• Ödemiş Bozdağ Birgi Gölcük: İzmir'e en yakın konumda kar keyfi!
  • Ödemiş Bozdağ Birgi Gölcük: İzmir'e en yakın konumda kar keyfi!
  • Ödemiş Bozdağ Birgi Gölcük: İzmir'e en yakın konumda kar keyfi!
  • Kar Keyfi
  • Tarih
  • Yöresel ürünler!
  • Farklı kültürler!
MİSAFİRLERİMİZ İÇİŞLERİ BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA TURLARIMIZDAN MUAFTIR. SİZLERE VERECEĞİMİZ REZERVASYON BELGENİZ İLE TURLARIMIZA KATILMANIZDA HERHANGİ BİR ENGEL BULUNMAMAKTADIR.
İzmir'e en yakın konumda kar keyfi!

BOZDAĞ ve GÖLCÜK TURU

İzmir, kışında bir başka güzel…

Ege’nin doğa harikası yerlerini görmek, Bozdağ’ın eteklerinde tertemiz havayı teneffüs etmek, Gölcük’te kartpostallardan çıkma manzarayı seyre dalmak, Ödemiş’in tarihinin içinde kaybolmak…

TUR PROGRAMI
Sabah belirtilen saatlerde misafirlerimizi aldıktan sonra yol güzergahımızda bulunan uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Güzergahımız boyunca Antik Lidya Uygarlığı’nın ayak izlerini takip edecek ve Gediz nehri havzası boyunca kurulmuş en önemli antik kentlerimizden Sardes Antik Kenti’ni görerek Manisa Salihli üzerinden Bozdağ’a tırmanmaya başlayacağız. İzmir ilinin en yüksek noktası olan Bozdağ yolculuğumuz esnasında eşsiz güzellikteki doğa manzaraları eşliğinde ilerleyerek,   Kırkoluklar Çeşmesini görüyor ve nihayet adını Bozdağ’dan alan köy merkezine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda yöreyesel ürünlerin satıldığı köylü pazarında alışveriş yapabilir, Bozdağ’ın meşhur kestane kebabının tadına bakabilirsiniz. Ardından yeniden otobüsümüz ile buluşarak Bozdağ’ın eteklerinde bulunan, bir başka doğa harikası, Gölcük’e devam ediyoruz. Deniz seviyesinden 1100 metre yukarıda bulunan Gölcük gölü her mevsim bizlere farklı bir güzellik sunuyor. Gölün ve çevresinin doğal güzelliğini fotoğraflayarak keyifli bir yürüyüş yaptıktan sonra burada bulunan restoranlarda öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından Gölcük’ten ayrılarak Birgi`ye ulaşıyoruz.Birgi'de, Ulucami`yi ve Birgivi Dede Türbesini rehberimiz eşliğinde ziyaret ederek, açık hava müzesi niteliği taşıyan, tarih kokan sokaklarında keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra vereceğimiz serbest zaman ve alışveriş molasının ardından keyifli bir günü sonlandırıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam 21:00 saatlerinde İzmir'e ulaşıyoruz.


ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

07:00 Bostanlı İskele 
07:15 Karşıyaka Anıt
07:30 Konak İskele 
07:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası 
08:15 Bornova Metro Bp Benzinlik (Atmlerin yanı) 

ÖNEMLİ NOTLAR 

Yerel otoriteler tarafından, yasaklar veya kısıtlamalar dolayısıyla gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi,tur,duraklama noktası,restoran,müze aktiviteleri yapılamaz.. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur. 
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir   
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.    
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.    
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.    
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.    
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.    
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Seyahat Sigortası
Rehberlik

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel harcamalarınız
Tur esnasında alınacak yemekler
Müze ve ören yeri giriş ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir. 

ONLİNE ÖDEME 


Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir. 


SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME 


Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#bozdag1
LOKASYON:
Ödemiş (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:00 Bostanlı İskele 07:15 Karşıyaka Anıt 07:30 Konak İskele 07:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası 08:15 Bornova Metro Bp Benzinlik (Atmlerin yanı)
BİTİŞ:
Tur bitiminde aynı noktalara bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

130TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ödemiş Bozdağ Birgi Gölcük ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@izmirgezifirsatlari.com
0 850 302 3500
MİTHATPAŞA CD. FAHRETTİN ALTAY MAH. NO:1173/C
    ÖZGÜR PLAZA KAT 2 DAİRE 109 KARABAĞLAR
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.