme seçenekleri için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR
*Olimpos Plajı sit alanı olması nedeniyle şemsiye, kafe, beach vb. olanaklar yoktur. Misafirlerimizden isteyenler yanında şemsiye, kamp sandalyesi vb. ekipmanları getirebilir.
*Olimpos Plajı ve Olimpos Sahiline giriş yapmak için müzekart gereklidir.
*Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
*Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60₺'dir. Öğrenci müzekart ücreti 45₺'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar. Müzekart temin edilememesi durumunda uygulama ile giriş yapılabilir.
*Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
*Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
*Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
*Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
*Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
*Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
*Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapma hakkı acentemizde saklıdır.
*Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
*Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
*Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
*Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
*Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 48 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.
İptal İade Güvence Paketini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
YAKAPARK - SAKLIKENT KANYONU - KAŞ KAPUTAŞ PLAJI - KEMER 1 gün programını görmek için tıklayınız

Gece belirtilen noktalarda misafirlerimizle buluşuyoruz .Keyifli geçen yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde YAKAPARK' a ulaşıyoruz. Burada alacağımız açık büfe kahvaltının ardından  SAKLIKENT KANYONU'na geçiyoruz. Kanyon içerisinde yaklaşık 2-2.5 saat keyifli vakit geçirdikten sonra yüzme molası vereceğimiz KAPUTAŞ PLAJI'na hareket ediyoruz. (Duş, wc, kabin mevcuttur). Manzarasıyla bizleri büyüleyen ve harika bir kum plaja sahip Kaputaş'ta 2-2.5 saatlik yüzme molamızı aldıktan sonra konaklama yapacağımız Olimpos'a hareket ediyoruz. Sadece bungalov evlerin bulunduğu Olimpos bölgesi tertemiz havasıyla bizleri karşılıyor. Akşam üzeri otelimize yerleşiyoruz dileyen misafirlerimiz Olimpos sahilinde denize girebilirler. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Bu gece Dünya'nın en ünlü gece kulüplerine sahip KEMER'de eğlenmeye ne dersin ? Rehberimiz eşliğinde otelin önünden kalkan servisle Kemer Aura Club'a veya Kemer Merkeze (Extra) eğlenmeye gidebilirler.

(NOT : Olimpos sahilinde şezlong ve şemsiye bulunmamaktadır. Misafirlerimizin yanına kamp sandalyesi, havlu vb. ihtiyaçları getirmesini öneririz.)


#olimpos #izmirolimpos #izmirolimposturu #izmirçıkışlıolimpos #izmirantalyatatili #izmirçıkışlıturlar #izmirtatil #tur #geziKonaklama: Türkmen Tree House Hotel

2.

Gün
SULUADA TEKNE TURU 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından saat 10:00'da isteğe bağlı olan Suluada ve Koylar Tekne turumuzu (Extra) gerçekleştirmek üzere lobide buluşuyoruz. Saat 10:00-17:00 arası sürecek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin maldivleri olarak adlandırılan Suluada'ya uğradığımız, harika koyları ziyaret edip eğlence ve müzik dolu bize özel teknemizle her koyda ayrı yüzme fırsatı buluyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde taze balık veya tavuk yanında makarna ve salata menüsü şeklinde alıyoruz. Çay ve Meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve otelimize geri dönüyoruz. Canlı Müzik eşliğinde Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle meşhur Lykia Bar'da 80'ler 90'lar partisi katılıyoruz. Giriş ücreti acentemiz tarafından karşılanmaktadır.  
Konaklama: Türkmen Tree House

3.

Gün
DÜDEN ŞELALESİ - KÖPRÜLÜ KANYON - YANARTAŞ 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından rehberimiz eşliğinde KÖPRÜLÜ KANYON'a doğru gidiyoruz. DÜDEN ŞELALESİ ile gezimize başlıyoruz. Düden Çayı’nın yaklaşık kırk metreden düşerek akan ve yarattığı doğa güzelliği ile sizi büyüleyecek. Vereceğimiz fotoğraf molası sonrası dünyadaki sayılı milli parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon'a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7'den 77'ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını Köprü Çayı`nın sularında beraber yaşıyoruz. (Bu etkinlik ekstra olup rafting yapmayacak olan misafirlerimiz için farklı bir gezi alternatifi olmayacağından, bu misafirlerimiz rafting alanımızda bulunan restoranımızda beklemek durumundadırlar.) Bugünkü programımızı tamamladıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. Canlı Müzik eşliğinde Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle Yanartaş gezisi (Extra) için saat 21:00'da Lobide buluşuyoruz. Yanartaş gezimizi tamamladıktan sonra tekrar Olimpos'a dönüyoruz. Saatlerimiz 00:00 gösterdiğinde Olimpos gece hayatının vazgeçilmezi barlara gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz.Konaklama: Türkmen Tree House Hotel

4.

Gün
OLİMPOS ANTİK KENTİ - OLİMPOS PLAJI - ADRASAN - MEHTAP TURU 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından rehberimiz eşliğinde OLİMPOS ANTİK KENTİ gezisine başlıyoruz. Roma dönemi tiyatrosu, Bazilika ve Hamam yapılarını görüyoruz. Antik Kentin denize uzanan bağlantılarını görerek bizlere görsel şölen sunacak fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra kendimizi Olimpos'un tertemiz sahiline bırakıyoruz. Olimpos Plajı'nda yüzme molası ile birlikte alacağımız serbest zamanın ardından otelimizde akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Bugünkü programımızı tamamladıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. Canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi aldıktan sonra saat 21:00'da lobide son güne özel eğlence dolu, harika vakit geçirdiğimiz Mehtap Tekne Turu'na katılıyoruz.(Extra) Gece sahilden kalkan teknelere biniyoruz ve hem yüzme molalı, hem müziklerle harika vakit geçirdikten sonra 00:00'da tekrar Olimpos'a dönüyoruz.Konaklama: Türkmen Tree House Hotel

5.

Gün
SALDA GÖLÜ - İZMİR 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelden alacağımız kahvaltımız dan sonra artık Olympos’la vedalaşıyoruz ve geri dönüş için yolculuğumuz başlıyor. Geri dönüş yolculuğumuzda Salda Gölü'nde fotoğraf molası veriyoruz. Salda gölü manzarasında keyifli yürüyüşlerle harika bir tatil programını geride bırakıyor ve ve saat 23:00 itibariyle İzmir'de aldığımız noktalara bir başka programda sizlerle görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
4 Gece Konaklama
4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği ( AÇIK BÜFE OTELDE )
Araç İçi Su
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Olimpos Antik Kenti Ücreti
Adrasan ve Suluada Tekne Turları - Öğle Yemekli (400₺)
Yanartaş Turu (150₺)
Köprülü Kanyon
Mehtap Tekne Turu (Gece yapılır, yüzme molalı) (150₺)
Etkinliklere katılım isteğe bağlıdır

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#deluxeolimpos
LOKASYON:
Antalya (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah, 4 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:00 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 00:10 Bostanlı İskele 00:15 Karşıyaka Anıt 00:20 Bayraklı Üst Geçit 00:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü 00:45 Konak İskele 01:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 01:20 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
BİTİŞ:
Tur bitiminde aynı noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.
EKSTRALAR
500 TL
İptal İade Güvence Paketi 4+ (4 Gün ve Üzeri Konaklamalar için)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

  %12 İndirim

4.999TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Deluxe Olympos Tatili ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.