• Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
  • Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller: 1 Gece Termal Konaklama
1 Gece Termal Konaklama

Haftasonunuza renk katacak tatil!
Dopdolu, eşsiz rotalarla!

 ŞİLE , AĞVA , ORMANYA , MAŞUKİYE, YEDİGÖLLER 


HOBBİT KÖYÜ,YEDİGÖLLER(NAZLIGÖL,İNCEGÖL,KÜÇÜKGÖL,DERİNGÖL,BÜYÜKGÖL,KURUGÖL ve SERİNGÖL)
SAPANCA GÖLÜ, ABANT GÖLÜ,ORMANYA,MAŞUKİYE

Maşukiye'de ATV Safari İmkanı
Saltanat Tekneleri ile Göl Gezisi İmkanı

5 YILDIZLI THE NESS THERMAL HOTEL KONAKLAMALI
(Kapalı Havuz - Hamam - Sauna)


ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ
20:30 Bostanlı İskele
20:40 Karşıyaka Anıt
20:45 Bayraklı Üst Geçit
21:00 Konak İBB Binası Karşısı
21:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
21:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
22:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:45 Manisa Eski Garaj
Programımız Cuma akşamı çıkışlıdır.

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

NASIL SATIN ALIRIM ?
* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
ŞİLE-AĞVA-ORMANYA-HOBBİT KÖYÜ-MAŞUKİYE-KOCAELİ

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra, İzmir Gezi Fırsatlarının konforlu otobüsleri ve otobüs ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah erken saatlerde kahvaltı(ekstra) molamızı bir tesiste verdikten sonra ŞİLE’YE doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Şile, doğal ve tarihi güzelliklere ev sahipliği yapan, şirin bir balıkçı kasabasıdır. Şile tarihi hakkında gerekli bilgileri rehberimizden alarak ŞİLE FENERİ’Nİ ziyaret ediyor ve sonra sahile inip ŞİLE KALESİ’Nİ fotoğraflıyoruz. Sonrasında AĞVA’YA doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Ağva’da ilk olarak GÖKSU DERESİ üzerinden bulunan mekanları fotoğraflayacağımız (ekstra) tekne gezimize başlıyoruz. Daha sonra iki dere ve Karadeniz’in oluşturduğu üçgen arasına kurulmuş olan AĞVA MERKEZ’E geçiyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında araçtaki yerlerimizi alarak Dünya’nın 3., Avrupa’nın en büyük Doğal Yaşam Parkı olan ORMANYA’YA gidiyoruz. Ünlü film kahramanı Hobbit‘lerin yaşadığı evlerin benzerlerine ev sahipliği yapan HOBBİT KÖYÜ’NDE fotoğraflarımızı çektikten sonra MAŞUKİYE’YE ulaşıyoruz. Aşık ile Maşuk’un hikayesinde olduğu gibi; aşık olunan (Maşuk) yerlerde MAŞUKİYE’DE kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşiyor. Dileyen misafirlerimiz otelimizin termal imkanlarından faydalanabilir.Konaklama: The Ness Termal Otel

2.

Gün
BOLU-YEDİGÖLLER-ABANT-İZMİR 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra SAPANCA GÖLÜ manzaraları eşliğinde BOLU’YA doğru yol alıyoruz. Minibüsler eşliğinde (ekstra) YEDİGÖLLER’E doğru yola çıkıyoruz. Büyük Göl, Küçük Göl, Derin Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl ve İnce Göl isimli birbirinden harika yedi gölden oluşan, Yedigöller’de öğle yemeği molamızı (ekstra) aldıktan sonra, bu doğa harikası yerde yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte minibüslerle merkeze geri dönerek, otobüsteki yerimizi alıyoruz. Çam ve köknar ağaçlarının baskın olduğu bir Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen ABANT GÖLÜ’NE gidiyoruz. Göl kenarında yürüyüş yapıp, imkan dahilinde köylü tezgahlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz. Turumuzun bitiminde BURSA, SUSURLUK, BALIKESİR güzergahını takip ederek, kısa molalar sonrasında pazartesi sabahına karşı saat gece 02:00-03:00 arası İzmir'de sizleri aldığımız noktalarda bir başka turda görüşmek üzere uğurluyoruz.


NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
1 Gece Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği
Termal Alan Kullanımı
Araç İçi İkramlar
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız
Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri
Yedigöller Giriş ve Minibüs Transferi (70₺)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz rezervasyon yap alanından rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME

Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#sileagva
LOKASYON:
Kocaeli (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
20:30 Bostanlı İskele 20:40 Karşıyaka Anıt 20:45 Bayraklı Üst Geçit 21:00 Konak İBB Binası Karşısı 21:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 21:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 22:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 22:45 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

499TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Şile, Ağva, Ormanya, Yedigöller ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.