• Orta ve Doğu Karadeniz: 5 Gece Konaklamalı
  • Orta ve Doğu Karadeniz: 5 Gece Konaklamalı
  • Orta ve Doğu Karadeniz: 5 Gece Konaklamalı
  • Sinop
  • Samsun
  • Amasra
  • Kastamonu
  • Trabzon
  • Rize
5 Gece Konaklamalı

 KARADENİZ RÜYASI 

SAFRANBOLU - KASTAMONU - SİNOP - SAMSUN - ORDU
 TRABZON - RİZE - ARTVİN - BATUM - AMASYA

 2 GECE YAYLA KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE TOPLAM 5 GECE KONAKLAMALI !! 

BÖLGE'NİN SEÇKİN OTELLERİNDE İZMİR GEZİ FIRSATLARI KALİTESİNİ SİZDE KEŞFEDİN ! 

KARASTER VE HUSER YAYLASI FARKIYLA !!

ARTVİN KARAGÖL FARKIYLA!!
MEŞHUR POKUT YAYLASINDA KUYMAK KEYFİ !!

FIRTINA DERESİ,AYDER YAYLASI,UZUNGÖL'DE KONAKLAMA FARKI İLE!

ŞİMŞİR ORMANLARI FARKI İLE!
AYDER'DE YAYLA TURLARI FARKI İLE!
ZİLKALE,PALOVİT ŞELALESİ FARKI İLE!
FIRTINA DERESİNDE ZİPLİNE ve RAFTİNG FARKI İLE!
ARTVİN KARAGÖL FARKI İLE!
HER GECE OTELİMİZDE HORON EŞLİĞİNDE YÖRESEL EĞLENCELER!
ÖNEMLİ NOT : COVİD19 sebebi ile Batum Sınır Kapıları şuanda kapalıdır. Programlarımızın gerçekleştiği esnada açılması durumunda gezi programına eklenecektir.


TURLARGİDİŞ TARİHİDÖNÜŞ TARİHİ

4.TUR16 AĞUSTOS22 AĞUSTOS
5.TUR6 EYLÜL12 EYLÜL
6.TUR25 EKİM31 EKİMARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

18:00 Bostanlı İskele
18:15 Karşıyaka Anıt
18:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
19:30 Ege Üniversitesi Kampüsü Girişi
20:15 Manisa Eski Garaj

GEZİLECEK GÖRÜLECEK YERLER

Kastamonu - Şerife Bacı Anıtı, Taşköprü
Sinop - Sinop Tarihi Cezaevi
Samsun - Atatürk Anıtı, Bandırma Vapuru, Tütün İskelesi
Ordu- Boztepe Teleferik
Trabzon- Akçaabat,Atatürk Köşkü , Uzungöl ,Gümüş Sarayı,Karestel Yaylası,Sümela Manastırı
Rize- Ayder Yaylası , Palovit Şelalesi, Zil Kale, Pokut Yaylası, Çinçiva Taş Köprü, Fırtında Deresi, Çay Fabrikası,Gelintülü Şelalesi,
Artvin - Borçka Karagöl, Macahel Yaylası
Batum- Ali&Nino Heykeli , Alfabe Kulesi , Tiyatro Meydanı , Avrupa Meydanı , Piazza Meydanı ( veya Çeçeva,Huser Yaylası,Çat Vadisi,Badara Yaylası vb.)


BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

NASIL SATIN ALIRIM ?
* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Yayla çıkışları için ekstra zorunlu minibüs kiralanmaktadır. Tüm ekstra bölgeler için toplam minibüs tutarı 250TL'dir. (Karestel Yaylası,Zilkale,Palovit Şelalesi,Çinçiva,Pokut Yaylası,Karagöl,Huser Yaylası,Çat Vadisi)
Otel seçenekleri, sezon içerisinde müsaitlik durumuna göre otel kalitesi aynı kalmakla beraber değişiklik gösterebilir.

Batum Sınır Kapıları açıldığı taktirde programdan 1-2 bölge yerine Batum'a gidilecektir.
BATUM’a geçiş esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar;
*Yeni kimlik ile geçiş yapmak zorunludur.
*Pasaporta veya vizeye gerek yoktur.
*TC Vatandaşı olmayan misafirlerimiz Pasaport ile geçiş yapmak zorundadır.
*Anne ve Baba ile aynı anda geçiş yapmayacak 18 Yaş altı misafirlerin BATUM’ a geçiş için Noterden onaylı Muvavfakatname alması gerekmektedir. Sadece annesi ile veya sadece babası ile katılan 18 yaş altı misafirlerimizin kesinlikle geçişi yasaktır.
*6 Yaş üzeri çocukların kimliğinde fotoğraf olması gerekmektedir.
*Sınır kapısında görevli olan Türk veya Gürcistan pasaport polislerinin sizi ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun bu durumdan acentemiz sorumlu değildir.
Turlarımızın araç kapasiteleri 19,32 ve 46 kişilik araçlarla gerçekleşmektedir.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir. Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İzmir

Çıkış günü belirtilen saatlerde duraklardan misafirlerimizi karşılayarak Karadeniz Rüyası yolculuğumuz başlıyor.Manisa-Salihli-Turgutlu ve Balıkesir istikametinden Karadeniz'e doğru yola çıkıyoruz.Yolculuğumuz esnasında gerekli molaları veriyor,misafirlerimizi birbirleriyle tanıştırıp gerekli uyumu sağlamak için oryantasyon yapıyoruz ve keyifli yolculuğumuza devam ediyoruz.Konforlu araçlarımızda tv ve priz mevcuttur.


