• Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
  • Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya Limitsiz İçkili: Gala yemeği dahil!
Gala yemeği dahil!

ABANT & KARTEPE & ORMANYA TURU

GÖLCÜK GÖLÜ, MAŞUKİYE, ORMANYA HOBİT EVLERİ

 30 ARALIK - 1 OCAK 
 1 GECE KONAKLAMALI 

SINIRSIZ ALKOLLÜ YILBAŞI GALA YEMEĞİ DAHİL!
CANLI MÜZİK - KONSER - GALA EĞLENCESİ!

 ÖZGE İNAL ve ORKESTRASI 

 5* RAMADA BY WYNDHAM HOTEL 
(Kapalı Isıtmalı Havuz - Sauna - Hamam)

S A D E C E 2999TL !!

GALA YEMEĞİ

Gurme Tadımlıklar Tabağı
Pastırmalı Humus, Ezine Peyniri, Zeytinyağlı Biber Dolması, Közlenmiş Patlıcan Salatası
Acılı Ezme, Haydari, Havuç Tarator, Kokteyl Domates, Badem Salatalık

***
Avcı Böreği
Kavrulmuş Pastırma ve sebzeler ile marine edilmiş

***

Karışık Mevsim Salatası
Zeytin Yağ, Limon ve Nar Ekşisi ile
***

Antrikot Breeze
Taze Baharatlı Dana Bonfile & Baby Patates

***

Limitsiz Yerli Alkollü / Alkolsüz İçecek

20.00 - 22.00
Yemek Müziği
Dans Müziği
Batı Müzikleri
Pop
22.00 - 01.00

Özge İnal ve Orkestrası
TSM
Fantazi
Oyun Havaları

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

20:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:40 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
20:45 Konak İBB Binası Önü
21:00  Bayraklı Üst Geçit
21:15   Karşıyaka Anıt
21:30  Bostanlı İskele
21:40  Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
22:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:45 Manisa Eski Garaj

ÖNEMLİ NOTLAR

Çocuk Menüsü; Çorba, Izgara Köfte, Patates Kızartması, Pirinç Pilavı, Meşrubat, Tatlı
*Çocuk balosu animatör eşliğinde ayrı bir salonda olabilir.

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK GÖLÜ - KARTEPE KAYAK MERKEZİ 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde kahvaltı(ekstra) için molamızı verdikten sonra ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bolu’nun başka bir güzelliği ölan GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz. Yine çevresi çam ormanları ile kaplı olan bu doğa cennetinin güzelliği bizleri çok etkileyecektir. Göl kenarında yürüyüş yapıp, imkan dahilinde köylü tezgahlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz sonrasında o meşhur evin bulunduğu Gölcük gölüne gidiyoruz. Gölcük gölü bizleri bir başka heyecanlandırıyor. Burada fotoğraflar çekilip serbest zaman geçirdikten sonra KARTEPE KAYAK MERKEZİ' ne ulaşıyoruz. Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir. Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe' de serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman diliminde isteyen misafirler kayak & snowboard yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirler. Sonrasında otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz. Otelimize ulaştığımız an itibariyle otelimizin imkanlarından faydalanıp günün yorgunluğunu atıyoruz ve yılbaşı akşamı eğlencesi için hazırlanıp gala programımınız yapılacağı balo salonuna gitmek üzere otobüsümüze biniyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden eğlencemizde hep beraber YENİ YILA MERHABA diyoruz. Gece 02.00 saatine kadar eğlencemiz devam etmektedir. Konaklama: Ramada by Wyndham Hotel

2.

Gün
MAŞUKİYE - ORMANYA (DOĞAL YAŞAM PARKI) - İZMİR 2 gün programını görmek için tıklayınız

Yeni yılın lk sabahında geç kahvaltı yaparak otelimizden ayrılıyoruz. Kartepe eteklerinde ve Sapanca Gölü'nün kenarında bulunan doğayla iç içe MAŞUKİYE' ye varıyoruz. Adını aşık anlamına gelen ''maşuk'' kelimesinden alan Maşukiye'ye biz de aşık oluyoruz. Maşukiye gezimizin sonrasında ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na doğru hareket ediyoruz. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. 'Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evleri'nin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz. Yürüyüş yapıp, bu muhteşem doğayı fotoğraflıyoruz ve güzel bir turu keyif dolu anılarlar geride bırakarak İzmir'e dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Saat 23:00-00:00 arası İzmir'e vararak bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI programında görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Yeni Model Otobüsler ile Ulaşım
1 Gece Otel Konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
1 Akşam Yemeği (Otelde)
Yılbaşı Gala Eğlencesi
Yılbaşı Gala Yemeği ve Sınırsız Alkol
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası
Türsab Güvencesi


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Kayak Ekipmanı Ücretleri
Öğle Yemekleri
İlk gün sabah kahvaltısı
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#yılbasiabant
LOKASYON:
İzmit (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah, 2 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
20:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 20:40 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 20:45 Konak İBB Binası Önü 21:00 Bayraklı Üst Geçit 21:15 Karşıyaka Anıt 21:30 Bostanlı İskele 21:40 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü) 22:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 22:45 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

2.999TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Abant Kartepe Ormanya... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.