ERKEN REZERVASYON

Yunan Adaları Miray Cruise ile 3 Gece 4 Gün ( Kuşadası Çıkışlı)

Yunan Adaları Miray Cruise ile 3 Gece 4 Gün ( Kuşadası Çıkışlı)Yunan Adaları Miray Cruise ile 3 Gece 4 Gün ( Kuşadası Çıkışlı)Yunan Adaları Miray Cruise ile 3 Gece 4 Gün ( Kuşadası Çıkışlı)Yunan Adaları Miray Cruise ile 3 Gece 4 Gün ( Kuşadası Çıkışlı)Yunan Adaları Miray Cruise ile 3 Gece 4 Gün ( Kuşadası Çıkışlı)Yunan Adaları Miray Cruise ile 3 Gece 4 Gün ( Kuşadası Çıkışlı)Yunan Adaları Miray Cruise ile 3 Gece 4 Gün ( Kuşadası Çıkışlı)  • Türkçe Rehberlik Hizmetleri
  • Limanlarda uzun kalış süreleri
  • %100 İngilizce konuşan ekip
  • Ücretsiz Hizmetler

 YUNAN ADALARI CRUİSE TURLARI 

 KUŞADASI - PATMOS - ATİNA(PİRE) - SANTORİNİ - MİKONOS - KUŞADASI 
 - 3 GECE 4 GÜN - 


BİR CRUİSE TATİLİ YAPMADIYSANIZ TATİL ANLAYIŞINIZ DEĞİŞEBİLİR...


