Eskişehir ve Ankara Turu

Eskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara TuruEskişehir ve Ankara Turu  • Porsuk Çayı
  • Masal Şatosu
  • Balmumu Müzesi
  • Eskişehir Sıra Gecesi
  • Anıtkabir
  • 1. Meclis ve 2. Meclis

 ESKİŞEHİR & ANKARA TURU 


Ankara, Ankara Kalesi, 1. Meclis-2.Meclis Binası, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Kurtuluş Savaşı Müzesi

Eskişehir, Tarihi Odun Pazarı Evleri, Balmumu Heykel Müzesi, Porsuk Çayı,
Kent Park- Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, Devrim Arabası, Masal Şatosu

ŞEHİR MERKEZİ OTEL KONAKLAMASI FARKIYLA!
MEŞHUR ESKİŞEHİR BARLAR SOKAĞINA YÜRÜME MESAFESİ!
Meşhur Ciğercilerde  Sıra Gecesi eşliğinde Akşam Yemeği! (Bayramlar Hariç)
 ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ 

21:20  Fahrettin Altay (Ziraat Bankası Önü) 
21:30  Üçyol Meydan (Pamukkale Yazıhane Önü) 
21:40  Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
21:50  Konak YKM Önü ( Otobüs Durağı ) 
22:10  Alsancak Gar
22:20  Bayraklı Üst Geçit
22:30  Karşıyaka Anıt 
22:40  Bostanlı İskele 
22:50  Mavişehir ( Mavibahçe AVM Önü )
23:10  Bornova Metro Opet Benzinlik
23:40  Manisa Eski Garaj 

*Programlarımız seçtiğiniz günün akşamı çıkışlıdır. 

Önemli Not: Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir. Hareket saatleri 1 gün önce gelecek SMS'de yazılı olacaktır. Sms'de yazılı saatleri dikkate alınız !

REZERVASYON SEÇENEKLERİ

Websitemiz üzerinden kredi kartınız ile 12 AYA VARAN TAKSİT seçeneklerini inceleyebilir, Banka kartınız ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme (kapora) ile kalan ödemenizi araçta nakit tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartınız ile ön ödeme yapabilir ve indirimli fiyatı sabitleyebilirsiniz.
Elden taksit ve ödeme seçenekleri için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 Önemli Notlar 

Ciğerci Ahmet'te sıra gecesi programımız Bayramlar,Sömestr ve Yılbaşı tarihli programlarımızda gerçekleşmemektedir. Bu tarihli rezervasyonlarda akşam yemeği otelde alınmaktadır.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Tur programı bilgilendirmesi için 24 saat kala hatırlatma mesajı iletilmektedir. Eğer mesaj tarafınıza iletilmemişse lütfen acentamızla iletişime geçerek bu durumu bildiriniz. İletişim eksikliği nedeniyle yaşanabilecek sorunlardan acentamız sorumlu tutulamaz.
Bayram, yılbaşı, sömestr gibi özel günlerde turizm bölgelerinde ki trafik yoğunluğu sebebiyle gezi güzergahlarında eksiklik, değişiklik yapılabilir . Bu durumdan dolayı acentamız sorumlu tutulamaz.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.
Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanabilmektedır.
Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.
Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 48 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.

İptal İade Güvence Paketini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İZMİR - ANKARA - ESKİŞEHİR