2.

Gün
SAFRANBOLU - KASTAMONU - SİNOP - SAMSUN 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı müzekent SAFRANBOLU’ da alıyoruz. Tarihi evleri ve konakları ile ünlenen bu yöremizde KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, GÜNEŞ SAATİ, CİNCİHANI, HAMAMI, BAKIRCILAR ÇARŞISI’nı görüyoruz ve HIDIRLIK TEPESİ’nde Safranbolu manzarasını fotoğraflayarak, Safranbolu lokum alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, KASTAMONU’ya hareket ediyoruz. NASRULLAH KÖPRÜ ve NASRULLAH Meydanı’nı görerek, KASTAMONU HÜKÜMET KONAĞI, ŞERİFE BACI ANITI’nda fotoğraf çekimi yapıyoruz. Turumuzun devamında, sarımsağı ile ünlü TAŞKÖPRÜ’de SARIMSAK HEYKELİ’ni ve TAŞ KÖPRÜ’yü de fotoğraflarımıza ekledikten sonra, SİNOP’a doğru yol alıyoruz. Öğle yemeğimizi meşhur Sinop Mantısı ile alıyor ve  Sinop Kalesi'ni görüyoruz. (Tarihi Sinop Cezaevi restorasyonda olması nedeniyle kapalıdır). Ardından, BAFRA Ovası üzerinden, milli mücadelenin başlatıldığı şehir SAMSUN’a ulaşıyoruz. Karadenizin Paris’i olarak adlandırılan Samsun’da, Avusturyalı meşhur Heykeltıraş KRİPPEL’in dünyaca ünlü ATATÜRK HEYKELİ’ni ve Atatürk’ün Samsun’a çıktığı BANDIRMA VAPURU’nu geziyoruz. Buradaki turumuzu tamamlayıp otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Grand Atakum Otel, Park İnn By Radisson veya vb.

3.

Gün
TRABZON - AYASOFYA - UZUNGÖL 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından  GİRESUN'a doğru hareket ediyoruz. Giresun da fındık alışverişlerimizi yapıp Karadeniz'in tek adası olan Giresun Adasını panaromik görüp AKÇAABAT'a doğru ilerliyoruz.Akçaabat'da meşhur Akçaabat köftesinden oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra Trabzon merkezde ki AYASOFYA'yı geziyoruz. Ardından Uzungöl'e doğru ilerlerken gireceğimiz çay fabrikasında çayın tarladan bardağımıza kadar geçirdiği tüm evreleri öğrenip , beyaz çay , yeşil çay , yayla çayı , siyah çay vb. çayların hem tadına bakıp hemde alışverişini yaptıkdan sonra UZUNGÖL'e doğru devam ediyoruz.Karadeniz ladini ve çam ağaçları arasında kalan Uzungöl'de göl kenarında alacağımız serbest zamanda yürüyüşlerimizi yaparak fotoğraf çekimlerimizi tamaladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.Konaklama: Keleş Otel, Goblec Otel veya vb.

4.

Gün
KARESTEL - MACAHEL - KARAGÖL - ARTVİN 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Uzungöl'ün en güzel yaylası olan KARESTEL YAYLASI'na ilk yayla turumuzla günümüze başlıyoruz. Uzungöl'den yaylalara uzanan yolculukta yolda gördüğümüz eşsiz manzaralar, doğa harikası görüntüler ile müzikli eğlenceli geçen yolculuğumuzun ardından Karestel'e ulaşıyoruz. Karester dağının hemen arka yamacında kurulan bu yayla, hem yayla yaşamını merak edenler, hemde uzungöle tepeden bakmanın keyfini yaşamak isteyenler için en doğru adrestir.Karester tepesinin bir tarafı karadenizden uzungöle doğru uzanan solaklı vadisini görmekle birlikte, diğer tarafı da başından kar kalkmayan Kaçkar sıradağlarını görmektedir. Yayla gezimizin ardından Uzungöl'den yola çıkarak ARTVİN'e hareket ediyoruz. Karadeniz'de en güzel yerler denildiğinde ilk akla gelen BORÇKA KARAGÖL'e ulaşıyoruz. Karagöl'de vereceğimiz serbest zamanda dileyenler gölde kanoya binebilir. Borçka'dan sonraki durağımız ise MACAHEL YAYLASI. Borçka'dan Macahel'e giden yol doğa harikalarıyla bezelidir. Akşam saatlerinde Hopa'da ki otelimize yerleşiyoruz.Batum sınır kapıları açıldığı taktirde MACAHEL YAYLASI yerine BATUMA gidilecektir!Konaklama: Terzioğlu Otel, Hopa Otel veya vb.