 Gemide Yaşam

PASAPORT
Pasaportunuzun seyahat tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır. Süresi dolmuş pasaport ile seyahat yapılamaz.
VİZE
Yunanistan Avrupa Birliği üyesi bir ülkedir ve bu ülkeye yapılacak ziyaretler Schengen vizesine tabidir. Seyahate çıkmadan önce tüm konukların uyruklarına ve pasaport türlerine göre Schengen vizesi almaları gerekmektedir. Yeşil (Hususi), Gri (Hizmet) ve Siyah (Diplomatik) pasaport sahibi Türk vatandaşları vizeden muaftır.
GİYİM ÖNERİLERİ
Seyahate çıkmadan önce güncel hava durumunu takip edin ve mevsime uygun kıyafetler seçin. Geminin merkezi klimaları veya güvertedeki rüzgar size serin gelebilir. Yanınıza ince bir hırka, şal, ceket veya rüzgarlık, rahat yürüyüş ayakkabısı, mayo, terlik, güneş kremi, güneş gözlüğü, şapka, plaj kıyafeti vb. getirmenizi öneririz.
İLAÇLAR VEYA PROTEZLER
Kronik bir hastalığınız veya engeliniz varsa, önceden bize bildirdiğinizden emin olun. Seyahatiniz boyunca ihtiyaç duyacağınız ilaçlarınızı ve protez, oksijen maskesi gibi tıbbi cihazlarınızı getirebilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık durumunda gemide revir ve doktor da bulunmaktadır. Hamile yolcular, uçağa bindiklerinde 22. gebelik haftasına girmedikleri sürece seyahat edebilirler.
GİRİŞ SÜRECİ
Tüm yolcular check-in işlemini geminin hareket saatinden en az bir saat önce tamamlamış olmalıdır.
BAGAJ TESLİMATI
Çıkış günü saat 10:00'dan itibaren bagaj teslim noktasına bagajınızı bırakabilirsiniz.
PASAPORT KONTROLÜ & DIŞ ÇIKIŞ HARÇ KUMESİ
Gemiye binmeden önce yurt dışı çıkış ücreti damganızı almış olmanız gerekmektedir.
GEMİ GÜVENLİK TATBİKATI
Uluslararası gemi yolcu taşımacılığı yönetmeliği gereğince gemi hareketinden önce yapılacak olan gemi emniyet tatbikatına katılmak zorunludur.
SİGARA / EYLEM
Kabininizde veya herhangi bir kapalı alanda sigara içmek ve elektronik sigara içmek yasaktır. Sadece geminin açık alanlarında sigara içme alanı olarak belirlenmiş noktalarda sigara ve elektronik sigara içilebileceğini hatırlatmak isteriz.
CEP TELEFONLARI ve İNTERNET
Cep telefonlarınızın Uluslararası dolaşıma açık olmasını tavsiye ederiz. Gemide internet hizmeti ek ücrete tabidir. 1 Saat 10€ | 1GB 15€ | 3GB 30€ | Tüm Tur Boyunca 90€
ELBİSE KODU
Restoran ve kumarhaneye sadece plaj kıyafeti ve/veya plaj terliği ile girmemenizi rica ederiz. Geminin hiçbir alanında veya gemideki herhangi bir aktivite sırasında takım elbise, kravat, gece elbisesi veya yüksek topuklu ayakkabı giyme zorunluluğu yoktur. Kaptan Kokteyli resepsiyonu düzenlemiyoruz. Teknede ve arazinin engebeli olabileceği karada güvenliğiniz ve rahatınız için spor ayakkabı veya düz ayakkabılar öneriyoruz.
YİYECEK VE İÇECEK
Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilmektedir. Kahvaltıda çay/kahve sınırsız olup, akşam yemeğinde 1 bardak alkollü veya alkolsüz içecek dahildir. Öğle yemeği için veya yolculuk sırasındaki herhangi bir zamanda içecekler ek ücrete tabidir. Yolculuk başına 1 şişe su (1,5 lt.) fiyata dahildir ve kamaranızda bulunur. Öğleden sonra çayımız Leda Restaurant ve açık güverte olan Thalassa Bar'da, gece snack'imiz ise Leda Restaurant'ta alınacaktır. Gemideki ilave yiyecek ve içecekler için gemi kartınızı kullanabilirsiniz.
HAVUZ VE JAKUZİ KULLANIMI
Havuz ve jakuzi kullanımından önce havuz kenarındaki duşları kullanmanızı rica ederiz. Havuz başında havlu servisi mevcut olup, kullandığınız havluları güneşlendikten ve şezlonglarınızdan çıktıktan sonra kirli sepete bırakmanızı rica ederiz. İki adet jakuzi bulunmakta olup kişi sayısı sınırlıdır. Diğer misafirlerimizin de bu olanaklardan yararlanabilmesi için sandalye ve şezlong rezervasyonu yapmaktan kaçının. Havuzların yanında veya geminin herhangi bir başka alanında koşmaya ve havuza atlamaya izin verilmez.
SPA KULLANIMI
Spa ve Güzellik Salonu kullanımı ücretlidir. Bu hizmetlerden yararlanmayı düşünüyorsanız, ziyaretinizden bir gün önce müsaitliklerini sorarak rezervasyon yaptırmayı unutmamanızı öneririz. Spa, Masaj, Bakım ve Güzellik Salonu için uçak içi broşür ihtiyacınız olan tüm bilgileri içermektedir.
ÇOCUK KULÜBÜ
Minik misafirlerimiz için Çocuk Kulübümüz gemi seyir halindeyken hizmet vermektedir.
CANLI MÜZİK, DİSKO VE GÖSTERİLER
Gemideki tüm aktiviteleri gemi gazetelerinden takip edebilirsiniz.
GEMİDE ALIŞVERİŞ
Duty Free mağazamız size zengin ve benzersiz bir alışveriş deneyimi sunacak. Mağazalarımız yasaların gerektirdiği şekilde sadece gemi seyir halindeyken açıktır.
CASİNO
Keyfini çıkarabileceğiniz birçok oyun makinesi ve canlı masa var. Kanunen, gemi limana yaklaştığında kapanacak ve gemi limandan ayrıldıktan sonra tekrar açılacaktır.
 KABİN TİPLERİ 
(CAT1) Ros Kabin : 2 maksimum misafir. 2. Güvertede bulunan Promosyon Kabinler yaklaşık 12m² olup klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır.
(CAT2) Standart İç Kabin : 4 maksimum misafir. Kabin detayları: 3. ve 4. Güvertede bulunan Standart İç Kabinler yaklaşık 12m² olup klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır. Bazı kabinlerde 3. ve 4. kişilerin konaklaması için ranza bulunmaktadır.
(CAT3) Premium İç Kabin : 4 maksimum misafir. 6. ve 7. Güvertedeki Premium İç Kabinler yaklaşık 13m² olup klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır. Bazı kabinlerde 3. ve 4. kişilerin konaklaması için ranza bulunmaktadır.
(CAT4) Standart Dış Kabin : 4 maksimum misafir. 2. ve 3. Güvertede bulunan Standart Dış Kabinler yaklaşık 13m² olup lumboz, klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır. Bazı kabinlerde 3. ve 4. kişilerin konaklaması için ranza bulunmaktadır.
(CAT5) Superior Dış Kabin (Kısmi Görüşlü) : 4 maksimum misafir. 6. Superior Kısmi Manzara Güvertede Dış Kabinler yaklaşık 13m² olup pencere, klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır. Bazı kabinlerde 3. ve 4. kişilerin konaklaması için ranza bulunmaktadır. Pencereler kısmen görünür.
(CAT6) Superior Dış Kabin : 2 maksimum misafir. 4. ve 6. Güvertede bulunan Superior Dış Kabinler yaklaşık 13m² olup pencere, klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır.
(CAT7) Deluxe Dış Kabin (Kısmi Görüşlü) : Maksimum 3 misafir. 7. Güvertede Kısmi Manzara Deluxe Dış Kabinler yaklaşık 14m²'dir ve pencere, klima, TV, telefon, kasa, duş / WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır. Bazı kabinlerde 3. kişilerin konaklaması için çekyat bulunmaktadır. Pencereler kısmen görünür.
(CAT8) Deluxe Dış Kabin : 2 maksimum misafir. 6. Güvertede Deluxe Dış Kabinler yaklaşık 13m² olup pencere, klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır.
(CAT9) Junior Suit Kabin : Maksimum 3 misafir. 7. Güvertede Junior Suitler yaklaşık 24m² olup pencereler, minibar, klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde iki ayrı yatak ve birleştirilebilir bir çift kişilik çekyat bulunmaktadır.
(CAT10) Balkonlu Suit Kabin : Maksimum 3 misafir. 7. Güvertede Balkon Suitleri yaklaşık 20m² olup pencere, minibar, klima, TV, telefon, kasa, duş/WC ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde birleştirilebilir iki ayrı yatak bulunmaktadır. Bazı kabinlerde 3. kişiler için çekyat bulunmaktadır.

