• İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
  • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
  • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
  • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
  • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
  • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
  • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
  • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
  • İstanbul Keyif Kültür Eğlence Turu : Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!
Sömestr Özel! 2 Gece Konaklamalı!

 İSTANBUL TURU 

27-30 OCAK / 2 GECE KONAKLAMALI

Çamlıca Tepesi- Kız Kulesi- Pıerre Loti- Panorama 1453 Tarihi Müzesi
 Galata Kulesi- Eminönü- Boğaz Turu- Pelit Çikolata Müzesi
Torıum Avm Snowpark-Topkapı Sarayı- Ayasofya Camii
Yerebatan Sarnıcı- Sultanahmet Camii


ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

23:30 Bostanlı İskele
23:40 Karşıyaka Anıt
23:50 Bayraklı Üst Geçit
00:00 Konak İBB Binası Karşısı
00:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
00:40 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
01:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
01:45 Manisa Eski Garaj

Programımız Perşembe akşamı çıkışlıdır.

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Çamlıca Tepesi, Üsküdar, Kadıköy 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerde sizleri karşıladıktan sonra, İzmir Gezi Fırsatlarının konforlu otobüsleri ve otobüs ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra; İstanbul’un en değerli mücevheri, şehri bir gerdanlık gibi süsleyen Boğaz kıyılarını panoramik olarak seyredebileceğimiz, Eski Türk filmlerinin vazgeçilmez noktası Çamlıca Tepesi’nde kahve molasının ardından; Anadolu Yakası’nın en eski semtlerinden Üsküdar’a devam ediyoruz. Üsküdar Meydan’da geçireceğimiz zaman zarfında; Mimar Sinan’ın imzasını taşıyan Mihrimah Sultan Camii’ni ve Mimar Sinan Çarşısı’nı geziyor ve Boğaz’ın incisi Kız Kulesi’ni geçmek üzere Salacak sahilinden tekneye biniyoruz. Bu güzel şehrin göz dolduran manzarasını Kız Kulesi’nden izledikten sonra, bir sonraki durağımız, yüz yıllık bir mimari şaheser olan, şehr-i şehrin tarihi ve kültürel belleğinde önemli izler bırakmış Haydarpaşa Tren Garı olacak. Bu görkemli yapıyı gezip fotoğraflıyor ve akabinde, eski ismi Khalkedon olan Kadıköy’e devam ediyoruz. Burada alacağımız serbest zamanda Marmara Denizi kıyılarında yürüyüş yapabilir, bir zamanlar İstanbullu edebiyatçıların buluşma noktası tarihi Baylan Pastanesi’nde muhteşem tatlıların tadına bakabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Programımızın devamında yazar/şair Sunay Akın tarafından 2005 yılında açılmış olan İstanbul Oyuncak Müzesi’ni ziyaret ediyor, sonrasında Kadıköy’ün meşhur Bağdat Caddesi’nde yürüyüş ve çay/kahve molası veriyor sonrasında otelimize hareket ediyoruz.. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.

Gün
Pelit Çikolata Müzesi, Snowpark, Topkapı,Eminönü 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Pelit Çikolata Müzesi’ne gidiyoruz. Müzede çikolata şelalesi, gerçek boyutlu çikolata ev, Nuh`un Gemisi, çikolatanın tarihini anlatan tablolar ve daha fazlası ile çikolata masalı başlıyor. Ayrı ayrı salonlarda, Türk büyüklerinden dünyaca ünlü kişilere ve yapılara kadar çeşitli çikolata eserleri görmek mümkün. Çikolataların içinde keyifli bir geziden sonra, Torium AVM Snowpark’a gidiyoruz. Torium AVM’de yer alan Türkiye’nin ilk kapalı kar eğlence merkezi Snowpark, 4 mevsim kesintisiz kış sporu ve kar keyfi sunuyor. Gezimizin sonrasında, kuşatmanın geçtiği Topkapı Edirnekapı Surlarının karşısındaki İstanbul’un tarihe açılan kapısı olan Panorama 1453 Tarih Müzesi'ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından tarihi Eminönü Meydanı’ndan tekne ile Boğaz turuna(ekstra) çıkıyoruz. Avrupa ile Asya Kıtası’nı birbirinden ayıran aynı zamanda da Karadeniz ile Marmara Denizi’ni birbirine bağlayan ve Dünya’nın en dar ve bu nedenle de en tehlikeli geçiş özelliği olan İstanbul Boğazı’nı rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Boğazın tarihi ve coğrafi özellikleri ile tarihin eskitemediği yalıları hakkında gerekli bilgilerimizi alıyoruz. Boğaz turunun sonunda Eminönü’ne tekrar dönüyoruz sonra şehrin önemli sembolleri arasında bulunan Galata Kulesi’ne hareket ediyoruz. Galata Kulesi’nden İstanbul’un muhteşem Boğaz fotoğraflarını çektikten sonra, otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte akşam yemeğinin ardından, İstanbul'da eğlence dendiği zaman akla ilk gelen yerlerden birisi olan Kumkapı'ya giderek grubumuza özel olarak ayrılan nezih bir mekanda fasıl eğlencesine katılıyoruz. Geç saatlere kadar süren bu eğlenceli ortamda günün yorgunluğunu ve stresini atarak gecemizi sonlandırıyoruz. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunan ve iki büyük imparatorluğa başkentlik yapmış olan İstanbul’un bu kadim geçmişinden kalan mimari şaheserlerin birer mücevher gibi süslediği Sultanahmet bölgesindeki Tarihi Yarımada’ya hareket ediyoruz. Buradaki ilk gezi noktamız, cihana hükmetmiş Osmanlı Hanedanı’nın, 400 yıl boyunca hem ikametgah, hem de yönetim ve eğitim merkezi olarak kullanılmış olan Topkapı Sarayı olacak. Burada, Osmanlı dönemini yansıtan ihtişamlı eserleri gördükten sonra; 1500 yıllık tarihi yolculuğuna dünyanın en büyük katedrali olarak başlayıp, İstanbul’un fethi sonrasında camii olarak devam eden ve günümüzde bu çok katmanlı tarihinden geriye kalan hikayeleri ziyaretçileriyle paylaşan Ayasofya Camii'sini ziyaret edeceğiz. Gezimizin devamında öğle yemeğimizde meşhur Sultanahmet köftelerinin tadına bakıyor ve ardından kısa bir yürüyüş sonrasında Tarihi Yarımada’nın en ilginç noktalarından biri olan Yerebatan Sarnıcı’na ulaşıyoruz. İstanbul’un Doğu Roma İmparatorluğu’na başkentlik yaptığı dönemden kalan bu yeraltı sarnıcı, suyun içinden yükselen 336 adet sütunuyla gizemli ve mistik bir atmosferde ziyaretçilerini ağırlıyor. Ardından, gezimizin bir diğer noktası; Osmanlı Sultanı I. Ahmet tarafından inşa ettirilen ve duvarlarını süsleyen mavi renkli çiniler dolayısıyla Mavi Camii diye de bilinen Sultan Ahmet Camii’ni geziyoruz. 17. Yy da Mimar Sinan’ın öğrencilerinden olan Sedefkar Mehmet Ağa’nın inşa ettiği bu eşsiz tasarımı gördükten sonra yanı başında bulunan Hipodrom Meydanı’ görüyoruz ve Yarımada turumuz sonrasında otobüsümüze yerleşerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda uygun tesislerde vereceğimiz molalarımızın sonrasında İzmir’ e saat 23:00 - 00:00 itibariyle ulaşıyoruz. Bir dahaki İZMİR GEZİ FIRSATLARI organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
2 Gece Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
2 Akşam Yemeği (Otelde)
Araç İçi İkramlar
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
Tüm öğle yemekleri
Girişler için Müzekart Önerilir (60TL Yetişkin 30TL Öğrenci)
Tekne ile Boğaz turu
Panorama 1453 Giriş Ücreti (10 TL)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz rezervasyon yap alanından rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME

Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#istanbul2
LOKASYON:
İstanbul (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah, 2 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:30 Bostanlı İskele 23:40 Karşıyaka Anıt 23:50 Bayraklı Üst Geçit 00:00 Konak İBB Binası Karşısı 00:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 00:40 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 01:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 01:45 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

949

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Keyif Kültür Eğlence... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.