• Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller Turu: 2 Gece Konaklamalı
 • Abant Gölü
 • Safranbolu
 • Yedi Göller
 • Sapanca Gölü
 • Maşukiye - Ormanya - Hobbit Evleri
 • Uluabat - Gölyazı
2 Gece Konaklamalı

 BATI KARADENİZ TURU 


3 GÜN 2 GECE | OTELLER’DE SABAH KAHVALTI VE AKŞAM YEMEKLERİ DÂHİL !

AMASRA VE SAFRANBOLU

Şile, Ağva, Ormanya (Hobbit Evleri), Sapanca Gölü, Maşukiye, Sakarya

Zipline & Atv Safari, Amasra, Cam Teras, Tokatlı Kanyonu, Safranbolu, Yedigöller, Abant Gölü

 Kapalı Havuz - Hamam - Sauna Kullanımı! 

 Maşukiye'nin muhteşem doğasında Atv, Safari, Dev Salıncak, Zipline Keyfi 

 5* Otel Konaklama Kalitesi 

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.
 ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ 

19:50
Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
20:10 Konak İBB Binası Önü
20:15 Bayraklı Üst Geçit
20:30 Karşıyaka Anıt
20:45 Bostanlı İskele
21:00 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
21:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:15 Manisa Eski Garaj


 ÖNEMLİ NOT : 

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.,
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.
Katılımcı tarafından iptal veya devir edilmek istenen programlarda İptal İade Devir sözleşmesi maddeleri geçerlidir.

İptal İade Güvence Paketi satın alımında 24 Saat öncesine kadar iade hakkınız bulunmaktadır.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ŞİLE - AĞVA - ORMANYA (HOBBİT EVLERİ) - SAPANCA GÖLÜ - MAŞUKİYE - 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli Misafirlerimiz,sizleri belirlediğimiz noktalardan belirlenen saatlerde alarak İZMİR GEZİ FIRSATLARI'nın konforlu otobüsleri ile Yeşilin En Yeşiline, Doğa'nın ve Tabiat'ın Zirvesine doğru yolculuğumuza başlıyoruz..

Sabah kahvaltımızı bir mola tesisimizde verdikten sonra doğanın bütün hünerlerini sergilediği Ağva'ya hareket ediyorıuz.Bir yanında Yeşilçay, diger yanında Göksu Deresi, Karadenize bakan altın sarısı kumsallarıyla bir tabiat harikası olan Ağva'yı geziyoruz.Sazlıkların arasında yapacagımız Tekne Turu'nun ardından,Şile'ye hareket ediyoruz.Şile Feneri, Kavala Parkı, Kültürpark, Şile Kalesi’ni görerek,rehberimizin bilgilendirmelerinidinliyoruz.Otobüsteki yerlerimizi aldıktan sonra eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru hareket ediyoruz.Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür.Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü,Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır.İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır.Ormanya Doğal Yaşam Parkı,53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor.Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi bir çok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor."Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz yürüyüş yapıp,bu muhtesem doğayı fotoğraflıyoruz.Ormanya gezimizde tamamlayarak, tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, Maşukiye’ye geliyoruz Son zamanların en popüler aktivitelerinden ATV ile JEEP SAFARİ ve ZIPLINE gibi adrenalin dolu aktivitelerle tatilin tadını çıkarıyoruz.Maşukiye’nin ismi âşık anlamına gelen maşuktan geliyor.Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen âşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisinde Aşık ile Maşuk’un hikayesinden Sapanca Dede’nin hikayesine doğru yola çıkıyoruz.Sapanca Gölü ’nün harika manzarası eşliğinde çaylarımızı yudumlayarak, keyifli geçen günün yorgunluğunu attıktan sonra otelimiz için tekrar hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşmektedir.Konaklama: Ramada By Wyndham Hotel

2.

Gün
SAKARYA - AMASRA - TOKATLI KANYONU - KRİSTAL TERAS - SAFRANBOLU 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Sonrasında Amasra’ya doğru yola çıkıyoruz. Bartın üzerinden Amasra’ya ulaşıyoruz.Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, Amasra’da, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip oluyoruz. Bu şirin,sahil kasabasında Anadolu’da ki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, Roma Yol Anıtı (Kuşkaya Anıtı’nı) görüyor ve Bakacak Tepesi’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz.Ceneviz Kalesi ve Çekiciler Çarşısı gezilerimizi de gerçekleştirerek Tokatlı Kanyonu ’na doğru yola çıkıyoruz. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan Kristal Teras’ın üzerinden kanyonun vahşi manzarasını izleyip,Müzekent ismiyle yıl boyunca binlerce turist ağırlayan Safranbolu ‘ya ulaşıyoruz.Hıdırlık Tepesi ’nden kuşbakışı izlediğimiz Safranbolu ‘da, Safran ve Lokum Müzesi “Safranbolu Tanıtım Sunumu'na katılıyoruz. Alışveriş için serbest zaman ardından özgün mimarisindeki evleri, tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri, yöresel lezzetleri ve doğal güzellikleri ile etkileneceğiniz Safranbolu’da Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı, Köprülü Camii, İzzet Paşa Camii, Akçasu Kanyonu gezilerimizi yapıp, Arasta’da kahve molası veriyoruz. Serbest zaman esnasında, bol bol fotoğraf çekimi ve lokum alışverişi yapabilirsiniz. Safranbolu gezimizi tamamladıktan sonra akşam yemeğimizi almak ve konaklamak üzere otelimize gidiyoruz.Konaklama: Safranbolu Zalifre Otel vb.

3.

Gün
SAFRANBOLU - BOLU - YEDİGÖLLER - ABANT GÖLÜ - İZMİR 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından bavullarımızı otobüsümüze yerleştirip göller bölgesinin en popüler yeri olan Yedigöller’e doğru yola çıkıyoruz. Bizi bekleyen minibüslere binip, güzel manzaralar eşliğinde Yedigöller Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. (Minibüs ücretleri ekstradır.-Katılımcı sayısına bağlı olarak değişmektedir) Yedigöller’de Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, mangal keyfi yaparak, bizi bekleyen minibüslerle Bolu'ya iniyoruz. Farklı bir doğa harikası olan Abant Gölü bizleri bir başka heyecanlandıracaktır. Denizden yüksekliği 1350m. olan gölün çevresi çam ve könar ormanları ile kaplıdır, zengin bir yaban hayatı ve florası vardır. Göl üzerinde bulunan nilüferler ayrı bir güzellik verir. Aracımızla göl çevresinde yapacağımız panoramik tur sonrası serbest zaman veriyoruz. Bu zamanda göl çevresinde yürüyüş yapılabilir, Bol fotoğraf çekip, doğayı resimledikten sonra verilen saatte toplanarak tekrar otobüsümüze biniyoruz ve unutamayacağımız anılarımızla BURSA, BALIKESİR, AKHİSAR, MANİSA üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve 01.00-02.00 saatlerindede İzmire varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Ulaşım
2 Gece Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği (Otelde)
Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
Islak Alan Kullanımı (Kapalı Havuz,Hamam,Sauna)
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Kişisel Harcamalarınız
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Yedigöller transfer ve giriş ücreti
Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
Ağva Tekne Turu

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2batikaradeniz
LOKASYON:
Amasra (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19:50 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 20:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 20:10 Konak İBB Binası Önü 20:15 Bayraklı Üst Geçit 20:30 Karşıyaka Anıt 20:45 Bostanlı İskele 21:00 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 21:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 22:15 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

3.199TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Batı Karadeniz, Şile Ağva ve Yedigöller... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.