LÜTFEN DİKKAT : Seçimi yapılan kabinler uygunluk durumuna göre onaylanacaktır. Acentemizden kabin uygunluğu için teyit alınız !

Cruise Gezisi ile ilgili detaylı blog yazımıza ulaşmak için tıklayınız !

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Kuşadası Patmos

Siz değerli misafirlerimiz ile Kuşadası limanında buluşuyoruz ve gemimizdeki odalarımıza yerleşiyoruz. Saat 12:00' da Kuşadası limanından ayrılıyoruz ve rüya gibi bir tatile başlıyoruz...

Patmos (pts)

Aziz Yuhanna Manastırı ve Kıyamet Mağarası ile birlikte UNESCO Dünya Mirası Alanları olarak belirlenen Hora'nın dar sokaklarında dolaşmak... Surlu manastırın hemen altında ve çevresinde inşa edilen Hora da bir kaleyi andırıyor. Devrilen begonvillerle dolu ara sokaklardan oluşan labirentte dolaşın, çoğu 16. yüzyıldan kalma göz kamaştırıcı beyaz badanalı evlere ve konaklara hayran kalın ve düz çatılarına dikkat edin. Kalın taş duvarlı kare evler, korsanlara karşı bir savunma duvarı oluşturmak için özellikle dış çevre boyunca birbirine yakın inşa edildi. Ayrıca dış görünüşleri de aşağı yukarı aynıydı; zenginlerin ve fakirlerin evleri birbirinden ayırt edilemezdi, bu da birinin kolayca hedef alınamayacağı anlamına geliyordu. Patmos, muhteşem eserler yaratan birçok sanatçıyı kendine çekiyor ve ilham veriyor. Hora'daki galerilere göz atın: Kapopoulos Güzel Sanatlar (Ana Meydan), Andreas Kalatzis Galerisi ve Koukoumavla; sonuncusu çok çeşitli, özellikle zevkli el yapımı ürünler sunuyor.Konaklama: Miray Cruise
2. Gün: Atina (Pire) - Mikanos

Pire-Atina (ATN)

Sabah 07:00 saatlerinde Atina ulaşan gemimizden inerek bölge gezilerine başlayabilirsiniz. Gemimizin hareket saati 12:00'dır.

Sihirli şehir Atina, Yunanistan’ın başkenti ve ülkenin en büyük şehridir. Antik Yunan tanrıları ve insanlar tarafından tapılan muhteşem eserler barındıran, Antik Helen ve Yunan Kültürünün beşiği olan kent, dönemin ekonomik, siyasi, sosyal hayat ve felsefe merkeziydi. Adını, mitolojinin en önemli tanrıçalarından Athena’dan alan Atina, demokrasinin ilk kurulduğu şehir olarak anılmaktadır. En önemli tarih öncesi uygarlıklar Atina’da gelişmiştir ve insanlık tarihi adına bugüne kadar gelen çok başarılı mimari başyapıtları ortaya koymuştur.


Mikanos

Akşam 19:00 saatlerinde Mikanos'a ulaşan gemimizden inerek bölge gezilerine başlayabilirsiniz. Gemimizin hareket saati gece 02:00'dır.

