• BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı):
 • BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı):
 • BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı):
 • BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı):
 • BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı):
 • BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı):
 • BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı):
 • BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı):
 • Abant Gölü
 • Safranbolu
 • Yedi Göller
 • Sapanca Gölü
 • Maşukiye - Ormanya - Hobbit Evleri
 • Uluabat - Gölyazı

 BATI KARADENİZ TURU 


3 GÜN 2 GECE | OTELLER’DE SABAH KAHVALTI VE AKŞAM YEMEKLERİ DÂHİL !

AMASRA VE SAFRANBOLU

Şile, Ağva, Ormanya (Hobbit Evleri), Sapanca Gölü, Maşukiye, Sakarya

Zipline & Atv Safari, Amasra, Cam Teras, Tokatlı Kanyonu, Safranbolu, Yedigöller, Abant Gölü

 Kapalı Havuz - Hamam - Sauna Kullanımı! 

 Maşukiye'nin muhteşem doğasında Atv, Safari, Dev Salıncak, Zipline Keyfi 

 5* Otel Konaklama Kalitesi 
 1 Gece Ramada Plaza By Wyndham 
 1 Gece Hilton Garden İnn 


Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

1 Gece konaklamalı turumuzu incelemek için tıklayınız!

 ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ 
19:50 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
20:00 Bostanlı İskele
20:10 Karşıyaka Anıt
20:15 Bayraklı Üst Geçit
20:30 Konak İBB Binası Karşısı
20:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
21:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
21:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:15 Manisa Eski Garaj


 ÖNEMLİ NOT : 
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.
Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.
Turlarda, hava, yol ve olağanüstü(mücbir sebepler) durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz.Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ŞİLE - AĞVA - ORMANYA (HOBBİT EVLERİ) - SAPANCA GÖLÜ - MAŞUKİYE - 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli Misafirlerimiz,sizleri belirlediğimiz noktalardan belirlenen saatlerde alarak Yeşilin En Yeşiline, Doğa'nın ve Tabiat'ın Zirvesine doğru yolculuğumuza başlıyoruz..

Sabah kahvaltımızı bir mola tesisimizde verdikten sonra doğanın bütün hünerlerini sergilediği AĞVA'ya hareket ediyorıuz.Bir yanında YEŞİLÇAY, diger yanında GÖKSU DERESİ, Karadenize bakan altın sarısı kumsallarıyla bir tabiat harikası olan AĞVA'yı geziyoruz.Sazlıkların arasında yapacagımız TEKNE TURU'nun ardından,ŞİLE'ye hareket ediyoruz.ŞİLE FENERİ, KAVALA PARKI, KÜLTÜRPARK, ŞİLE KALESİ’ni görerek,rehberimizin bilgilendirmelerinidinliyoruz.Otobüsteki yerlerimizi aldıktan sonra eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na doğru hareket ediyoruz.Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür.Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü,Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır.İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır.Ormanya Doğal Yaşam Parkı,53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor.Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi bir çok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor."Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz yürüyüş yapıp,bu muhtesem doğayı fotoğraflıyoruz.Ormanya gezimizde tamamlayarak, tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ye geliyoruz Son zamanların en popüler aktivitelerinden ATV İLE JEEP SAFARİ ve ZIPLINE gibi adrenalin dolu aktivitelerle tatilin tadını çıkarıyoruz.Maşukiye’nin ismi âşık anlamına gelen maşuktan geliyor.Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen âşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisinde Aşık ile Maşuk’un hikayesinden Sapanca Dede’nin hikayesine doğru yola çıkıyoruz.SAPANCA GÖLÜ ’nün harika manzarası eşliğinde çaylarımızı yudumlayarak, keyifli geçen günün yorgunluğunu attıktan sonra otelimiz için tekrar hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: 5* Ramada Hotel Sakarya

2.

Gün
SAKARYA - AMASRA - TOKATLI KANYONU - KRİSTAL TERAS - SAFRANBOLU 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Sonrasında AMASRA ’ya doğru yola çıkıyoruz. BARTIN üzerinden AMASRA’ya ulaşıyoruz.Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’da, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip oluyoruz. Bu şirin,sahil kasabasında ANADOLU’da ki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı’nı) görüyor ve BAKACAK TEPESİ’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz.CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizi de gerçekleştirerek TOKATLI KANYONU ’na doğru yola çıkıyoruz. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan KRİSTAL TERAS’ın üzerinden kanyonun vahşi manzarasını izleyip,Müzekent ismiyle yıl boyunca binlerce turist ağırlayan SAFRANBOLU ‘ya ulaşıyoruz.HIDIRLIK TEPESİ ’nden kuşbakışı izlediğimiz SAFRANBOLU ‘da, SAFRAN VE LOKUM MÜZESİ “Safranbolu Tanıtım Sunumu” na katılıyoruz. Alışveriş için serbest zaman ardından özgün mimarisindeki evleri, tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri, yöresel lezzetleri ve doğal güzellikleri ile etkileneceğiniz SAFRANBOLU’da KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU gezilerimizi yapıp, ARASTA’da kahve molası veriyoruz. Serbest zaman esnasında, bol bol fotoğraf çekimi ve lokum alışverişi yapabilirsiniz. Safranbolu gezimizi tamamladıktan sonra akşam yemeğimizi almak ve konaklamak üzere otelimize gidiyoruz.Konaklama: 5* Hilton Garden İnn

3.

Gün
SAFRANBOLU - BOLU - YEDİGÖLLER - ABANT GÖLÜ - İZMİR 3 gün programını görmek için tıklayınız

telimizde alacağımız kahvaltımızın ardından bavullarımızı otobüsümüze yerleştirip göller bölgesinin en popüler yeri olan YEDİGÖLLER’e doğru yola çıkıyoruz. Bizi bekleyen minibüslere binip, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. (Minibüs ücretleri ekstradır.-Katılımcı sayısına bağlı olarak değişmektedir.) YEDİGÖLLER’de SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, mangal keyfi yaparak, bizi bekleyen minibüslerle BOLU'ya iniyoruz. Farklı bir doğa harikası olan ABANT GÖLÜ bizleri bir başka heyecanlandıracaktır. Denizden yüksekliği 1350m. olan gölün çevresi çam ve könar ormanları ile kaplıdır, zengin bir yaban hayatı ve florası vardır. Göl üzerinde bulunan nilüferler ayrı bir güzellik verir. Aracımızla göl çevresinde yapacağımız panoramik tur sonrası serbest zaman veriyoruz. Bu zamanda göl çevresinde yürüyüş yapılabilir, Bol fotoğraf çekip, doğayı resimledikten sonra verilen saatte toplanarak tekrar otobüsümüze biniyoruz ve unutamayacağımız anılarımızla BURSA, BALIKESİR, AKHİSAR, MANİSA üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam geç saatlerde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI seyahatinde buluşmak dileği ile siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Ulaşım
2 Gece Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği (Otelde)
Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
Islak Alan Kullanımı (Kapalı Havuz,Hamam,Sauna)
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Kişisel Harcamalarınız
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Yedigöller transfer ve giriş ücreti
Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
Ağva Tekne Turu

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2batikaradeniz
LOKASYON:
Amasra (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19:50 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 20:00 Bostanlı İskele 20:10 Karşıyaka Anıt 20:15 Bayraklı Üst Geçit 20:30 Konak İBB Binası Karşısı 20:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 21:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 21:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 22:15 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

1.799TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

BATI KARADENİZ TURU (2 Gece Konaklamalı) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.