Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale

  • Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale: İzmir'de ilk ve tek!
  • Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale: İzmir'de ilk ve tek!
  • Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale: İzmir'de ilk ve tek!
  • Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale: İzmir'de ilk ve tek!
  • Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale: İzmir'de ilk ve tek!
  • Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale: İzmir'de ilk ve tek!
  • Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale: İzmir'de ilk ve tek!
  • Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale: İzmir'de ilk ve tek!
İzmir'de ilk ve tek!

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan sizleri karşıladıktan sonra, İzmir Gezi Fırsatlarının konforlu otobüsleri ve otobüs ikramları eşliğinde sabahın erken saatlerinde kahvaltı ile enerji dolu bir güne başlayıp rehberimizin anlatımları eşliğinde ilk durağımız Denizli ilinin gizli hazinesi olan Işıklı Göl, doğanın insanlara sunduğu en güzel hediyelerin arasında yer almaktadır. Göl, su kuşları için kritik öneme sahip. Kuşların göç, yumurtlama, kuluçka alanlarında bulunduğu için su kuşları koruma alanı olarak statü kazanmıştır. Nilüferler!  tekne turu yaparak; sazlıkların arasından geçmek ardından nilüferlere ulaşmak. Eşsiz bir güzellik sizi bekliyor. Nilüferler diğer adıyla lotus çiçekleri genelde sulak bölgelerde yaşarlar. İnci gibi renkleriyle ise su üstünde adete büyüleyici bir görüntüye sebep oluyorlar. Tekne turu sonrası göl çevresinde keyifli yürüyüşler gerçekleştirmeniz için serbest zaman geçiriyoruz. Çivril Gölü gezimizden sonra Travertenler (Pamukkale) gezimiz ile turumuza devam ediyoruz. (Pamukkale giriş ücreti 80TL'dir. Müzekartı olan misafirler ücretsiz girebilir. Müzekart temini için tur esnasında rehberimiz yardımcı oluyor). Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasında keyifli yürüyüş yapıldıktan sonra Anadolu'nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kenti'ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Sonrasında geri dönüş yolculuğumuza geçiyor, siz değerli misafirlerimizle saat 23:00 civarı aldığımız noktalarda tekrar buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!


ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

06:30 Bostanlı İskele
06:45 Karşıyaka Anıt
07:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
07:15 Konak İskele
07:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü

ÖNEMLİ NOTLAR

Pamukkale Antik Kenti Giriş Ücreti 80TL'dir. Müzekartı olan misafirlere ücretsizdir. Müzekart temini için rehberimiz gişelerde yardımcı oluyor. Müzekart ücreti 60TL'dir. Tüm müzelere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş sağlar ve kişiye özeldir.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Kahvaltı Tabağı ve Sınırsız Çay
Çivril Gölü Tekne Turu
Araç İçi İkramlar
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel harcamalarınız
Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME

Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#denizli
LOKASYON:
Denizli (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
06:30 Bostanlı İskele 06:45 Karşıyaka Anıt 07:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü 07:15 Konak İskele 07:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

210TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Denizli Işıklı Göl ve Pamukkale ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.