Mikonos Kiklad Adalar grubuna bağlıdır ve 86 km² yüzölçümüne yaklaşık 10.000 nüfus barındırır dünyanın önde gelen gezi dergilerinden ‘’Conde Nast Traveller’’ tarafından dünyanın en güzel adası seçilen Mikonos, sabahın ilk ışıklarına kadar süren renkli gece hayatı, daracık sokakları, bembeyaz balkonlarından sarkan rengarenk begonviller ve sardunyalarla süslü evleri ve rıhtımında yan yana sıralanmış yel değirmenleriyle, Yunan Adaları’nın en gözde yeridir.Konaklama: Miray Cruise
3. Gün: Santorini

Santorini (SNT)

Sabah 10:00 saatlerinde Santorini'ye ulaşan gemimiz saat 17:00'da hareket etmek üzere limana yanaşıyor.

Ege Denizi'nin güneyinde yer alan Kiklad ada grubunun en güneyindeki ada olan SANTORİNİ, yaklaşık 46km2’dir. M.Ö 1500 yılında ada ve çevresindeki küçük adalar, büyük bir volkanik patlamayla oluşmuştur. Deniz seviyesinin 300 m yüksekliğinde tepede bir falezin üzerine yerleşmiş Thira (Fira) adanın başkentidir. Kent, 1956'da büyük bir deprem sonucunda tamamıyla yıkılmış ve günümüze kadar büyük bir çoğunluğu yeniden inşa edilmiştir. Kentin en karakteristik eseri, mavi kubbeli kiliseleridir. Şarap, meyve, zeytinyağı ve tütün Kiklad ada grubunda yetişen temel tarım ürünleridir. Volkanik toprak üzerinde yetişen üzümlerden çok kaliteli şaraplar imal edilmektedir. Thira, dünyanın belki de en güzel dekore edilmiş barları, restoranları, konaklama alanları ve inanılmaz güzellikteki romantik deniz manzarasına sahip falezler üzerinde bulunmaktadır. Kuzey-güney şeridinde uzanan volkanik kumsallar ise adayı daha da çekici hale getirir.Konaklama: Miray Cruise
4. Gün: Kuşadası

Akşam 17:00 da Santorini'den yola çıkan Gemimiz sizleri son gece misafir ettikten sonra sabah 06:00'da Kuşadası limanına demir atmış olacak. İzmir Gezi Fırsatları'nı tercih ettiğiniz için teşekkür eder. Bir sonraki tatil planınızda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın...

EK BİLGİLER


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#MC1
LOKASYON:
Yunanistan (Kuşadası çıkışlı)
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
12:00 KUŞADASI LİMANI
BİTİŞ:
06:00 KUŞADASI LİMANI
İPTAL POLİTİKASI:
*Seyahatin başlamasından en az otuz gün önce yapılan iptallerde, ödenmesi zorunlu vergi, harç vb. yasal yükümlülüklerden doğan masraflar paket tur ile ilgili üçüncü kişilere yapılan

ve geri alınamayacak olan ödemeler hariç olmak üzere herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş hariç olmak üzere herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.

*Seyahatin başlangıcından 30-21 gün önce yapılan iptallerde sözleşme bedelinin %85’i 20 gün öncesine kadar yapılan iptallerde ise sözleşme tamamı müşteriye fatura edilir.

NOT: Turlarımıza katılım için Schgengen vizesi gereklidir. Vizesiz tur kapsamına geçildiği takdirde, ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
100 EUR
Çocuk Vize Ücreti (0-12 yaş ) ()
210 EUR
Yunanistan (Schengen) Vize Ücreti ()
30 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Sigortası 65 Yaş Üzeri (+15) ()
15 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Sigortası ()

4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

299

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Tam Pansiyon Konaklama
Kahvaltıda sınırsız çay, kahve, su.
Öğle ve Akşam Yemeklerinde Su, Bira, Şarap veya Meşrubat 1 Bardakla İkramdır
5 Çayı ve Gece Yarısı İkramları
Tender Bot Hizmetleri (Santorini ve Mikonos)
Gemide Eğlence ve Aktiviteler
Liman Vergileri, Servis Bedeli, Yakıt Ücretleri, Bahşişler

HARİÇ OLANLAR:


Tüm Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
Kişisel Harcamalar (Çamaşırhane, Telefon, Güzellik Salonu)
Kara Turları, İnternet Paketleri
Mikonos’da Shuttle ve Santorini'de Teleferik Ücretleri
Gemide Sağlık Hizmetleri ve İlaç
Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası