• Eskişehir ve Uludağ Turu: Eskişehir Konaklama Farkıyla !!
 • Eskişehir ve Uludağ Turu: Eskişehir Konaklama Farkıyla !!
 • Eskişehir ve Uludağ Turu: Eskişehir Konaklama Farkıyla !!
 • Eskişehir ve Uludağ Turu: Eskişehir Konaklama Farkıyla !!
 • Eskişehir ve Uludağ Turu: Eskişehir Konaklama Farkıyla !!
 • Eskişehir ve Uludağ Turu: Eskişehir Konaklama Farkıyla !!
 • Eskişehir ve Uludağ Turu: Eskişehir Konaklama Farkıyla !!
 • Eskişehir ve Uludağ Turu: Eskişehir Konaklama Farkıyla !!
 • Masal Şatosu
 • Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı
 • Balmumu Müzesi ve Devrim Arabası
 • Tarihi Odun Pazarı Evleri
 • Uludağ Kayak Keyfi
 • Ciğerci Ahmet'de Sıra Gecesi
Eskişehir Konaklama Farkıyla !!

 ESKİŞEHİR VE ULUDAĞ TURU 

Eğlence ve Kültür Bir Arada!!

Eskişehir'in Harika Dokusu ve Hareketli Sokakları ile Dolu Dolu Bir Gün

Uludağ'da Kayak Keyfi ve Teleferik
 AKŞAM YEMEĞİ İÇİN MEŞHUR CİĞERCİ AHMET'DE SIRA GECESİ ! 

*
İndirimli Kayak Takımı 

 * Tüm Alışverişlerde Firmamıza Özel İndirimler 

En Farklı Rotaların Mimarı  İZMİR GEZİ FIRSATLARI Sizler İçin Harika Bir Rota ÇizdiARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ 
23:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
23:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
23:20 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
23:30 Konak YKM Önü ( Otobüs Durağı )
23:50 Alsancak Gar
00:00 Bayraklı Üst Geçit
00:10 Karşıyaka Anıt
00:20 Bostanlı İskele
00:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
00:50 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
01:30 Manisa Eski Garaj
Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar ile düzenlenmektedir.
Turumuza Manisa,Salihli,Turgutlu,Kula güzergahından katılabilirsiniz.
Programımız tur tarihlerinden 1 gece önceden çıkışlıdır.

ÖNEMLİ NOTLAR 
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.
İptal İade Güvence Paketi satın alımında 48 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.

Hizmet ve İptal İade Sözleşmesini İncelemek için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İzmir - Eskişehir 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerde sizleri karşıladıktan sonra, İZMİR GEZİ FIRSATLARI'nın konforlu otobüsleri ile yolculuğumuza başlıyoruz.Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra Eskişehir'e doğru ulaşıyoruz. Tarihi Odun Pazarı Evleri’ne geçiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Rehberimizin anlatımları ve fotoğraf çekimlerimizi tamamlayarak, Türkiye’nin ilk Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Burada birçok sanatçının eserlerini görme şansına sahip olacaksınız. Daha sonra, Atlıhan’da Eskişehir el sanatlarının en önemli örneklerinden olan Lületaşı çeşitlerini görmeye gidiyoruz. El sanatları çarşısında alışveriş için serbest zaman takiben, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi Kurşunlu Külliyesi’ni geziyoruz. Ardından Balmumu Heykelleri Müzesi’ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, Tülomsaş Fabrikasını bahçesinde sergilenen bej renkli olan Devrim Arabası'nı ziyaret ediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Eskişehir’in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, Porsuk Çayı’nda isteyen konuklarımız (ekstra) Gondol Gezisi ile Venedik havasını, Bot Gezisi ile, Amsterdam havasını yaşayabilirler. Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan, Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’nı görmeye gidiyoruz. Verilecek serbest zamanda, Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay Evi, Anfitiyatro’yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’nu görme şansına sahip olacaksınız . Geçirdiğimiz güzel ve eğlenceli bir günün ardından, Otelimize yerleşiyoruz ve akşam yemeği için Meşhur Ciğerci Ahmet Usta'ya gidiyoruz. (Katılım sağlamak istemeyen misafirler otelde ekstra yemek alabilirler)
Konaklama: Soyiç Otel, Büyük Otel vb.

2.

Gün
Bursa - İzmir 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Uludağ için yola çıkıyoruz. Ortamala 2 saat süren yolculuğumuzun ardından ilk durağımız Cumalıkızık'ı rehberimizin anlatımı ile tanıdıktan sonra serbest zaman alıyoruz ve ardından 1326 Panorama Fetih Müzesi'ne hareket ediyoruz. Görsel bir şölen yaşayacağımız müze, panoramik odasıyla sizleri büyüleyeceğine emin olabilirsiniz. Ardından Uludağ'a doğru yola çıkıyoruz ve Uludağ'a daha varmadan bizi karşılayan yol manzaralarıyla keyifli bir yolculuğa başlıyoruz. Zirveye her yaklaştığımız da artan kar seviyesinin heyecanıyla bir yandan da rehberimizden bölgeyle ilgili bilgiler alıyoruz. Verilen serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz bölgeyi gezip karın keyfini çıkarıp, sıcacık kafelerinde vakit geçirebilir ve muhteşem manzaraları seyredebilirler. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmeleriyle KAYAK, KIZAK, TELEFERİK gibi aktiviteleri bu süreçte gerçekleştirebilir. Dileyen misafirlerimiz öğle yemeği için dağda meşhur hale gelen Sucuk Ekmek ile değerlendirebilir veya farklı restoranları da tercih edebilirsiniz Uludağ'daki serbest zamanımızın ardından Bursa Merkezine iniş yapıyoruz ve meşhur Bursa İskenderi tadımlamak için restoranımıza gidiyoruz. Hemen yanında bulunan Kestane Şekeri mağazası için serbest zaman veriyor ve dönüş yoluna geçiyoruz. (Dönüş yolumuz üzerinde zaman durumuna göre Gölyazı Köyü ve Uluabat gölüne uğranabilir.) Saat 23:00-24:00 arasında gezimizi sonlandırarak sizleri almış olduğumuz duraklara bırakıyoruz ve bir sonraki İZMİR GEZİ FIRSATLARI programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Hoşçakalın .. 

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
1 Gece Otel Konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
1 Akşam Ciğerci Ahmet'de Sıra Gecesi
Uludağ Milli Parkı Giriş Ücreti
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Kişisel Harcamalarınız
Tüm Öğle Yemekleri
İlk gün sabah kahvaltısı
Kayak Takımı ve Ekipmanları
Kayak Kıyafetleri
Müze ve Ören Yeri Girişleri

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#288
LOKASYON:
Eskişehir Uludağ (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 23:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 23:20 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü) 23:30 Konak YKM Önü ( Otobüs Durağı ) 23:50 Alsancak Gar 00:00 Bayraklı Üst Geçit 00:10 Karşıyaka Anıt 00:20 Bostanlı İskele 00:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 00:50 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 01:30 Manisa Eski Garaj
BİTİŞ:
Misafirlerimiz araca biniş yaptıkları duraklarda bırakılacaktır.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.
EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER
350 TL
Uludağ Teleferik (1 Adet)
250 TL
Uludağ Kayak Montu (1 Adet)
250 TL
Uludağ Kayak Pantolonu (1 Adet)
400 TL
İptal İade Güvence Paketi 1 Gece (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 48 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.)
450 TL
Uludağ Snowboard (1 Adet)
300 TL
Uludağ Kayak Takımı (1 Takım)

TARİH VE FİYATLAR

2.899TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Eskişehir ve Uludağ Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.