FIRSAT
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
 • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : 2 Gece Konaklamalı
2 Gece Konaklamalı

 İSTANBUL TURU 

Çamlıca Tepesi, Balat Sokakları, Ortaköy, Beşiktaş, Eminönü, Dolmabahçe Sarayı
Tarihi Yarımada, Panorama 1453, Pierre Lotti, Büyükada

9-12 TEMMUZ / 2 Gece 3 Gün
Özel Program, Özel Fiyatıyla
Fırsatı Kaçırmayınız!

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

23:30 Bostanlı İskele
23:40 Karşıyaka Anıt
23:50 Bayraklı Üst Geçit
00:00 Konak İBB Binası Karşısı
00:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
00:40 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
01:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
01:45 Manisa Eski Garaj

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!
TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI ! 

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ÇAMPLICA TEPESİ, DOLMABAHÇE SARAYI, EMİNÖNÜ, BALAT, BOĞAZ TURU 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan belirtilen saatlerde sizleri karşıladıktan sonra, rehberimiz eşliğinde keyifle geçecek turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz. Balıkesir, Bursa, üzerinden yolda vereceğimiz gerekli molalarla birlikte ilk durağımız Çamlıca Tepesi oluyor Çamlıca tepesinden İstanbul’ u Görsel olarak fotoğraflayıp çaylarımızı manzaraya karşı içtikten sonra Boğaz Köprüsü ile Avrupa yakasına geçip içindeki eşyalarla dönemin yaşamını tanıtması bakımından ilginç olan ve Atatürk ‘ün ömrünün son yıllarında oturduğu Dolmabahçe Sarayı. Avrupa ve Osmanlı stillerinin karışık üslupta inşa edildiği ve dekorasyon unsurlarının tamamına yakınının orijinal yerlerinde sergilendiği İstanbul’un bu en büyük sarayının Selamlık bölümünü birlikte geziyor; dünyaca ünlü Hereke Halıları’nı, sedef kakma mobilyaları’ ı, tonlarca ağırlıktaki paha biçilmez kristal avizeler’i ve daha pek çok zengin dekorasyon unsurunu hayranlıkla seyrediyoruz. Bu büyülü anlar sonrası İstanbul’ u denizden görmek için Boğaz Turuna çıkıyoruz. Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Bebek, Rumeli Hisarı, Emirgan, Yeniköy boyunca tarihi yalılar arasından turumuzu tamamlıyoruz. İstanbul’ a gelip Eminönü’nde balık ekmek yemeden olmaz diyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Molamızdan sonraki durağımız Haliç sahil boyunu izleyip son dönemlerde Çukur dizisiyle ünlenen Balat oluyor, burada rehberimiz eşliğinde yapacağımız yürüyüşümüzde Balat’ta Otantik yapı Rum evleri ve Kiliseleri görme şansımız olacak sonrası otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Mahmutbey Calrion Otel

2.

Gün
TARİHİ YARIMDA – PANORAMA 1453 - TAKSİM 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Pelit Çikolata Müzesi’ne gidiyoruz. Müzede çikolata şelalesi, gerçek boyutlu çikolata ev, Nuh`un Gemisi, çikolatanın tarihini anlatan tablolar ve daha fazlası ile çikolata masalı başlıyor. Ayrı ayrı salonlarda, Türk büyüklerinden dünyaca ünlü kişilere ve yapılara kadar çeşitli çikolata eserleri görmek mümkün. Çikolataların içinde keyifli bir geziden sonra, Torium AVM Snowpark’a gidiyoruz. Torium AVM’de yer alan Türkiye’nin ilk kapalı kar eğlence merkezi Snowpark, 4 mevsim kesintisiz kış sporu ve kar keyfi sunuyor. Gezimizin sonrasında, kuşatmanın geçtiği Topkapı Edirnekapı Surlarının karşısındaki İstanbul’un tarihe açılan kapısı olan Panorama 1453 Tarih Müzesi'ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından tarihi Eminönü Meydanı’ndan tekne ile Boğaz turuna(ekstra) çıkıyoruz. Avrupa ile Asya Kıtası’nı birbirinden ayıran aynı zamanda da Karadeniz ile Marmara Denizi’ni birbirine bağlayan ve Dünya’nın en dar ve bu nedenle de en tehlikeli geçiş özelliği olan İstanbul Boğazı’nı rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Boğazın tarihi ve coğrafi özellikleri ile tarihin eskitemediği yalıları hakkında gerekli bilgilerimizi alıyoruz. Boğaz turunun sonunda Eminönü’ne tekrar dönüyoruz sonra şehrin önemli sembolleri arasında bulunan Galata Kulesi’ne hareket ediyoruz. Galata Kulesi’nden İstanbul’un muhteşem Boğaz fotoğraflarını çektikten sonra, otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte akşam yemeğinin ardından, İstanbul'da eğlence dendiği zaman akla ilk gelen yerlerden birisi olan Kumkapı'ya giderek grubumuza özel olarak ayrılan nezih bir mekanda fasıl eğlencesine katılıyoruz. Geç saatlere kadar süren bu eğlenceli ortamda günün yorgunluğunu ve stresini atarak gecemizi sonlandırıyoruz. Konaklama otelimizde.Konaklama: Mahmutbey Calrion Otel

3.

Gün
PİERRE LOTTİ TEPESİ – BÜYÜK ADA – İZMİR 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, Haliç’in kıyısından geçerek Eyüp’e geliyor ve teleferik ile Pierre-Loti’ye çıkarak çaylarımızı Haliç’in eşsiz güzelliği karşısında içiyoruz. Ziyaretimiz sonrası Adalar vapuru ile KINALI, BURGAZ, HEYBELİ adayı panoramik görüyoruz. Adalar vapurundan BÜYÜK ADA'da inip rehberimizin anlatımları sonrası vereceğimiz serbest zamanda ada turumuzu yapıyoruz. Turumuzun sonunda tekrar şehir hatlarıyla Bostancı’ ya geçip burada bizi bekleyen aracımızla buluşuyoruz. Güzel anılar ve keyifli dostluklar biriktirdiğimiz bir turumuzu daha geride bırakıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bursa, Balıkesir üzerinden yolda vereceğimiz gerekli molalarımızla birlikte uygun saatlerde İzmir’ de olup bir başka İzmir Gezi Fırsatları organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


 • izmir gezi fırsatları, izmir çıkışlı turlar, izmir bayram turları, izmir bayram tatilleri, izmir bayram fırsatları, izmirden tur, izmir günübirlik tur,izmir tatil,izmirden tatil
DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
2 Gece Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
2 Akşam Yemeği (Otelde)
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
Tüm öğle yemekleri
Girişler için Müzekart Önerilir (60TL Yetişkin 30TL Öğrenci)
Tekne ile Boğaz turu
Panorama 1453 Giriş Ücreti
Adalar Vapuru


EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#istanbul2
LOKASYON:
İstanbul (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:30 Bostanlı İskele 23:40 Karşıyaka Anıt 23:50 Bayraklı Üst Geçit 00:00 Konak İBB Binası Karşısı 00:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 00:40 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 01:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 01:45 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde %5 komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

1.799TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Keyif Kültür Eğlence... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.