5.

Gün
ZİLKALE - PALOVİT - POKUT - RAFTİNG - ZİPLİNE 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün sürecek yayla turlarımıza devam ediyoruz.Çamlıhemşin'de bizi bekleyen minibüslerimizle buluşup Kaçkar dağlarının yukarı ziervelerine doğru gezerek çıkmaya başlıyoruz. Ayder Yaylası,Şenyuva Küprüsü , Zilkale , Palovit Şelalesi , Şimşir Ağacı ormanları , Pokut ve Sal yaylaları ile muhteşem bir günü tamamlayacağız. Pokut veya Sal yaylasında alacağımız yöresel öğle yemeğimizde yayla ürünlerinden yapılarak masamıza gelmiş olan muazzam lezzetleri de tatma şansını elde edeceğiz. Horon oynayarak , tulum dinleyerek , yayla evleri arasında top aynayarak geçireceğimiz günümüzün sonuna doğru fırtına deresinde rafting ve zipline aktiviteleri için serbest zaman alıyoruz.

*** Hava şartları nedeni ile Pokut ve Sal yaylalarına çıkılamazsa alternatif olarak Avusor , Huser , Elevit veya Çat yaylarına gidilebilirKonaklama: Ayder Zafran Otel, Hanedan Otel veya vb.

6.

Gün
SÜMELA MANASTIRI - ATATÜRK KÖŞKÜ - ORDU 6 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından SÜMELA MANASTIRI’na ulaşıyoruz. Altındere Vadisine hâkim Karadağ’ın eteklerinde sarp kayalık üzerine kurulmuş olan manastırda ana kaya kilisesi, şapel, mutfak, öğrenci odaları, misafirhane, kütüphane bölümlerini üst terastan görüyoruz. Buradaki gezimizi de tamamlayıp Trabzon merkezdeki mimarisi ve bahçesi ile bizi kendine hayran bıraktıracak olan ATATÜRK KÖŞKÜ'ne geçiyoruz. Hayranlıkla gezeceğimizin binanın bahçesinde de bol bol fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra Gezimin ardından ORDU'ya hareket ediyoruz. Boztepe teleferik ile Karadeniz manzarasını zirveden izleyip çay kahve keyfi yapıyoruz ve Ordu merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Fatsa Yalçın Otel,Anemon Otel, Ramada Otel veya vb.

7.

Gün
AMASYA - İZMİR 7 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından AMASYA'ya doğru hareket ediyoruz.Şehzadeler kenti olarak adlandırılan, elması , haşhaşlı çöreği ile meşhur olan Amasya'da ilk durağımız AMASYA MÜZESİ, özellikle müzedeki İlhanlılardan günümüze kadar korunabilmiş olan mumyalar çok dikkatimizi çekecek. Hayranlıkla gezeceğimiz müzenin ardından II.Bayezıd Külliyesi 'ne geçiyoruz.İmarethane , Cami , Şadırvan ve Medreseden oluşan Külliyeyi geziyoruz ve Külliye içerisinde bulunan 1914 Amasyası isimli muhteşem maketi hep beraber gördükten sonra İlhanlı döneminden günümüze ulaşabilen tek eser olan ve zamanında hastalara musiki yolu ile tedavi merkezi olan Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Tarihi Müzesini geziyoruz. Bitkilerden ve müzikten nasıl faydalanıldığı hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra meşhur Amasya çöreklerimizi alıyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Dillere destan olan Ferhat ile Şirin aşkını , Ferhat'ın Şirin için açtığı su kanallarını görüp ve hikayelerini de dinledikten sonra Amasya'dan ayrılıyoruz. Birlikte geçirdiğimiz bu güzel bir haftayı, güzel anıları hatırlayarak, gerekli molaları vererek dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve ertesi gün öğlen saatlerinde İzmir'e varmış oluyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Türsab Güvencesi
5 Gece Konaklama
Otellerde Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
Araç İçi İkramlar
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Otel haricindeki yemekler
Yayla Transferleri ve Karagöl (Toplam 250TL)
Batum Transfer Ücreti ve Harç Ücreti (150TL)
Sümela Manastırı Giriş Ücreti (75TL) (Müzekart'a ücretsiz)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME

Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5karadeniz
LOKASYON:
Karadeniz
YEMEK:
5 Sabah Kahvaltısı ve 5 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19:00 Bostanlı İskele 19:15 Karşıyaka Anıt 19:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 20:15 Ege Üniversitesi Kampüsü Girişi 21:00 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.399TL

7 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

TARİH: 25 Ekim 2021 - Pazartesi
En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Orta ve Doğu Karadeniz ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.