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma akşamı belirtilen saatlerde sizleri karşıladıktan sonra, İZMİR GEZİ FIRSATLARI 'nın konforlu otobüsleri eşliğinde, sabah erken saatlerde uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz(ekstra). Kahvaltı sonrası gezimize başlayarak tüm Ankara manzarasını izleyebileceğimiz, eski Ankara evlerini ve daracık sokaklarını görebileceğimiz tarihi dokusu içerisinde, hanları, hamamları, konakları, sepetçileri, bakırcıları ve ilginç müzeleri ile başka bir Ankara’yı içinde barındıran Ankara Kalesi’ni görmeye gidiyoruz. Bu harika yerde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında, Anadolu’da iz bırakmış birçok medeniyetin izlerini görebileceğimiz, dünyanın sayılı müzeleri arasında gösterilen Anadolu Medeniyetleri Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından, 1. Mecliis ve 2. Meclis Binalarını gezerek, Atamızın ebedi istirahatgâhı, Türk mimarlarının üstün bir eseri olan Anıtkabir’e hareket ediyoruz. Her iki yanı, gücü temsil eden Aslan heykelleriyle donatılmış olan, Aslanlı yoldan başlayarak hüzünlü bir yürüyüşle, Anıtkabir’e ulaşıyoruz. Saygı duruşumuzu gerçekleştirip, Kurtuluş Savaşı Müzesi gezimizi de tamamladıktan sonra, Eskişehir’e hareket ediyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi Ciğerci'de sıra gecesi eşliğinde alıyoruz (Bayram dönemleri hariçtir. Bayram dönemlerinde akşam yemeği otelimizde kırmızı et menüsü olarak gerçekleşmektedir.) İsteyen konuklarımız bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için gece turuna çıkabilirler. Eskişehir merkez lokasyonunda bulunan otelimizin bu avantajıyla, birçok yere yürüyerek gezintiler yapabilirsiniz. Şehrin trafiğe kapalı en ünlü caddesi olan Doktorlar Caddesi, Espark Avm, Porsuk Çayı çevresinde hareketli yaşantısı ile ünlü Adalar Bölgesi, Haller Gençlik Merkezi ve Barlar Sokağı’nda keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

2. Gün: ESKİŞEHİR - İZMİR

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Eskişehir’in akciğeri olan Kent Park’a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’in önemli sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ı geziyoruz. Kentpark gezimizin ardından, Tarihi Odun Pazarı Mahallesi’ne geçiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Rehberimizin anlatımları ve fotoğraf çekimlerimizi tamamlayarak, Türkiye’nin ilk Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Burada birçok sanatçının eserlerini görme şansına sahip olacaksınız. Daha sonra, Atlıhan’da Eskişehir el sanatlarının en önemli örneklerinden olan Lületaşı çeşitlerini görmeye gidiyoruz. El sanatları çarşısında alışveriş için serbest zaman takiben, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi Kurşunlu Külliyesi’ni geziyoruz. Ardından Balmumu Heykelleri Müzesi’ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, modern görünümlü şehrin, Porsuk Çayı’nda isteyen konuklarımız (ekstra) Gondol Gezisi ile Venedik havasını, Bot Gezisi ile, Amsterdam havasını yaşayabilirler. Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan, Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’nı görmeye gidiyoruz. Verilecek serbest zamanda, Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk Oyun Alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’nu görme şansına sahip olacaksınız . Geçirdiğimiz güzel ve eğlenceli bir günün ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 23:00-00:00 saatleri arasında İzmir'e varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EA1
LOKASYON:
Eskişehir (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:20 Fahrettin Altay (Ziraat Bankası Önü)
21:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Yazıhane Önü)
21:40 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
21:50 Konak YKM Önü ( Otobüs Durağı )
22:10 Alsancak Gar
22:20 Bayraklı Üst Geçit
22:30 Karşıyaka Anıt
22:40 Bostanlı İskele
22:50 Mavişehir ( Mavibahçe AVM Önü )
23:10 Bornova Metro Opet Benzinlik
23:40 Manisa Eski Garaj
BİTİŞ:
Misafirlerimiz araca biniş yaptıkları duraklarad bırakılır.
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
400 TL
İptal İade Güvence Paketi 1 Gece (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 48 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.)

2 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.749TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Gidiş - Dönüş Ulaşım
1 Gece Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
Profesyonel Rehberlik

HARİÇ OLANLAR:


İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar